Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

12 minut temu, Tyś(ka) napisał:

 

Tak swoją drogą, ostatnio bardzo podrożały psie akcesoria sprawdzonych marek, przynajmniej z tego co obserwuję.

Od kilku lat trzymam sie firmy ManMat - kupuje u nich smycze, szelki, pasy biodrowe, tez mam dwie saszetki, plecak - i ceny sie nie zmieniają , kupuję w prodogu https://www.prodog.pl/pl/searchquery/manmat/1/phot/5?url=manmat i mam taka metodę, że cały rok sobie zapisuję, co potrzebuję , a potem w Czarny piątek w listopadzie, jak maja obniżkę o te 20 procent zazwyczaj  to kupuje wszystko razem , I za rok powtórka. Teraz mam zapisane dwie linki takie długie z amortyzatorem dla pasa biodrowego - bo chce wypróbować podwójną.  I ceny  nie zmieniają się  - sa w miarę stałe. a produkty bardzo trwałe.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Manmat znam od maszerów i pierwsze akcesoria swojego psa miałam właśnie z tej firmy (chociaż pas biodrowy miam z Hifica, a linkę amort. z 3rd pole). Też sobie chwalę, chociaż ostatnimi czasy sięgam po akcesoria z innych sklepów (m.in. byłej dogomaniaczki Marty), bo lubię zróżnicowane wzory... Jednak ze względu na rosnące ceny pozostaje mi chyba wrócić do MM. A sposób na zakupy świetny, chyba sama z niego skorzystam.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

@Moli@, chyba nie ten wątek :) Chociaż też tutaj szelkowo.

Staram się zawsze uważnie czytać wypowiedzi Patmol bo często można się czegoś dowiedzieć..., rozmawiałyście o sklepie internetowym, wskoczyłam w szelki samochodowe i namierzyłam filmik ,)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2019 o 12:58, Moli@ napisał:

https://www.prodog.pl/pl/p/KURGO-szelki-do-auta-IMPACT-czarneszare-SMALL-male/7616

jest filmik co dzieje się  z psem gdy samochód nagle zahamuje.

Przez szelki przełożony jest samochodowy pas bezpieczeństwa?

 

 

Jakby pies zaczął wierzgac, a moje by wpadly w panike pewnie, to by pies wcale nie wrocil na siedzenie, ale przywalil kręgosłupem o krawedz siedzenia. No i miedzy siedzeniami nie ma tyle miejsca w moim samochodzie, wiec pies najpierw by przywalil pyskiem w przednie siedzenie, albo szybe -,ten, ktory siedzi z przodu, a potem kręgosłupem w siedzenie.

Dlatego ja zostaje przy normalnych pasach samochodowych, ktore przekladam przez szelki, i ktore obejmują psa za klatke piersiową, tak jak ludzi. Przy ostrym hamowanou pies zostaje na siedzeniu.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Patmol napisał:

Jakby pies zaczął wierzgac, a moje by wpadly w panike pewnie, to by pies wcale nie wrocil na siedzenie, ale przywalil kręgosłupem o krawedz siedzenia. No i miedzy siedzeniami nie ma tyle miejsca w moim samochodzie, wiec pies najpierw by przywalil pyskiem w przednie siedzenie, albo szybe -,ten, ktory siedzi z przodu, a potem kręgosłupem w siedzenie.

Dlatego ja zostaje przy normalnych pasach samochodowych, ktore przekladam przez szelki, i ktore obejmują psa za klatke piersiową, tak jak ludzi. Przy ostrym hamowanou pies zostaje na siedzeniu.

Dotarło :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Patmol napisał:

 

Dlatego ja zostaje przy normalnych pasach samochodowych, ktore przekladam przez szelki, i ktore obejmują psa za klatke piersiową, tak jak ludzi. Przy ostrym hamowanou pies zostaje na siedzeniu.

Jestem za tępa...bo nie mogę sobie jakoś wyobrazić jak to ma wyglądać :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Patmol napisał:

Jakby pies zaczął wierzgac, a moje by wpadly w panike pewnie, to by pies wcale nie wrocil na siedzenie, ale przywalil kręgosłupem o krawedz siedzenia. No i miedzy siedzeniami nie ma tyle miejsca w moim samochodzie, wiec pies najpierw by przywalil pyskiem w przednie siedzenie, albo szybe -,ten, ktory siedzi z przodu, a potem kręgosłupem w siedzenie.

Dlatego ja zostaje przy normalnych pasach samochodowych, ktore przekladam przez szelki, i ktore obejmują psa za klatke piersiową, tak jak ludzi. Przy ostrym hamowanou pies zostaje na siedzeniu.

Mam nadzieję że dziewczyny wybaczą że zaśmiecam watek...

Zastanawiam się czy szelki obejmujące klatkę piersiową, w razie nagłego szarpnięcia  nie uszkodzą  jej i narządy jamy brzusznej? Zsunięcie na podłogę nie jest groźne.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie w niedzielny poranek, być może ostatni ładny dzień. Powoli musimy pogodzić się z  nieuchronną przyszłością pogodową. Jak dla mnie - stanowczo za wcześnie. Nie lubi ę zbytnio pluchy, choć doskonale wiem, że woda jest bardzo, bardzo potrzebna.

Mimi - korzystaj z ostatnich promieni ciepłego słoneczka. I nie rozrabiaj za bardzo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I znów  poniedziałek - jeszcze nie jest zbyt zimno, choć wczoraj wieczorem nie było zbyt ciekawie.

Ale ma być dużo gorzej (oby się nie spełniło). Nie można narzekać jedynie na brak wilgoci w powietrzu.

Mimiśka  - wracaj wreszcie do nas, czas najwyższy. tak bardzo brakuje opisów Jaguski. A z pewnością ma o czym pisać.

Trzymajcie się w zdrowiu.

Link to comment
Share on other sites

W oczekiwaniu na wieści od rudzielca przywitam się w środowy ranek. Teraz już jest widno. Ale, niestety, prognozy sprawdziły się w całości i mamy mroźny pogodny poranek. Czas przygotować się na taką pogodę chociaż tak trudno zapomnieć piękne słoneczne dni, jak np ostatnią sobotę.

Mimiśka - poszalej trochę bo Jaguska nie ma o czym pisać!

Link to comment
Share on other sites

Witaj Jagusko! Pewnie po dentystycznych pieszczotach miałaś już zupełnie dość wszystkiego (specjalnie nie można się temu dziwić, ale to wyższa konieczność). Odpocznij sobie spokojnie, a wszelkie choroby pogoń precz, szkoda na nie czasu i nerwów.

Ruda - daj Jagusce choć trochę spokojniejszych chwil.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Radek napisał:

I higienę psychiczną:) 

Fakt - zazwyczaj jest to najważniejsza sprawa.

No to witam ciemnym przedświtem w dzień zaduszny. Coś tam straszą opadami, ale może nie będzie tak źle?

 Moje psy nie miały żadnych oporów przed przekroczeniem progu domu.

Jagusko - odezwij się, opowiedz o poczynaniach lisiczki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...