Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

To może dziś Jaguska znajdzie trochę czasu?

Udanej soboty dla zapracowanych ludziów i piesów,

Zróbcie sobie przerwę na lekki odpoczynek i wracajcie do nas.

Popieram całkowicie  :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, żyjemy, nic złego się nie dzieje, tylko ja z tym moim zrąbanym niewydolnym organizmem z niczym nie nadążam, a jesień w ogrodzie to dla mnie jest praca ponad siły, pół godziny pracy dwie godziny odpoczynku. Z racji jesiennych prac, owa ściana odłamana......"se" stoi i nabiera mocy urzędowej, bo i Połówek na w pracy gorący czas, nie wiem czy tak do wiosny nie postoi, bo teraz kiedy nie można pootwierać wszystkich okien i tarasu, to nie bardzo widzi mi się kurz i brud w środku, cza wyhaczyć ze dwa ładne, słoneczne dni i szybciutko przykleić taki kątownik narożny czy jak to się nazywa i zarzucić. 

A jakbym za mało miała zajęć to.....

Tak prosiłam Najwyższego żeby mi w tym roku śmierdzących Kolcoków zaoszczędził, ale gdzie tam..., już dwa kurduple/sraluchy garażują w pokoju córki, mam czas do połowy grudnia, żeby je utuczyć do 800g i zahibernować, bo na święta przyjeżdzą córa i muszę mieć czas odszczurzyć po Kolcokach pokój. I nadal proszę Najwyższego żeby już więcej nie...

Dwa razy dziennie trzeba zmienić podkłady i nafutrować toto, jeden miał 150g a drugi 180g, drugi miot musiał być bardzo późno i mamy porzuciły maluchy, instynkt przetrwania u zwierząt jest silniejszy niż instynkt hmmm...macierzyński czy jak to nazwać.

No i Ząbek, też przymeldował się już na stałe, ten kot co wyglądał jak po łagrze (chyba pisałam już o nim), wygląd nadal daleki od pożądanego, ale futerko się poprawiło, cały czas je i śpi, muszę go nauczyć wchodzić do spiżarki przez kocie drzwiczki, bo już coraz zimniej, a do domu kolejnego kota wziąć nie mogę. No i Ząbek jak to Ząbek, nie ma ząbków.

Pamiętacie zabawkę dla Mimi, ona ją rozpracowała w moment, środkową pokryweczkę podnoszoną, zszatkowała, jedną przesuwną nadwyrężyła, ale bardzo ją lubi bo wie że tam zawsze coś dobrego znajdzie.

Niestety zachowanie nie zmienia się, tylko ja się liczę i poza mną na świecie nie ma nic, no może jeszcze jedzonko :) i oczywiście STRACH ;), a ruda rywalizacja kwitnie w najlepsze. 

Nawet nie mam dla Was nowych fot, postaram się pstryknąć kilka, może dzisiaj i wrzucić.

Zostawiam Wam na razie dwa śmierdzące nabytki i Ząbka, dobrej niedzieli.

A gdzie Ty się Eliku wybierasz? Sanatorium?

7b0fd0f1cbcafda4med.jpg

a74209838f3c4778med.jpg

 

  

Link to comment
Share on other sites

Nesiu 3f699c2bb1b3741915028b8ed7b8863c.gif

I na niedzielny deser, premiera filmu "Mimi w akcji" , zawsze ją troszkę deprymuje kamera, ale gwiazdy tak mają ;), i jak widać zabawka nie stanowi żadnego wyzwania, raz-dwa-trzy i lecimy dalej coś upolować, lub podkraść ślamazarnym kotom ;)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jagusko, miałam aż dzisiaj dzwonić i pytać jak się macie. A tu czytam, że dzieje się u Was sporo! Oby się poukładało jak najszybciej - dużo zdrowia życzę.
Filmik super, widać że ruda lubi takie zadania.

Proszę, podpowiedz jaką karmę tym razem zamówić Mimi, zarówno suchą jak i mokrą? Masz na utrzymaniu dodatkowych braci mniejszych, więc nie godzi się, aby całe utrzymanie srachulca było na Twojej głowie (zwłaszcza, że Mimi ma pieniążki w sakiewce).

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, jaguska napisał:

A gdzie Ty się Eliku wybierasz? Sanatorium?

Witaj, że witaj jagusiu kokana   :)

Chciałabym, ale niestety. Tydzień w kraku obowiązki trzymały, a drugi tydzień we wrocku bawiliśmy, ale  od piątku znowu na działce  :)  Niestety już na krótko :( Dwa, trzy tygodnia i powrót na zimę do kraka. Chciałabym jeszcze zdążyć bezdomna sunię wysterylizować i coś nowemu kociowi na działce załatwić, może złapać, doże DS znaleźć, ale nie wiem co będzie możliwe, bom jeszcze go nie widziała. Sąsiadka dalsza zgłosiła, że koło niej kręci się taki pręgusek malutki. Zgłosiła i zadowolona, bo przecież już wszystko zrobiła. Teraz moja kolej. Echchch.

Mimi jak zawsze śliczna i kochana <3 <3

Link to comment
Share on other sites

Zerknęłam na stan konta Mimi... W związku z tym czy mogę Cię prosic, elficzkowa o wyróżnienie TEGO ogłoszenia? Nawet niekoniecznie na miesiac (choć może być i na miesiąc, jeżeli Darczyńcy nie mają nic przeciwko temu), ale dobrze byłoby, aby chociaż zawsze jakieś jedno ogłoszenie było wyroznione. Jak nie będzie odzewu to za tydzien-dwa spróbujemy z innym ogłoszeniem... proszę :)

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Zerknęłam na stan konta Mimi... W związku z tym czy mogę Cię prosic, elficzkowa o wyróżnienie TEGO ogłoszenia? Nawet niekoniecznie na miesiac (choć może być i na miesiąc, jeżeli Darczyńcy nie mają nic przeciwko temu), ale dobrze byłoby, aby chociaż zawsze jakieś jedno ogłoszenie było wyroznione. Jak nie będzie odzewu to za tydzien-dwa spróbujemy z innym ogłoszeniem... proszę :)

Ogłoszenie wyróżnione.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam ciemnym i deszczowym porankiem. Moje panny nawet nie doszły do drzwi, jedynie ja. O Miśku nie wspominam bo on śpi  i nic go nie rusza. No, ale mogłam się tego spodziewać skoro wczoraj wpadłam na głupi pomysł umycia jednego okna.

Bądź zdrowa Jagusko, niech rudzielce dadzą Ci chwilę wytchnienia.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elficzkowa napisał:

Ogłoszenie wyróżnione.

Jak szybko działasz :) dziękuję.
Ogłoszenie wyróżnione do 8.11. - potwierdzenie wstawię jak załatwię sprawę z internetem (bo działam na końcówce pakietu). 

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witam ciemnym i deszczowym porankiem. Moje panny nawet nie doszły do drzwi, jedynie ja. O Miśku nie wspominam bo on śpi  i nic go nie rusza. No, ale mogłam się tego spodziewać skoro wczoraj wpadłam na głupi pomysł umycia jednego okna.

Bądź zdrowa Jagusko, niech rudzielce dadzą Ci chwilę wytchnienia.

Dzień dobry, Nesiowata.
U mnie też dzisiaj pada, ale już wiem chociaż czyja to sprawka :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Podeślę Wam ogłoszenia Mimi, które ma na olx (podobne ma na lento i alegratce) - można je też podglądać na pierwszej stronie. Jeżeli według Was warto coś zmienić (dzisiaj naniosłam poprawki do paru, a i to mam wrażenie, że nie do końca są takie, jakie bym chciała) to proszę piszcie śmiało. Chciałabym, aby w rocznicę znalezienia w rowie była już u siebie. Ot, takie nierealne marzenia mam.

Ogłoszenia:
Nysa (długi czas było na Opole): https://www.olx.pl/oferta/smieszka-pocieszka-podszyta-strachem-CID103-IDwnsSH.htmlKraków: https://www.olx.pl/oferta/porcelanowa-lobuziara-o-migdalowatych-oczach-CID103-IDA7SgS.html
Poznań: https://www.olx.pl/oferta/szalona-ruda-szuka-cierpliwego-i-spokojnego-domu-CID103-IDwiEdB.html
Wrocław (wyróżnione do 08.11.2019): https://www.olx.pl/oferta/niewielka-radosna-suczka-szuka-cierpliwej-osoby-CID103-IDtIAoL.html
Jelenia Góra: https://www.olx.pl/oferta/malutka-sunia-z-glowa-pelna-pomyslow-i-worem-strachow-CID103-IDyqrP6.html
Jastrzębie-Zdrój: https://www.olx.pl/oferta/lisia-mimisia-kot-w-ciele-psa-dla-wyjatkowej-osoby-CID103-IDwEQW3.html
Legnica (ogłoszenie Alaskan Malamutte): https://www.olx.pl/oferta/mala-mimi-czeka-na-dom-CID103-IDwF0QX.html
Wrocław (ogłoszenie Havanka, wyróżnione): https://www.olx.pl/oferta/mimi-mala-perelka-czeka-na-fajny-domek-CID103-IDutB4R.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...