Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

Przed chwilą, Havanka napisał:

Działam, bo wiem, że jesteś na walizkach. Zatem życzę Ci szczęśliwej podróży i choć odrobinę wypoczynku. Przesyłam buziaczki !

Dziękuję Elunia :)

Za 2 dni będę blisko Ciebie, ale tylko przez 4 dni   :)

Link to comment
Share on other sites

Witam w mokry piątek. Jest ciepło, ale pewnie długo jeszcze ciemno. Lala znów się schowała bo przecież to nie pora na wychodzenie z domu. Tyle, że wieczorem taka sytuację akceptuje całkowicie. i gdzie to logika?

Trzymaj się dzielnie Jagusko, po remoncie szybko zapomnisz o niedogodnościach patrząc na efekty. 

I odezwij się czasem.

Link to comment
Share on other sites

No i mamy sobotę. Mokrą, ale ciepłą. Może później będzie lepiej? Bo teraz  to moje psy śpią snem zimowym i udają, że  nic ich nie obchodzi. Wprawdzie śniadanie zniknęło w tempie iście kosmicznym ale od razu ułożyły się na nowo do snu. Nesia i Misiek wcześnie wyskoczyły na dwór na chwilę, ale w tym samym czasie Lala się skutecznie ewakuowała w oczekiwaniu na jasność i suche podłoże. To pierwsze jest realne, z drugim mogą być kłopoty. Chyba będę musiała użyć smyczy. 

Ale Wam życzymy pięknej pogody i trochę odpoczynku po pracowitym tygodniu. Może i Mimi pozwoli na odpoczynek?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2019 o 16:26, Havanka napisał:

Rudzia rozkwitła jak kwiat ! To ostatnie zdjecie jest bardzo ładne, dlatego wrzucilam je do ogłoszenia.

Tysia, jak myślisz; może zmienić województwo dolnośląskie na jakieś inne? Cisza tam zaległa, a moze ktoś zechciałby wyróżnić ogłoszenie?

 

Dnia 24.09.2019 o 16:34, elik napisał:

Ja,  ja, jaaaaa!  Jestem to winna Rudej :)   Proszę link do ogłoszenia. Ale może najpierw zmień miasto, bo czasem mogą być problemy.

 

Dnia 25.09.2019 o 11:54, Havanka napisał:

Dziękuję za pilnowanie ogłoszeń, Havanka i za wyróżnienie, Elik :). Mimi bardzo długo już czeka, niedługo stukną dwa lata, jak trafiła do przytuliska gminnego... I niedługo stukną jej trzy lata życia, coś dobra passa mnie już opuściła... Frustruje mnie to, że Mimi wciąż bez domu.

Havanko, Mimi ogłoszenia ma na różne miasta i okoliczne województwa, cały spis ogłoszeń można znaleźć na pierwszej stronie wątku, ja też czasem zmieniam Mimisi miasta, ale to niewiele daje. I tak największy odzew mam z Wroclawia, niestety do niczego ostatecznie nie dochodzi. Boję się, że się zasiedzi na amen. Ludzie piszą i dzwonią, ale nikt się nie odważył poznać Mimi na żywo, ba! Dla niektórych wyjazd dalej niż 60km jest "strasznie daleką podróżą" i "wprowadzaniem w błąd" (że ogłaszam Mimi na Wrocław, a nie na dokładną miejscowość, w której się znajduje). Najlepiej jakbym im dowiozła już-zaraz i to z wyprawka, bo najwięcej zapytań mam w piątki po 22giej czy Mimi jest za darmo i co ma w wyprawce i czy jutro im przywiozę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2019 o 09:15, Moli@ napisał:

Może wstawić inne zdjęcie..., zostawiłabym tylko 2 z ogrodu i  w aucie. Są fajne fotki - w koszyczku, na fotelu, w ogrodzie biegająca luzem - na których panienka wyluzowana, spokojna.

Wstawione zdjęcia nie zachęcają do adopcji :(

Moli, o jakimś konkretnym ogłoszeniu mówisz, że ma kiepskie zdjęcia czy wszystkie mają źle dobrane zdjęcia?

Dziękuję za sugestie.

Link to comment
Share on other sites

W pierwszej kolejności przywitam się  dawno nieczytaną Tyśką. Mam nadzieję, że  Jaguska i Mimi nie porwała wichura. Na szczęście dziś jest już spokojnie. Teraz można zabrać się za sprzątanie po wichurze. A jest tego sporo.

Trzymajcie się zdrowo!

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Havanka napisał:

Do ogłoszenia dałam zdjecia, które mi się najbardziej podobały. Wymieniłam kilka, ale może wybierz jakieś, to wstawię.

Dziękuję - pewnie, że każdy ma inny gust. Ja czasem jedynie zmieniam zdjęcia, bo może ktoś zwróci na rudą na innym zdjęciu niż tym, które mi się spodobało. Aktualne zdjęcia świetnie oddają łobuzerską naturę Mimi chociaż nie wiem czy nie zmieniłabym ostatniego akrobatycznego  - ja wiem... może na zdjęcie z kotem? :) Przepraszam za wybrzydzanie.

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

W pierwszej kolejności przywitam się  dawno nieczytaną Tyśką. Mam nadzieję, że  Jaguska i Mimi nie porwała wichura. Na szczęście dziś jest już spokojnie. Teraz można zabrać się za sprzątanie po wichurze. A jest tego sporo.

Trzymajcie się zdrowo!

Dzień dobry, Nesiowata - dziękuję za powitanie, to bardzo miłe :) To prawda, że co nieco zamilkłam i to jeszcze bez słowa wyjaśnienia, ale już wracam do żywych - mam nadzieję, że na dobre.
Też mam nadzieję, że Jaguskowo nie zostało porwane przez wichurę i za jakiś czas będziemy mogli znowu poczytać o cudacznej Mimiśce. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posłałam alimenty dla mojego rudego "dziecka" ;) Wrzesień przespałam, więc poszło za jednym zamachem za dwa miesiące.
elficzkowa, czy możesz zamówić karmę (nie musi być teraz, ale w najbliższym czasie). Zwłaszcza suchą, bo myślę, że już zjadła to, co miała.
 

Przydałoby się też zabezpieczyć ją od kleszczy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Posłałam alimenty dla mojego rudego "dziecka" ;) Wrzesień przespałam, więc poszło za jednym zamachem za dwa miesiące.
elficzkowa, czy możesz zamówić karmę (nie musi być teraz, ale w najbliższym czasie). Zwłaszcza suchą, bo myślę, że już zjadła to, co miała.
 

Przydałoby się też zabezpieczyć ją od kleszczy.

Oczywiście karmę zamówię. Może jaguska wejdzie na wątek to podpowie jaką zamówić. Na pewno w połowie  miesiąca karma będzie u Mimiśki.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Mimiśka w zimny czwartkowy poranek. Nawet nie chce się wystawiać nosa za drzwi domu. Mój dziadek zastrajkował - ciemno i zimno, więc on zostaje w domu, czeka na lepsze czasy. Może zmieni zdanie kiedy zrobi się jasno.

Rudzielcu - nudno bez Ciebie, Jaguska umilkła na dobre.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...