Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

15 minut temu, WiosnaA napisał:

Ledwie dotarłam na ostatnią stronę wątku ...koszmar z tym dogo.

Witam Benusię i BenioFanki.

Fajne rzeczy Klubowe tu się dzieją :)

Na moim ostatnim bazarku już poza bazarkowo przemiła Pani Ania zrobiła zakupy na 40zł i podzieliłam je na 2 cele. Z tej sumy dla Beni wędruje 20zł.

A że wspieram twórcze pomysły  w walce o dobro pieska , to od siebie podaruję Beni 30zł. I niech Klub się rozwija.

Elu, podeślij mi konto do wpłaty.

Witaj Aniu :) Bardzo serdecznie dziękuję     5ab17abb42557_serce7.gif.d767e1cb245d74142546be9c0875e9cd.gif    5ab17a81884f5_kwiatki9.JPG.3790745492726c05dde31cb95648cf5a.JPG  

Twoja pomoc dla Beni przyszła w samą porę. Kilka godzin temu dostałam SMS-a z hoteliku, że wskazana jest wizyta Beni u weta z powodu długich pazurków i terminu kontroli oczka. Kaska będzie jak znalazł na opłacenie wizyty u weta. Ogromnie dziękuję Aniu :)

A w Klubie dopiero zaczyna się dziać :)  Przystąpić do Klubu Benio Fanek może każdy, pod warunkiem zaakceptowania i stosowania Regulaminu Klubu :)

Jeśli tylko masz ochotę, zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Nesiowata napisał:

Modem internetowy.

Dzięki za info, znowu wiem co nieco więcej. Czyli prawdę mówi przysłowie, że wieczór jest mądrzejszy od poranka :)

Członkostwo w Klubie jest całkowicie dobrowolne więc tylko zapytam czy nie chciałabyś być z nami w Fan Klubie Beni?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Członkostwo w Klubie jest całkowicie dobrowolne więc tylko zapytam czy nie chciałabyś być z nami w Fan Klubie Beni?

Pewnie, że tak. Ale za ciemna jestem  żeby wkleić banerek.

Witam wszystkich i dobrego dnia życzę.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Beniu. happy.gif No to masz już swój Fan Klub. Chyba jedyny taki na Dogo... 

5 godzin temu, b-b napisał:

Kochane pozwolicie,że ja chwilowo zostane przy swoim banerku? ;)

B-b, wszystkie klubowe banerki są tak samo piękne i można je dowolnie wybierać i wymieniać w sygnaturce. happy.gif

Dobrego dnia dla Wszystkich. Mamy wiosnę... happy.gif

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Kochane pozwolicie,że ja chwilowo zostane przy swoim banerku? ;)

Elu proszę o nr konta do przelania pieniążków za głosy :)

Kolorowych FKB i tobie Beniu też :)

Boguniu, chwilowo, czy na zawsze to tylko od Ciebie zależy więc miej banerek taki, jaki Ci się podoba. Ważne jest tylko, żeby napis był taki, jaki wspólnie uzgodniłyśmy :)

Nr konta Beni podeślę wszystkim, którzy o to prosili :) 

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Pewnie, że tak. Ale za ciemna jestem  żeby wkleić banerek.

Witam wszystkich i dobrego dnia życzę.

Nesiowata, witaj w Klubie   5ab1fecb85c3f_serce9bijce.gif.c8eb353cd406bdcb3bc3c5ca6dad7cea.gif   Jeśli pozwolisz, to zadzwonię i raz, dwa wkleimy banerek :)

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Beniu. happy.gif No to masz już swój Fan Klub. Chyba jedyny taki na Dogo... 

B-b, wszystkie klubowe banerki są tak samo piękne i można je dowolnie wybierać i wymieniać w sygnaturce. happy.gif

Dobrego dnia dla Wszystkich. Mamy wiosnę... happy.gif

Tak, chyba jedyny taki na dogo, a jeśli nawet nie, to i tak bardzo jesteśmy dumne z Naszego Klubu  :)O

Tak, wszystkie banerki są piękne Boguniu, a Twój jest o tyle lepszy, że był pierwszy. Ja podmienię, bo banerek TZmestudio podoba mi się kolorystycznie, ale Twój, tak jak na początku,  nadal uważam za piękny :)

2 godziny temu, Havanka napisał:

Witam o poranku wszystkie fanki Beni i oczywiscie ją samą! Elu mozesz mi przysłać wlasciwy numerek? Benia wybiera sie do weta, więc kasa sie przyda.

Witaj Eluniu :) Podeślę nr konta Beni i serdecznie dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

W ten piękny ,słoneczny dzień ,ochoczo witam się u Beni slonko.gif  muszę w wolniejszej chwili ,poczytać o co chodzi z głosowaniem?  i poczęstować się banerkiem/legitymacją Fan Klub Beni ;)

Witaj Aniu :)  Głosowanie juz za nami więc szkoda czasu :) Głosowałyśmy  jak ma nazywać się Nasz Klub i wyszło w jawnym głosowaniu :) że Fan Klub Beni.

Banerków jest kilka do wyboru i dojdzie jeszcze jeden, po tym, jak TZnestudio zmieni napis w jednym z proponowanych banerków/legitymacji :)

Image4A.jpg.69052e82d98bfa8ee476cad6e20ceb70.jpg    Image3.jpg.bd059dc5c3088a2bc8205c544fd652e2.jpg

EDIT

Mamy banerek po zmianie nazwy Klubu :)

https://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2018_03/ccc2gg.jpg.40c2917ecbf505062b9281b1c2d9637a.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Pewnie, że tak. Ale za ciemna jestem  żeby wkleić banerek.

Witam wszystkich i dobrego dnia życzę.

Nesiowata, super, ze masz klubowy banerek w sygnaturce. happy.gif A ja już miałam napisać rano, że z banerkiem czy bez musisz być w Fan Klubie Beni, bo ja sobie nie wyobrażam tego miejsca bez Ciebie. Tak już polubiłam nasze wspólne wędrowanie wczesnym rankiem po Dogo i spotkania na kilku wątkach. happy.gif

Eliku, rano poleciało na konto naszej Beni 30 zł. Przyda się na wizytę u weta. Błękitne banerki też są już nasze. 

Był czas, że błękitne banerki, które robiła mi Ayame Nishijima, przynosiły psiakom szczęście. Szybko szły do Domków. Przypomniałam to sobie, jak zobaczyłam błękit na banerku od TZmestudio. Może nowy banerek przyniesie Dom naszej Beniusi...wub.gif  Oczywiście w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u swoich podopiecznych u pani Ewy i widziałam Beniusię, dzisiaj tak dłużej niż kiedyś. To jest strasznie urocza malunia psinka, tylko ogonek pod brzuszkiem. Pewnie czuła się niepewnie że ktoś obcy jest w domu ale nie była spłoszona, później podeszła do mnie kilka razy, powąchała moją rękę. Jest bardzo sympatyczna, na żywo zyskuje, ponieważ ma dużo uroku osobistego :). Jej miłością jest podopieczny mój i Ani - Tobiś :).

image.png.ebe982c0d48da06d80f2d1d018f073f0.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Beniusia wygląda na zdjęciu bardziej na zaciekawioną niż na wystraszoną :) jest naprawdę śliczną sunieczką a te jej oczka ,urzekną jeszcze nie jednego!  jestem tego pewnaok2.gif

Edit. Emotki działają!.. dzięki naszej kochanej Eluni! bardzo dziękujębuziak.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Elisabeta napisał:

Nesiowata, super, ze masz klubowy banerek w sygnaturce. happy.gif A ja już miałam napisać rano, że z banerkiem czy bez musisz być w Fan Klubie Beni, bo ja sobie nie wyobrażam tego miejsca bez Ciebie. Tak już polubiłam nasze wspólne wędrowanie wczesnym rankiem po Dogo i spotkania na kilku wątkach. happy.gif

Eliku, rano poleciało na konto naszej Beni 30 zł. Przyda się na wizytę u weta. Błękitne banerki też są już nasze. 

Był czas, że błękitne banerki, które robiła mi Ayame Nishijima, przynosiły psiakom szczęście. Szybko szły do Domków. Przypomniałam to sobie, jak zobaczyłam błękit na banerku od TZmestudio. Może nowy banerek przyniesie Dom naszej Beniusi...wub.gif  Oczywiście w Krakowie.

Elisabetko z ust mi to wyjęłaś :) Ja też nie wyobrażam sobie, żeby Nesiowatej nie było w naszym Klubie :) Widuję Wasze poranne spacery po wątkach Gwiazdeczki, Grzesia... i powiem Wam, że bardzo fajnie to wygląda :)  Czasem podążam za Wami, ale nie zawsze mi się to udaje.

Poleciało i przyleciało  30 zeta na konto Beni  5ab29f5b34829_serce9bijce.gif.076efa25e241a6510b378873966113d8.gif   Też od WiosnaA 50 złociszów  5ab29f5b34829_serce9bijce.gif.076efa25e241a6510b378873966113d8.gif   i od Havanka 11   5ab29f5b34829_serce9bijce.gif.076efa25e241a6510b378873966113d8.gif

Bardzo serdecznie dziękujemy obie z Benią :) Będzie kasiorka na weta :)

5ab29fed38c44_dzikuj.png.0b54d7556138898e42ef2628cba0530d.png   urodziny1.jpg.415b5e4f08d0ee615a65633f0fbf8f46.jpg

 A błękitny banerek jest super :) Już pozwoliłam sobie go podmienić w nadziei, że przyniesie Beni wspaiały DOM oczywiście w Krakowie  :)

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Onaa napisał:

Byłam dzisiaj u swoich podopiecznych u pani Ewy i widziałam Beniusię, dzisiaj tak dłużej niż kiedyś. To jest strasznie urocza malunia psinka, tylko ogonek pod brzuszkiem. Pewnie czuła się niepewnie że ktoś obcy jest w domu ale nie była spłoszona, później podeszła do mnie kilka razy, powąchała moją rękę. Jest bardzo sympatyczna, na żywo zyskuje, ponieważ ma dużo uroku osobistego :).

Jednak pokonała strach i podeszła! Super Dziewczynka, super :)

Jak ja byłam w odwiedzinach, to tylko przemykała pomiędzy meblami nie zatrzymując się ani na chwilkę i tyle ja było widać. Duży postęp :)

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, anica napisał:

Beniusia wygląda na zdjęciu bardziej na zaciekawioną niż na wystraszoną :) jest naprawdę śliczną sunieczką a te jej oczka ,urzekną jeszcze nie jednego!  jestem tego pewnaok2.gif

Edit. Emotki działają!.. dzięki naszej kochanej Eluni! bardzo dziękujębuziak.gif

Mówisz o Beni z banerka ? Faktycznie na tym zdjęciu nie widać strachu, ale to zdjęcie było robione w miesiąc po mojej wizycie :)

Oj tam, oj tam. Przeca sama do tego doszłaś Aniu :)

EDIT

O kurcze, teraz widzę zdjęcie, którego, gdy pisałam ten post nie widziałam. Renatko bardzo dziękuję za fotkę Beni   5ab2a9831ceee_serce9bijce.gif.976a6cd614d3f7b14c85b9a5d199c296.gif

Miłość Beni do Tobisia przejdzie do historii :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2018 o 12:37, Elisabeta napisał:

Moja propozycja nazwy to po prostu Fan Klub Beni. Jak u b-b.

Cytuję samą siebie, bo muszę coś napisać... Nasz Klub ma piękną nazwę, ale to nie ja ją wymyśliłam, Eliku. Tak, to była moja propozycja, którą zgłosiłam do głosowania, ale pojawiła się na banerkach b-b

Brawo, b-b. happy.gifhappy.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Onaa napisał:

Benia była zaciekawiona moją osobą. Była ostrożna, ale nie widać było strachu.

... to "wielki" krok do przodu serduszka.gif

47 minut temu, elik napisał:

Mówisz o Beni z banerka ? Faktycznie na tym zdjęciu nie widać strachu, ale to zdjęcie było robione w miesiąc po mojej wizycie :)

Oj tam, oj tam. Przeca sama do tego doszłaś Aniu :)

EDIT

O kurcze, teraz widzę zdjęcie, którego, gdy pisałam ten post nie widziałam. Renatko bardzo dziękuję za fotkę Beni   5ab2a9831ceee_serce9bijce.gif.976a6cd614d3f7b14c85b9a5d199c296.gif

Miłość Beni do Tobisia przejdzie do historii :)

... Twoja zasługa Eluniu, jeszcze raz podziękuję za poświęcony czaskwiatek.gif

 ... ale to dziwne? z tym zdjęciem ,którego nie widziałaś... ja również wczoraj jak zajrzałam do Dosi, to nie widziałam ,żadnych wpisów? zadzwoniłam do Anetki, co się dzieje?  w trakcie rozmowy, słyszę że Anetka napisała o problemach z Dosią, mówię że nic nie ma??? zaglądam jeszcze raz... i są wpisyzdziwko.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...