Jump to content
Dogomania

Kochana, cudna *FIBI* - MORELOWA PUDELKA - MA WSPANIAŁY DOM!!! Dziękujemy!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='PapryczkaChili']dziewczyny, ponieważ wątek jest spory, napiszcie moze co teraz jest potrzebne - będzie łatwiej się zorientować - chyba, ze nie zauważyłam takiej informacji.
Pozdrawiam :)[/quote]

Obecnie brakuje nam finansów na opłacenie hotelu i leków Fibi. Pieniądze się kończą, a z domkiem bardzo trudno. Dziewczyny niech więcej napiszą o stanie zdrowia Fibi, pokrótce.

Dziewczyny, od jusstyny85 mamy 20,00zł ;)

Link to comment
Share on other sites

Oo jak fajnie, że pojawiły się nowe Osoby!!:loveu::multi:

Dzięki wielkie za pieniążki, za bazarek i przede wszystkim za wsparcie!!!:loveu:

Czyli byłoby tak:

[SIZE=3][COLOR=black][B]PapryczkaChili - 20 zł jednorazowo[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][B]Lizka - 20 zł miesięcznie[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][B]Equus - 30 zł meisięcznie[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][B]Justyna85 - 20 zł jednorazowo[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=black]Remedios1983 - 20 zł jednorazowo[/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black] [/COLOR]
[B][SIZE=3][COLOR=black]czyli w sumie 110 zł!! :loveu::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[B][SIZE=3][COLOR=black]dzisiaj przyszło już 70 zł - od Remedios i Grażyny!![/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black][/COLOR]
[B][SIZE=3][COLOR=black]plus te co już mamy - 94 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black][/COLOR]
[B][SIZE=3][COLOR=black]więc mam w tym momencie na koncie 164 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Przyszło do mnie 70 zł!!!

20 od Remedios1983
50 od Grażyny - przyznajcie się kto to?:loveu:

Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy!!!!![/quote]


to pewnie od pani Grazyny, w koncu deklarowala , ze przesle..chyba , ze od kogos innego:loveu:

4 maja dzwonie do domku z Krakowa, ale sie nie napalam..zobaczymy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmonika']to pewnie od pani Grazyny, w koncu deklarowala , ze przesle..chyba , ze od kogos innego:loveu:

4 maja dzwonie do domku z Krakowa, ale sie nie napalam..zobaczymy..[/quote]


Aaaaa no tak!
od Pani Grażyny

a skąd miałam mój numer konta:crazyeye::)

No to super!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]PapryczkaChili - [COLOR=magenta]20 zł jednorazowo[/COLOR]
Lizka - [COLOR=blue]20 zł miesięcznie[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=3][B]Equus - [COLOR=blue]30 zł miesięcznie[/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]Justyna85 - [COLOR=magenta]20 zł jednorazowo[/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff00ff][B][COLOR=black]Remedios1983 -[/COLOR] 20 zł jednorazowo-[/B]wpłacone[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff00ff][B][COLOR=cyan][COLOR=black]Pani Grażyna[/COLOR] -[/COLOR] 50 zł jednorazowo-[/B]wpłacone[/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=3][COLOR=red]czyli w sumie 160 zł!! :loveu::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]


[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]dzisiaj przyszło już 70 zł - od Remedios i p. Grażyny!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]plus te co już mamy - 94 zł[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]więc mam w tym momencie na koncie 164 zł[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Akurat dzisiaj przyszedł do mnie majowy nr "Mój pies" i jest o chorobach uszu właśnie. To, że każde z zapaleń uszu jest spowodowane drożdżami, grzybami lub bakteriami to wiadomo, a wg weta z gazety tylko gronkowiec i pałeczka ropy błękitnej(której Fibi NIE MA)są takimi które są bardzo trudne w leczeniu, nawracające i przy tych jest o zachowaniu szczególnej higieny przez właściciela. Znaczna część zapaleń ucha, a w zasadzie myślę, że większość jest leczona "na oko" i nikt nie wpada w panikę. Pewnie Fibi gdyby trafiła do weta normalnie, a nie po kilkumiesięcznej jak sądze infekcji, była by leczona podobnie. Ludzie przecież też mają np. gronkowca, czy paciorkowca w gardle i nikt nie sądzi że prądkuje, a takie paskudztwo daje o sobie znać podczas np anginy. I lekarze też bardzo rzadko sprawdzają co to za bakcyl tylko faszerują nas antybiotykami. A i podają, że wiele z zapaleń ucha ma swój początek w alergii. Myślę, że biorąc psiaka np. ze schroniska nikt mu w uszy nie zagląda i nawet nie wie, czy ma chore. No to mi elaborat wyszedł.
Oczywiście też wspomogę Fibi;)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz trafiłam na ten wątek i nie przeczytałam jeszcze nawet połowy. Spróbuję później doczytać. Rozumiem, że pieniądze nadal są psiakowi potrzebne. Czy przyda się bazarek? Bo bazarek już jest tylko nie mogłam zdecydować dla którego zwierzaka go wystawić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Dopiero teraz trafiłam na ten wątek i nie przeczytałam jeszcze nawet połowy. Spróbuję później doczytać. Rozumiem, że pieniądze nadal są psiakowi potrzebne. Czy przyda się bazarek? Bo bazarek już jest tylko nie mogłam zdecydować dla którego zwierzaka go wystawić...[/quote]


Każdy grosik się bardzo przyda!!

Bazarek jak najbardziej też!!:loveu:


Energy, to pocieszające, co piszesz o tych uszkach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Znaczna część zapaleń ucha, a w zasadzie myślę, że większość jest leczona "na oko" i nikt nie wpada w panikę. Pewnie Fibi gdyby trafiła do weta normalnie, a nie po kilkumiesięcznej jak sądze infekcji, była by leczona podobnie (...) I lekarze też bardzo rzadko sprawdzają co to za bakcyl tylko faszerują nas antybiotykami. (...)Myślę, że biorąc psiaka np. ze schroniska nikt mu w uszy nie zagląda i nawet nie wie, czy ma chore.[/quote]
Uważam dokładnie tak jak Energy:cool3:
[quote name='Energy']No to mi elaborat wyszedł.[/quote]
Toś sie chyba ode mnie zaraziła;)

I super, ze nowe osoby się pojawiły!!!:loveu:

A Remedios1983 to dziewczyna, która kiedyś była oglądać Fibi u Pati i wspomaga ją finansowo już kolejny raz (wpłaciła przed świetami 50 zł za które opłaciłam 5 dni hotelu, wysłane Pati razem z kasą na karmę dla alergików).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Oo jak fajnie, że pojawiły się nowe Osoby!!:loveu::multi:

Dzięki wielkie za pieniążki, za bazarek i przede wszystkim za wsparcie!!!:loveu:

Czyli byłoby tak:

[SIZE=3][COLOR=black][B]PapryczkaChili - 20 zł jednorazowo[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][B]Lizka - 20 zł miesięcznie[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][B]Equus - 30 zł meisięcznie[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][B]Justyna85 - 20 zł jednorazowo[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=black]Remedios1983 - 20 zł jednorazowo[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=black]czyli w sumie 110 zł!! :loveu::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]


[B][SIZE=3][COLOR=black]dzisiaj przyszło już 70 zł - od Remedios i Grażyny!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=black]plus te co już mamy - 94 zł[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=black]więc mam w tym momencie na koncie 164 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
POPROSZE O NUMER KONTA MOZE CHOCIAZ TAK BEDE MOGLA POMOC FIBI.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioletka']POPROSZE O NUMER KONTA MOZE CHOCIAZ TAK BEDE MOGLA POMOC FIBI.[/quote]
Myślę, że to jest najlepsza forma pomocy jaką możesz zaoferować Fibi w Twojej sytuacji. Dziękujemy fioletko! I pozwól też sobie pomóc... Mam nadzieję, że sama przyjmiesz wsparcie od dziewczyn z wątku Balbiny-Daszeńki i dzięki temu problemy Twoje i Twoich zwierząt szybko się rozwiążą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Myślę, że to jest najlepsza forma pomocy jaką możesz zaoferować Fibi w Twojej sytuacji. Dziękujemy fioletko! I pozwól też sobie pomóc... Mam nadzieję, że sama przyjmiesz wsparcie od dziewczyn z wątku Balbiny-Daszeńki i dzięki temu problemy Twoje i Twoich zwierząt szybko się rozwiążą.[/quote]

Myślę dokładnie tak samo!

Dziekujemy bardzo za pomoc!!!-numer konta posłałam:loveu:


Wszystkim!!!


[IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/przyroda/kwiaty/kwiaty53.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...