Jump to content
Dogomania

Kochana, cudna *FIBI* - MORELOWA PUDELKA - MA WSPANIAŁY DOM!!! Dziękujemy!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Lidan bardzo dziękujemy Jeśli możesz to podaj link do bazarku, który robisz dla Fibi to może Fizia wstawi na początek tego wątku.

Monika55, PapryczkaChilli, maciaszek, justy85 bardzo dziękujemy za pomoc finansową [COLOR=Silver](Fizia wysłała lub pewnie niebawem wyśle Wam numer konta Fibi)[/COLOR]! Dziękujemy też wszystkim, którzy wspierają nas, w szczególności Fibi, "duchowo"!:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']boże dziewczyny jak jej mógł lekarz nie badać? czyli jak mogła wyglądac ta wizyta psa na stoł , pobranie krwi i psa ze stołu.
Oczywiście ze ja badał i wszystko jest wporządku.[/quote]

Pati - a nie mogłaś tego napisać w poprzednim poście???- napisałaś tylko, że pobrał krew i podałaś cenę - wybacz, ale Twoje wypowiedzi są dość lakoniczne...
Wiesz, że od paru dni czekamy na te wyniki...
Chyba nie tylko ja oczekiwałam, że napiszesz coś więcej.
Wszystko w porządku ze wszystkim tak?....

I owszem, tak mogła wyglądać wizyta - kiedy pobierałam swojej suni krew, odbywało się to w laboratorium i nikt Jej nie badał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Pati - a nie mogłaś tego napisać w poprzednim poście???- napisałaś tylko, że pobrał krew i podałaś cenę - wybacz, ale Twoje wypowiedzi są dość lakoniczne...
Wiesz, że od paru dni, że czekamy na te wyniki...
Chyba nie tylko ja oczekiwałam, że napiszesz coś więcej.
Wszystko w porządku ze wszystkim tak?....[/QUOTE]

Ja też czekałam, chciałabym wiedzieć co wet powiedział o uszach i skórze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Twoje wypowiedzi są dość lakoniczne...

Chyba nie tylko ja oczekiwałam, że napiszesz coś więcej.
Wszystko w porządku ze wszystkim tak?....

I owszem, tak mogła wyglądać wizyta - kiedy pobierałam swojej suni krew, odbywało się to w laboratorium i nikt Jej nie badał.[/QUOTE]

moje wypowiedz lakoniczne?
napisałam pare postów wyżej jaki jest stan suni, co bierze ile to kosztuje czego więcej trzeba? co węcej maiałąm napisać? suka sie ma dobrze nic sie u niej nie zmiania więc jakich informacji oczekiwałąs po wizycie u weta?

Fibi pojechała na pbranie krwi wszysy wiedzieliśmy jaki jest jej stan.
Fibi nie jechała do laboratorium tylko do lecznicy a tam jak sie ma do czynienia z normalnym wetem zawsze zbada psa pzrez pobraniem krwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']proteusa w uszach ma jest w miare zaleczony ropa nie wycieka. ma podawany otomax i otodine Mozna spróbowac autoszczepionki (koszt około300zł) . Nie ma bezpośredniego zagrożrenia dla zwierząt i ludzi ale 100% pewności to nikt nie da.
Tabletki na tarczyce bedzie brać az wyniki badan wyjdą dobre bądz zadowalające ale kiedy to bedzie, czy to nastąpi dowiemy za jakis czas. (ich koszt to coś koło 4zł)
Co do alergii to ja mówiłam Equus ze moze to byc karma inna nie typowo alergiczna. Czy sunia ma alerie nie wiem tzreba odstawić karme podwać co innego wtedy sie dowiemy. jesli mam tak zrobić prosze o znak.
Czy to była autoagresja nie wiadomo tzreba wykonnac badanie krwi.
Jesli chodzi o sterylizacje to tez zalezy od jej kondycji i badania krwi[/QUOTE]

zacytuje swojego posta jesli macie inne pytania piszcie

Link to comment
Share on other sites

Czyli podsumowując stan zdrowia Fibi bo ja bym chciała mieć to wszystko w jednym miejscu skoro mamy wziąć sie za ogłaszanie na poważnie.

[LIST=1]
[*]Skóra - już ok, wyłysienia zarastają. Czy ma jeszcze strupki czy już nie? I czy bierze steryd?
[*]Karma dla alergików RC Sensitive - dobrze jej robi ale może być też jakaś inna dla alergików albo po prostu karma z jagnięciny, tak?
[*]Traczyca - musi brać leki (ile razy dziennie?), ale są tanie.
[*]Uszy - zaleczone ale jeszcze musi dostawać leki, czy tak? Czy weci mówili coś jak jeszcze długo ma je dostawać - są jakieś prognozy?
[*]Stan ogólny dobry, czekamy na wyniki badania krwi (kiedy można się ich spodziewać?)
[*]To coś na oku - czy to guzek czy nie wiadomo? I czy to rośnie, zmniejsza się, czy bez zmian.
[/LIST]
Lubię konkrety więc jeśli byś mogła pati to zerknij na to co napisałam czy jest zgodne z obecną sytuacją i doprecyzuj proszę niektóre rzeczy, bo ja nie znalazłam na nie odpowiedzi we wcześniejszych postach - być może nie doczytałam w nawale informacji. Będę wdzięczna za podsumowanie w jednym miejscu bo już powoli głupieję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Myślę, że to jest najlepsza forma pomocy jaką możesz zaoferować Fibi w Twojej sytuacji. Dziękujemy fioletko! I pozwól też sobie pomóc... Mam nadzieję, że sama przyjmiesz wsparcie od dziewczyn z wątku Balbiny-Daszeńki i dzięki temu problemy Twoje i Twoich zwierząt szybko się rozwiążą.
NIE BARDZO ROZUMIEM JAK ONE MOGLYBY MI POMOC. PRZEZ ICH NADGORLIWOSC JEST MI CIEZEJ I MAM TYLKO SAME KLOPOTY. SKUTECZNIE UTRUDNILY I ZATRULY MI ZYCIE. NA SZCZESCIE MOJE ZWIERZACZKI NIE SA NICZEGO SWIADOME CHOCIAZ PEWNIE CZUJA MOJ NIEPOKOJ I SMUTEK. WSPARCIE TO OKAZUJE MI RODZINA I PRZYJACIELE A NIE MOJE DRECZYCIELKI.
NA RAZIE PRZESYLAM TYLKO 30 ZLOTYCH. WIEM ZE TO NIEWIELE ALE TYLKO TYLE DZISIAJ MOGE. MUSZE UZBIERAC 360 ZLOTYCH NA SRODE NA SZCZEPIENIA DLA MOJEGO STADKA. W RAZIE KRYTYCZEJ SYTUACJI FINANSOWEJ PROSZE PISAC BEZPOSREDNIO DO MNIE NA E-MAILA:[email protected] ZORGANIZUJE KAZDA POTRZEBNA SUME.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']

[LIST=1]
[*]Skóra - już ok, wyłysienia zarastają. Czy ma jeszcze strupki czy już nie? I czy bierze steryd?
[*]Karma dla alergików RC Sensitive - dobrze jej robi ale może być też jakaś inna dla alergików albo po prostu karma z jagnięciny, tak?
[*]Traczyca - musi brać leki (ile razy dziennie?), ale są tanie.
[*]Uszy - zaleczone ale jeszcze musi dostawać leki, czy tak? Czy weci mówili coś jak jeszcze długo ma je dostawać - są jakieś prognozy?
[*]Stan ogólny dobry, czekamy na wyniki badania krwi (kiedy można się ich spodziewać?)
[*]To coś na oku - czy to guzek czy nie wiadomo? I czy to rośnie, zmniejsza się, czy bez zmian.
[/LIST]
Lubię konkrety więc jeśli byś mogła pati to zerknij na to co napisałam czy jest zgodne z obecną sytuacją i doprecyzuj proszę niektóre rzeczy, bo ja nie znalazłam na nie odpowiedzi we wcześniejszych postach - być może nie doczytałam w nawale informacji. Będę wdzięczna za podsumowanie w jednym miejscu bo już powoli głupieję.[/QUOTE]

-strupki nadal sa , wykruszają sie za niedługo powinno być juz po sprawie, steryd bierze wyłysienia zarastają
-jaka karme bedzie jesc zalezy od wynikow krwi jesli to autoagresja była moza odstawic specjalnoą karme i podawac jakąkolwiek
-tarczyca musi brac leki 2 razy dziennie
-Uszy sa w miare zaleczone nic z nich nie wypływa bedzie brac leki az będa zupenie suche kiedy to nastapi nie wiadomo
-wyniki krwi moze będa dziś
-To co ma na oku jest bez zmian. Może zostac jak na arzie bez ruszania

coś jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki pati za wyczerpujące odpowiedzi!:cool3: To jeszcze w ramach upierdliwości spytam jak długo jeszcze mała ma brać ten steryd? :oops:

Lidan - dzięki za bazarek!!!

Fioletko, dziękujemy za pomoc!
I uwierz - te dziewczyny naprawdę chcą dobrze. A ich twardy i ostry ton wynika z emocji, z zaangażowania i nie ma co się teraz oceniać, tylko trzeba się dogadać. Wiem, że nie jest Ci łatwo ale im też nie jest. Więc myślę, że czas skończyć jałowe dyskusje i przejść do konkretów. Dla dobra Twojego i Twoich zwierząt oraz... świętego spokoju... Trzymam kciuki za POZYTYWNE rozwiązania i za ZDROWIE zwierzaków!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']na sierść polecam olej z pestek winogron. Łyżka do każdego posiłku (sunia chyba malutka, można nawet mniej). Tani a skuteczny.[/quote]
czy kotom tez mozna podawac ten olej?
A moze ktos podpowie co mozna podac kotkom na wzmocnienie po chorobie oczywiscie z naturalnych produktow oprocz szczepionek wzmacniajacych,witamin i odpowiedniego jedzenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']nie będie mnie w warszawie do wtorku wtedy zabiore ją do weta i się dowiem wszystkiego.[/quote]

Ja dlatego pytałam i czekałam na więcej informacji, bo tak napisałaś - myślałam, ze te posty wcześniej to Twoja ocena sytuacji, a weterynarz ma powiedzieć co i jak po badaniu Fibi, potwierdzić to lub nie.


No ale dobrze, że mamy już odpowiedzi na większość pytań, mam nadzieję, ze z krwią będzie OK i trzeba Fibi jak najszybciej zacząć ogłaszać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...