Jump to content
Dogomania

Kochana, cudna *FIBI* - MORELOWA PUDELKA - MA WSPANIAŁY DOM!!! Dziękujemy!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie dziekujcie tylko zaglądajcie na bazarek ;)

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/mix-bazar-na-fibi-136611/][B][SIZE="4"][COLOR="Magenta"]bazarek na Fibi[/COLOR][/SIZE][/B][/url]

Przez cały dzień przeważnie jestem poza domem i dopiero wieczorem mogę coś tam napisać, żeby podnieść.

Link to comment
Share on other sites

jedno szczescie ma Fibi-ze jest u Pati i jakims cudem nie trafila do fioletki.Fioletko,kup jedzenie swoim zwierzetom,kupuj je regularnie i karm.Wpierw pomoz swoim.A na wzmocnienie dla zwierzat najlepsze jest nie dopuszczanie do stanu skrajnego zaniedbania,jak w przypadku Twoich zwierzat.Swietnie tez dzialaja wizyty u weterynarza,nie tylko,jak zwierze juz zdycha i Dogo siedzi na karku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']jedno szczescie ma Fibi-ze jest u Pati i jakims cudem nie trafila do fioletki.Fioletko,kup jedzenie swoim zwierzetom,kupuj je regularnie i karm.Wpierw pomoz swoim.A na wzmocnienie dla zwierzat najlepsze jest nie dopuszczanie do stanu skrajnego zaniedbania,jak w przypadku Twoich zwierzat.Swietnie tez dzialaja wizyty u weterynarza,nie tylko,jak zwierze juz zdycha i Dogo siedzi na karku.
KOMU POMAGAM TO MOJA SPRAWA I NIC CI DO TEGO. SWOJE ZLOSLIWOSCI I JAD KTORY SIE Z CIEBIE WYLEWA ZOSTAW DLA SIEBIE. MOJE ZWIERZETA NIE BYLY SKRAJNIE ZANIEDBANE TYLKO CHORE. WETERYNARZ KAZAL SIE TOBA I PODOBNYMI TOBIE NIE PRZEJMOWAC. TYLKO ZE JAKOS NIE POTRAFIE. JAK KTOS KTO MA W SOBIE TYLE NIENEWISCI DO LUDZI MOZE KOCHAC ZWIERZETA? W ODSTEPIE 9 DNI GAMETA NAJPIERW STWIERDZILA ZE UMIEM SIE ZAJMOWAC ZWIERZETAMI POCZYM ZE JE GLODZE. TO CHYBA NIE ZE MNA JEST COS NIE TAK?
I JESZCZE JEDNO. SKORO TAK NIBY ZLE ZAJMUJE SIE ZWIERZETAMI TO JAKIM CUDEM MOJ PIES ZDOBYWAL ZLOTE MEDALE I OCENY DOSKONALE POWTARZAM DOSKONALE NA WYSTAWACH. JEGO DZIECI ROWNIEZ ZDOBYWAJA NAGRODY. BYLY TAKIE CUDOWNE ZE PRZYJEZDZALI PO NIE NAWET Z NIEMIEC.

Link to comment
Share on other sites

Fioletka-nie przejmuj się gadaniem,rób swoje...Jeśli wiesz,że jesteś w porządku-niech sobie piszą,co chcą...
Ja już się tego nauczyłam-nie wdawać się w dyskusje...Ze mnie też zrobiono na dogo potwora-pisano różne brednie które nadawały się tylko do sądu(zniesławienie,oszczerstwa itd).Napisałam pw do moderatora i mam spokój...A ci,co uważają mnie za zło wcielone-mogą sami przyjechać i zobaczyć jak biedne,głodne i zaniedbane są moje zwierzęta...
Nie warto przejmować się gadaniem,jeśli jest nieprawdziwe-raportuj zły post i tyle!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioletka'][quote name='brazowa1']jedno szczescie ma Fibi-ze jest u Pati i jakims cudem nie trafila do fioletki.Fioletko,kup jedzenie swoim zwierzetom,kupuj je regularnie i karm.Wpierw pomoz swoim.A na wzmocnienie dla zwierzat najlepsze jest nie dopuszczanie do stanu skrajnego zaniedbania,jak w przypadku Twoich zwierzat.Swietnie tez dzialaja wizyty u weterynarza,nie tylko,jak zwierze juz zdycha i Dogo siedzi na karku.
KOMU POMAGAM TO MOJA SPRAWA I NIC CI DO TEGO. SWOJE ZLOSLIWOSCI I JAD KTORY SIE Z CIEBIE WYLEWA ZOSTAW DLA SIEBIE. MOJE ZWIERZETA NIE BYLY SKRAJNIE ZANIEDBANE TYLKO CHORE. WETERYNARZ KAZAL SIE TOBA I PODOBNYMI TOBIE NIE PRZEJMOWAC. TYLKO ZE JAKOS NIE POTRAFIE. JAK KTOS KTO MA W SOBIE TYLE NIENEWISCI DO LUDZI MOZE KOCHAC ZWIERZETA? W ODSTEPIE 9 DNI GAMETA NAJPIERW STWIERDZILA ZE UMIEM SIE ZAJMOWAC ZWIERZETAMI POCZYM ZE JE GLODZE. TO CHYBA NIE ZE MNA JEST COS NIE TAK?
I JESZCZE JEDNO. SKORO TAK NIBY ZLE ZAJMUJE SIE ZWIERZETAMI TO JAKIM CUDEM MOJ PIES ZDOBYWAL ZLOTE MEDALE I OCENY DOSKONALE POWTARZAM DOSKONALE NA WYSTAWACH. JEGO DZIECI ROWNIEZ ZDOBYWAJA NAGRODY. BYLY TAKIE CUDOWNE ZE PRZYJEZDZALI PO NIE NAWET Z NIEMIEC.[/quote]

Proszę o to, żeby wątek Fibi nie zamienił się w wątek Balbinki. Proszę tam przenosić wszelkie kłótnie i swady co do fioletki, itd. Nie zaśmiecajmy wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']W ogóle to wiem czemu ma służyć wzajemne oskarżanie się zarówno tu jak i na wątku Balbinki...
Dziękujemy obu stronom za pomoc dla naszej Fibi i i przychylam się do zdania Lary.[/quote]

Ja też nie jestem za jakimikolwiek kłótniami, ale jeżeli już mają być to na wątku docelowym, a nie tu przenosić sprawę fioletki. :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Proszę o to, żeby wątek Fibi nie zamienił się w wątek Balbinki. Proszę tam przenosić wszelkie kłótnie i swady co do fioletki, itd.[/QUOTE]
W ogóle to wiem czemu ma służyć wzajemne oskarżanie się zarówno tu jak i na wątku Balbinki...
Dziękujemy obu stronom za pomoc dla naszej Fibi i i przychylam się do zdania Lary.

Link to comment
Share on other sites

Lara - ty chyba ten wątek na wszystkich innych wątkach zareklamowałaś ;)
Jeśli tylko Tola pójdzie do nowego domku i nie będzie już na nią kaska potrzebna to postaram się wspomóc Fibi ;)
A póki co Fibi i Tola są koleżankami bo obie u Pati siedzą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłąm do weta są wyniki to była autoagresja leukocyty i krwinki w normie więc karma weterynaryjna Fibi nie jest potrzebna. Bedzie brała nadal steryd za ryzykowne jest jego odstawienie w dawce nie zmienionej do połowy maja pozniej dawka zostanie zmniejszona. jak odbiore wyniki to przepisze je dokładnie . Pamietam tylko ze leukocyty spadły z 50 do 10 (norma 6-12)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']dzwoniłąm do weta są wyniki to była autoagresja leukocyty i krwinki w normie więc karma weterynaryjna Fibi nie jest potrzebna. Bedzie brała nadal steryd za ryzykowne jest jego odstawienie w dawce nie zmienionej do połowy maja pozniej dawka zostanie zmniejszona. jak odbiore wyniki to przepisze je dokładnie . Pamietam tylko ze leukocyty spadły z 50 do 10 (norma 6-12)[/quote]

Ojejq, super wieści!! jaka ulga, że z Fibią nie jest źle :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']dzwoniłąm do weta są wyniki to była autoagresja leukocyty i krwinki w normie więc karma weterynaryjna Fibi nie jest potrzebna. Bedzie brała nadal steryd za ryzykowne jest jego odstawienie w dawce nie zmienionej do połowy maja pozniej dawka zostanie zmniejszona. jak odbiore wyniki to przepisze je dokładnie . Pamietam tylko ze leukocyty spadły z 50 do 10 (norma 6-12)[/QUOTE]

Pati super wieści, bardzo się cieszę:lol:
Fibi śliczna sunieczko pięknie zdrowiejesz:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

No to cudowne wieści! Czas więc naszą małą ogłaszać! Rozmawiałam wczoraj z zaprzyjaźnioną wetką i powiedziała mi, zebym jej przesłała ogłoszenie mailem to ona u siebie wywiesi (więc dziewczyny może któraś z Was by skleciła jakies ładne ogłoszenie ze zdjęciami bo ja to za bardzo talentu artystycznego nie mam:oops:)

A skoro już dorwałam tą wetkę to ją bezczelnie wypytałam o wszystko opisując historię, objawy i wyniki Fibi i ona mi powiedziała, że proteusa ma wiele psów na skórze, w uszach itp. i brak jest jakichkolwiek objawów. To tak jak z gronkowcem złocistym u ludzi - duża część populacji (według niektórych szacunków nawet do 50% go po prostu ma i nigdy nie choruje). Stwierdziła, że na skutek pogorszenia się warunków, osłabienia organizmu ta bakteria po prostu się uczynniła i że po zaleczeniu to nie ma się co nim przejmować.
Co do tych złych wyników krwi które Fibi miała miesiąc temu to stwierdziła, ze się wcale nie dziwi, ze przy takich infekcjach uszu i do tego skóry to bardzo częste. Więc według jej zdania to z Fibi powinno być wszystko dobrze:loveu:

Pati a wiesz może co ma dać ten steryd, tzn. po co jest jest podawany? Czy to ma jakieś właściwości lecznicze? Bo jakos zawsze mi się zdawało, ze steryd działa tylko objawowo tzn nie usuwa przyczyny tylko objaw ale może się mylę. No i czy podawanie jej go tak długo (to już miesiąc będzie) nie zaszkodzi na wątrobę itp? Zapomniałam o to spytać tej wetki więc dlatego męczę Ciebie;)
Pati a co do karmy to rozumiem, ze do końca worka Fibi będzie dostawać ten RC dla alergików?

Ra_dunia - dzięki! [COLOR=Silver](a kto to Tola?)[/COLOR]

A Lary będę bronić;) - ona tylko napisała, zeby się tutaj dziewczyny nie kłóciły. Bardzo się cieszymy że tu wszyscy jesteście i zaglądacie i prosimy - wpadajcie jak najczęściej!!!:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...