Jump to content
Dogomania

Dwa przerażone maleństwa znalezione na cmentarzu już w swoich domach :)))


auraa

Recommended Posts

 Mała zaczęła rozrabiać. Z jednej strony się cieszę a z drugiej nie wiem co zastanę w domu. Milka zaczepia moje psy a one się denerwują. Najlepiej dogaduje się z Atosem czasami razem leżą na posłaniu.:)

Najbiedniejszy jest Fredzio. Znowu ma zapalenie oskrzeli . Całą noc kasłał i widać, że jest zmęczony. Dostał dwa zastrzyki a mi poszło kolejne 80zł. Lekarze chyba traktują mnie ulgowo bo z Fredziem jestem w gabinecie stałym gościem.

Jeśli chodzi o Rudzię to Pan chce ją zostawić a Pani jeśli znajdzie się dobry dom, to oddać. Pani bardzo przeżywa chorobę starszego psa i chyba nie jest gotowa na malucha.

Link to comment
Share on other sites

Milka na szczęście tak bardzo nie leje tfu, tfu,,,,odpukać! drugi dzień przed wyjściem do pracy wkładam jej smakołyki do konga i chyba trochę ją to zajmuje ale i tak boję się co zastanę po powrocie.

Milka robi się coraz mądrzejsza. Ogarnia nasze zwyczaje i mniej się boi. Kiedy się cieszy to robi to całym ciałkiem .Jednakże cały czas zachowuje dystans. Cały czas chce i boi się :(

Jutro drugie odrobaczenie i trzeba ją zaszczepić, wtedy zaczniemy wychodzić na spacerki :)

Link to comment
Share on other sites

Milka jest małym dzikuskiem. Ona potrzebuje domu w którym ktoś będzie mógł poświęcic jej dużo uwagi. Dziś chciałam jej poszerzyć szelki bo już chodzi w nich prawie dwa tygodnie a trochę urosła. Kiedy ją wzięłam na ręce, tak zaczęła się wyrywać, ze prawie wypadla mi z rąk. Zaczęłam ją łapać żeby nie spadła i się nie połamała.Na szczęście nic się nie stało ale potem uciekała przede mną przez godzinę. :(

Link to comment
Share on other sites

Dzis Milka nawet nosa nie wychyliła na zewnątrz ale kałuża była w przedpokoju. Wydaje mi się, ze ona ma trochę więcej niż trzy miesiące. Nie zachowuje się jak maluszek i nie sika co chwila. Wytrzymuje całą noc i w ciągu dnia też nie muszę jej cały czas pilnować. Oczywiście podgryza i kapcie są zagrożone. Jutro zostanie zaszczepiona i dostanie książeczkę zdrowia :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2017 o 20:41, anica napisał:

Podczytuję wątek po cichutku, cieszę się bardzo ,że dziewczynka się rozkręca, że po odrobaczeniu jest lepiej!i po cichu zaciskam ,żeby Rudzia została u Państwa ..i że dziewczynki trafiły na Was, serdecznościbuzki.gif

zapisuję...

Dzięki:)

Mała coraz fajniejsza i powoli uczy się, że człowiek to nic strasznego. Wczoraj miała być zaszczepiona ale wizyta się nam przesunęła na inny termin. Póki co walczę z zepsutym piecem co. Ciężko się egzystuje w 14stopniach Celsjusza , brrrrrrrrr. Zepsuła się niby mała rzecz ( drucik 40cm.) a teraz doszły rury, naczynka wyrównujące ciśnienie i hydraulik robi to drugi dzień. O kosztach nie wspomnę!

Link to comment
Share on other sites

Stało się ciepło!:) ale w kieszeni pusto....

Milka zeżarła dwoje szelek ( tak się pisze?) i zaczęła szczekać. Zaczepia moje staruszki do zabawy a one się złoszczą więc awantura gotowa. Troszkę urosła . Wczoraj mąz  zauważył, że zrobiła się większa od naszych maluchów.

Link to comment
Share on other sites

Milka mniej boi się mojego męża niż mnie.Ja jej zakładam szelki, obrożę, próbuję obciąć pazury a on zachęca do zabawy. Milka nie ma kąpanów do zabawy. Nawet Kenzo mojej siostry już nie ma takiej ochoty do zabawy jak kiedyś. Milka zeżarła mój ulubiony biustonosz :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dopadła mnie jesienna depresja. Na nic nie mam siły:(

Mała rośnie i rozrabia. Awanturuje sie z moimi psami ale trochę się ich boi. Dobre jedzonko spowodowało, że ma super sierśc. Taka mięciutką, aż chce się ją głaskać:)

Zrobiłam jej ogłoszenia na OLX, gumtree. alegratce i cafe animal

. Na razie cisza, zobaczymy....

Dziękuję mdk8 za wpłatę 15zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...