Jump to content
Dogomania

Dwa przerażone maleństwa znalezione na cmentarzu już w swoich domach :)))


auraa

Recommended Posts

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A dla mnie to polska wersja lancashire heeler :) Ogon, grube łapki, mocna budowa - no jak się patrzy to lancuś, hihi :)

Chyba Lancusia Glancusia.:) Mała niestety nie wytrzymuje kiedy jestem w pracy. Dziś miałam w przedpokoju dwie kałuże i kolejną czarną plamę. Kiedy była zestresowana nie niszczyła podkładów,teraz drze je na tysiąc kawałków.

Link to comment
Share on other sites

No więc Milunia dziś pojechała do swojego domku na Ursynowie! Bardzo miła rodzina. Dorosła córka i rodzice. Pani pracuje w domu a rodzice są na emeryturze więc Milka nie będzie siedziała w domu sama. Do towarzystwa ma kotkę, która przebywała z psem. W tym roku odeszła na nowotwór suczka, którą państwo adoptowali z Krzyczek. Myślę, że Milka trafiła bardzo dobrze. Przed chwilą dzwoniłam i póki co jest ok. Jedynym objawem stresu jest brak siku i kupy.... Jutro zadzwonię a Pani obiecała przesłać mi kilka zdjęć.

Bardzo dziękuję Jo37 za przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostałam tel od koleżanki, która pojechała na działkę do "naszej" wsi. W lesie znalazła dużego, młodego, czarnego psa. Pojawił się na wsi wczoraj. Na razie zostawiła sąsiadce puszki, żeby go dokarmiała. Mamy nadzieję, że może ma właściciela. Jeśli nie to mamy kolejny kłopot :(

Link to comment
Share on other sites

67d55cca5535e5e5med.jpg

2d05ed5391e8a45dmed.jpg

Milka w nowym domu. Z koleżanką kotką i gryzakiem. Dziś mała się rozkręciła. Do wczoraj cały czas przeżywała rozstanie. Dziś zaczęła rozrabiać i śmiało zwiedzać mieszkanie. Państwo mają dla niej dużo serca i oby starczyło im cierpliwości kiedy mała dojdzie do formy. Spacery nadal stanowia dla niej wyzwanie i boi się dużych psów. To bardzo mądra panienka więc myślę, że szybko pokona wszystkie strachy i będzie ok.

Rudzia, jej siostra nadal u Państwa, którzy ją znaleźli. W dalszym ciągu tak jak Milka musi pokonywać większe i mniejsze straszki. Obydwie sunie bardzo potrzebują towarzystwa ludzi ale cały czas nie potrafią do końca zaufać...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

zakochany.gifAuraa, jeszcze raz Dziękuje...Oooo rozczuliłam się!  życie uratowane! i ma wspaniały domek :)  ale że huliganica to widać ... po oczach

http://www.dogomania.com/forum/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://images81.fotosik.pl/912/2d05ed5391e8a45dmed.jpg&key=9e03094c6a61acd5302fdbc7bb4346a83663eb4b7da6d606fbdd6a405387d770

.. zawsze radość z takich wiadomości ,przysłania smutek, bo... już kolejne nieszczęście! kolejna bida do 'ogarnięcia'  jak powiedziała Mazowszanka... POMOŻEMYoczko.GIF i lecę na bazarek...

Link to comment
Share on other sites

Patrzę na zdjęcia malutkiej, takie słoneczko :). Troszkę za nią tęsknię ale wiem , ze dobrze trafiła i będzie kochana..

Bezdomniak ponoć biega i szuka jakiegoś schronienia :( Jest wielkości onka ale takiego niższego jakie były kiedyś. To prawdopodobnie młodziutki pies. Tydzień temu chciał się przytulać ale co będzie po tygodniu? Dziewczyny chcą mu pomóc, ale jak? P. Ania może go na dwa tygodnie zabrać do Warszawy i wykastrować w tym czasie . Boję się, ze może nie dać rady z wiejskim psem w samym centrum miasta. Poradźcie co robić? :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...