Jump to content
Dogomania

DWIE MALUTKIE, PUCHATE KULKI ZE SCHRONISKA,JEDNA BEZ OCZKA JUŻ W SWOICH DOMKACH STAŁYCH!!! BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWE!!


Recommended Posts

Państwo zdecydowali, że malutka zostanie Małą Mi, takie ogłoszenie znaleźli i jak zobaczyli malutką, to stwierdzili, że bardzo do niej to imię pasuje. 

Ja osobiście jestem zachwycona tymi młodymi ludźmi. Wrażliwi, z ogromnym sercem dla zwierząt. Przywieźli cała wyprawkę dla mamusi suczek, zobaczcie...

 

DSC05203.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Państwo zdecydowali, że malutka zostanie Małą Mi, takie ogłoszenie znaleźli i jak zobaczyli malutką, to stwierdzili, że bardzo do niej to imię pasuje. 

Ja osobiście jestem zachwycona tymi młodymi ludźmi. Wrażliwi, z ogromnym sercem dla zwierząt. Przywieźli cała wyprawkę dla mamusi suczek, zobaczcie...

 

 

Serce rośnie, czytając TAKIE wieści ! Coś czuję, ze Mała Mi będzie się miała, jak pączek w maśle !

Cieszę się, ze będą wieści i zdjęcia z nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Państwo zdecydowali, że malutka zostanie Małą Mi, takie ogłoszenie znaleźli i jak zobaczyli malutką, to stwierdzili, że bardzo do niej to imię pasuje. 

Ja osobiście jestem zachwycona tymi młodymi ludźmi. Wrażliwi, z ogromnym sercem dla zwierząt. Przywieźli cała wyprawkę dla mamusi suczek, zobaczcie...

 

DSC05203.JPG

Oby jak najwięcej było takich ludzi - mamuśka ma posag, a córci zapowiada się piękne życie.

Link to comment
Share on other sites

Państwo po Małą Mi przyjechali z pełnym wyposażeniem: nosidełko, kocyk, miseczki, zabaweczki, smaczki no i szeleczki. Kupili najmniejsze jakie były, XS...Niestety, trochę za duże...musieliśmy maksymalnie zmniejszyć...

Mała Mi bez żadnych oporów poszła z państwem do samochodu, czym też zadziwiła, bo spodziewali się, ze będzie trochę nieufna, albo będzie się bała....Sunia stanęła na wysokości zadania!! Zaprezentował się cudnie, aportowała piłeczkę, brała smaczki a na koniec wtuliła się w kolana pani...A pańcia aż się popłakała ze wzruszenia....

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Państwo po Małą Mi przyjechali z pełnym wyposażeniem: nosidełko, kocyk, miseczki, zabaweczki, smaczki no i szeleczki. Kupili najmniejsze jakie były, XS...Niestety, trochę za duże...musieliśmy maksymalnie zmniejszyć...

Mała Mi bez żadnych oporów poszła z państwem do samochodu, czym też zadziwiła, bo spodziewali się, ze będzie trochę nieufna, albo będzie się bała....Sunia stanęła na wysokości zadania!! Zaprezentował się cudnie, aportowała piłeczkę, brała smaczki a na koniec wtuliła się w kolana pani...A pańcia aż się popłakała ze wzruszenia....

I ja też popłakałam sobie.

Kocham takie zakończenia.Niech ślicznotkom wiedzie się jak najlepiej w życiu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wzruszające  zakończenie historii porzuconych szczeniaczków, obie dziewczyny trafiły wspaniale i niech wiedzie im się jak najlepiej:)

Teraz czas na mamuśkę i na równie wspaniały dom, bo przecież inaczej być nie może;)

A mała Mi cudna z tą kokardą, zachwycająca:)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

.A pańcia aż się popłakała ze wzruszenia....

 

27 minut temu, Anula napisał:

I ja też popłakałam sobie.

Kocham takie zakończenia.Niech ślicznotkom wiedzie się jak najlepiej w życiu.

Ja też się popłakałam...ze szczęścia, że i ta maleńka wspaniale trafiła

5 minut temu, Tola napisał:

Wzruszające  zakończenie historii porzuconych szczeniaczków, obie dziewczyny trafiły wspaniale i niech wiedzie im się jak najlepiej:)

Teraz czas na mamuśkę i na równie wspaniały dom, bo przecież inaczej być nie może;)

A mała Mi cudna z tą kokardą, zachwycająca:)

Nie może Tolu . Nie może! :D

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do domku Małej Mi. Dojechali szczęśliwie, zrobili tylko jeden postój. Malutka spała całą drogę. Po wejściu do domku zwiedza, obwąchuje wszystko. 

Mam obiecane zdjęcia i wieści w miarę na bieżąco. 

Mała Mi jest jeszcze dzieckiem, nie rozumie zmian zachodzących w jej życiu i lgnie do każdego, gdzie jest jej dobrze. I całe szczęście !

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, to dzięki Twoim ogłoszeniom malutkie, porzucone sunieczki mają takie wspaniałe domki!!! Dziękuję!!!!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony podaje kwiatekk 

Cieszę się, ze mogłam dołożyć swoją, małą cegiełkę do lepszego życia maluszków !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Już wyjaśniam. Suczka jutro zostanie zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, zaczipowana. Odbieram ją ok 12. Od razu jedziemy do weta na przegląd i następnie do DT. Pewnie wieczorkiem już będą pierwsze zdjęcia.  

Wspaniale ! Czekamy zatem na wieści i zdjęcia z DT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...