Jump to content
Dogomania

[*] Mała Czarna sunia, mały straszek......


Recommended Posts

Dzisiaj psy pojechały na spacer do lasu, a po powrocie dostały na deser po obiedzie..... Dehinel plus ;). W albumie Czary na fb są nowe leśne zdjęcia. Niektóre z tych zdjęć, dałam do ogłoszenia i przeniosła je na Warszawę Wilanów. 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1970642612950439&id=100000141599126

https://www.olx.pl/oferta/lara-szuka-kochajacego-domu-na-zawsze-CID103-IDqX9hh.html

Link to comment
Share on other sites

Malagos mi przelała 100zł na potrzeby Czary. Całkiem niepotrzebnie, ale jak już dostałam, to opłacę z tej kasy ponowne wyróżnienie ogłoszenia Czarusi, które zrobiła Havanka i które już się skończyło. Dzisiaj też byliśmy w lesie i są nowe fotki, które później wrzucę na fb  do albumu Czary. 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, konfirm31 napisał:

Havanko, chciałam wyróżnić Twoje ogłoszenie Czary, a widzę, że jest wyróżnione. To chyba już Ty wyróżniłaś, bo moje pierwotne, chyba  się już  skończyło. Napisz do kiedy to wyróżnienie, to wyróżnię dalej. Mówię o tym ogłoszeniu.

https://www.olx.pl/oferta/plec-piekna-czarusia-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDqCeNH.html

Krysiu, Czara ma wyróżnienie na OLX do 5 lutego.

Widzę, że są nowe fotki suni. Wezmę kilka do ogłoszeń, bo sa ładne.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, konfirm31 napisał:

Havanko, bardzo dziękuję i  podaj proszę  nr konta i kwotę, to Ci przeleję, bo dostałam kaskę od Malagos ;) . Popatrz, żeby nie powtórzyły się zdjęcia z mojego ogłoszenia, w którym Czara, to Lara i ma teraz na Wilanów , bo nas wykasują.

https://www.olx.pl/oferta/lara-szuka-kochajacego-domu-na-zawsze-CID103-IDqX9hh.html


Zawsze sprawdzam, czy fotki w ogłoszeniach się nie dublują, bo wiem czym to grozi.  Krysiu, co myślisz o tym, żeby Czarusię wrzucić na inne miasta, np na Ostrołękę albo Ciechanów?

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Poczekajmy, co powie Malagos jak będzie miała dostęp do komputera. Było zapytanie o Czarę z Twojego -  Pani z podwarszawskich Włoch, gotowa przyjechać poznać sunię, tyle, że niezmotoryzowana. Zobaczymy, co z tego wyniknie. 

Włochy to dzielnica Waeszawy.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Włochy to dzielnica Waeszawy.

 

10 godzin temu, konfirm31 napisał:

Wiem, ale ja z tego pokolenia, dla którego Warszawa kończyła się na Ochocie ;). 

He, he, ja też, stare Warszawaianki z nas :)

A mamy kogoś do wizyty we Włochach, jakby co?

Pani ma porozmawiać z mężem i dziś zadzwonić.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Havanka napisał:

Czy pani z Włoch się odezwała?

Malagos mówiła, że nie :(. Czekamy na TEN telefon i dom dla Czary. Ona jest piękna, mądra i kochająca swoich ludzi, ale cały czas jest w niej ten lęk przed obcym, który się do niej odezwał, boi się  dzieci, które biegną, rzucając piłkę, tego, co nieznane i nagłe. Może to kiedyś minie, ale teraz to jest pies, który kocha tylko swojego człowieka. Innych unika, lub się ich boi. I nie jest to pies, który woli inne psy, niż ludzi. Co to, to nie. Zdecydowanie woli mnie od Lerki ;),  z którą z resztą wspaniale się bawi. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Malagossy dzisiaj o 15 przyjadą po Czarę. Nawet mój TZ mówi, że się do niej przyzwyczaił, a co dopiero ja. Lerka się ładnie z nią bawi, Bliss coraz mniej strofuje,  a i Czara dobrze się czuje u nas.  Niestety, trzy psy to za dużo, szczególnie że Czara to młódka, a my nie.  

Pobyt Czary u nas udowodnił, że to w pełni adopcyjny pies, szybko uczący się zasad panujących w nowym domu (u mnie nie pcha się do łóżka ;)), czuły, miły wesoły i ceniący sobie kontakt z człowiekiem. Nauczyła się chodzić na smyczy, w domu nie brudzi, nie niszczy. 

Nadal jest w niej lęk przed obcymi, strach przed dziećmi  i brak pewności siebie, więc przyszły ds musi być specjalny. 

Może z czasem te problemy znikną, ale dzisiaj Czara to pies wyłącznie  dla swoich opiekunów, który nie będzie merdać ogonem i łasić się do wszystkich, jak np Lerka. 

Czara dostaje od nas w posagu samochodowe szelki Trixie S, które dobrze na nią pasują i co najważniejsze - zostały sprawdzone. Niech w nich rozpocznie swoje nowe życie w swoim domku, który gdzieś na nią czeka :). 

Wszystkiego najlepszego, Czarusiu! 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Malagossy dzisiaj o 15 przyjadą po Czarę. Nawet mój TZ mówi, że się do niej przyzwyczaił, a co dopiero ja. Lerka się ładnie z nią bawi, Bliss coraz mniej strofuje,  a i Czara dobrze się czuje u nas.  Niestety, trzy psy to za dużo, szczególnie że Czara to młódka, a my nie.  

Pobyt Czary u nas udowodnił, że to w pełni adopcyjny pies, szybko uczący się zasad panujących w nowym domu (u mnie nie pcha się do łóżka ;)), czuły, miły wesoły i ceniący sobie kontakt z człowiekiem. Nauczyła się chodzić na smyczy, w domu nie brudzi, nie niszczy. 

Nadal jest w niej lęk przed obcymi, strach przed dziećmi  i brak pewności siebie, więc przyszły ds musi być specjalny. 

Może z czasem te problemy znikną, ale dzisiaj Czara to pies wyłącznie  dla swoich opiekunów, który nie będzie merdać ogonem i łasić się do wszystkich, jak np Lerka. 

Czara dostaje od nas w posagu samochodowe szelki Trixie S, które dobrze na nią pasują i co najważniejsze - zostały sprawdzone. Niech w nich rozpocznie swoje nowe życie w swoim domku, który gdzieś na nią czeka :). 

Wszystkiego najlepszego, Czarusiu! 

A ja jeszcze raz dziękuje Konfirmom, obojgu, za pracę z Czarką, naukę "miasta", smyczy, szelek, itp. :)

Dziś odbierzemy Czarusię i u nas będzie czekać na dom stały. Chyba że... na dalsze tymczasowanie Czarki da się namówić MarysiaO., która jest psim psychologiem i świetną Dziewczyną, i która oswoiła i znalazła dam dla "naszej" dzikiej Blanszetki.

Tym czasem musimy zająć się biedusią z kojca gminnego, dziś podjedziemy zobaczyć, kto zacz:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...