Jump to content
Dogomania

Fox - Kiedyś porzucony i niechciany , teraz już szczęśliwy w DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

11 godzin temu, agat21 napisał:

Dziękuję za zaproszenie, pięękny psinek :) 

W sierpniu już u mnie w kasie wiatr hula, ale we wrześniu proszę o puknięcie w ramię na przypomnienie, to grosik kapnę :)

 

 

11 godzin temu, Martika&Aischa napisał:

Gabi kochana ślicznie dziękuję za zaproszenie do Foxika. Cudny z niego chłopak i jestem pewna że szybciutko znajdzie nowy domek. Wesprę ogonka pod koniec sierpnia  chociaż skromnym grosikiem. 

Agat Marticzko, bardzo Wam dziękuję!!!

Jesteście kochane!!!

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Radek napisał:

Dziękuję za zaproszenie.

Śliczny psiak. Kiedyś, dawno temu gdy jeszcze była z nami Norcia, u sąsiadów był podobny psiak, tylko grubszy z lekka.

 

8 godzin temu, ania75 napisał:

Dziękuję za zaproszenie - kasą na razie nie wspomogę ale będę zaglądać i kibicować :)

Witajcie u Foxika!!!

Obecność na wątku i kibicowanie również na wagę złota!!!

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś w adopcji psa z nadmorskiego schroniska skutecznie pomógł filmik, pokazujący jak pies zachowuje się wobec obcego człowieka-trenera  - jak chodzi na smyczy, aportuje, jak cieszy się z kontaktu. Jeśli ten pies - jak czytam w ogłoszeniu - nawet aportuje, to może warto by nakręcić taki filmik i zawiesić w sieci. Jeśli pies jest blisko Krakowa z możliwym dojazdem bez samochodu, mogłabym popracować z nim dla takiego nagrania - albo niech Panie opiekunki znajdą kogoś na miejscu, kto pokaże najlepsze cechy tego zwierzaka właśnie na filmiku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sowa podsunęła świetny pomysł: filmik. Dobry filmik łatwo wypromować i faktycznie widziałam nieraz jak z dnia na dzień sfilmowany psiak/kot znalazł domek marzeń. Oczywiście najlepiej jest, jakby się kogoś znalazło, kto lubi filmować psiaki i nieźle mu to wychodzi, w większych miastach nie ma z tym problemu... ale taki filmik nagrany nawet kompaktem może zdziałać cuda.
Może warto o tym pomyśleć.

Link to comment
Share on other sites

Dla psa z nadmorskiego azylu starczył filmik nagrany jakąś komórką - pies przeszedł parę kroków przy nodze, usiadł na chwilkę, potem przybiegł na zawołanie i zaaportował patyk. Najważniejsze, aby bardzo  wyraźnie pokazać, że można łatwo pokierować zachowaniem filmowanego psa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.08.2017 o 10:17, Tola napisał:

Poprosić o fakturę na 100 zł płatną przelewem.

Komu wysłać dane do przelewu?

Tolu, wyślij mi proszę sms-em lub mailem, przekażę.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję!!!

Dnia 27.08.2017 o 10:18, Sowa napisał:

Kiedyś w adopcji psa z nadmorskiego schroniska skutecznie pomógł filmik, pokazujący jak pies zachowuje się wobec obcego człowieka-trenera  - jak chodzi na smyczy, aportuje, jak cieszy się z kontaktu. Jeśli ten pies - jak czytam w ogłoszeniu - nawet aportuje, to może warto by nakręcić taki filmik i zawiesić w sieci. Jeśli pies jest blisko Krakowa z możliwym dojazdem bez samochodu, mogłabym popracować z nim dla takiego nagrania - albo niech Panie opiekunki znajdą kogoś na miejscu, kto pokaże najlepsze cechy tego zwierzaka właśnie na filmiku.

Witaj Sowa!!!

Fox przebywa w Dąbrowie Górniczej.

Już poprosiłam dziewczyny, by zapytały DT, czy jest możliwość nakręcenia filmiku.

Dnia 27.08.2017 o 12:16, Olena84 napisał:

podrzucam pieska

Witaj Olenko!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.08.2017 o 12:59, nina65 napisał:

i ja jestem , pozdrawiam wszystkich!

wpłacam jednorazowo 10zł... /tyle tylko mogę/

proszę o konto

Cześć Jolu, pięknie dziękuję za wsparcie dla Foxa, konto moje

Dnia 27.08.2017 o 14:38, Alaskan malamutte napisał:

Przychodzę na zaproszenie Gabi. Będę mu kibicować.. 

Witaj Asiu, bardzo się cieszę, że będziesz kibicować Foxikowi!!!

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, renatka_s napisał:

Zaglądam do pieska wpłacę jednorazowo 20 zł

Renatko, z całego serca dziękuję!!!

10 godzin temu, Tianku napisał:

Przybywam z zaproszenia :) na razie kibicować, śliczny Chłopak :)

Witaj Tianku!!!

Bardzo dziękuję za przybycie!!!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ano tak racja :)
Jak filmik się pojawi, wstawię na swojego fp + do kilka psich grup. Jest też strona promująca psiaki bezdomniaki, które znają parę sztuczek, więc poproszę o wstawienie.
 

Dzięki wielkie Tysiu!!!

Tak, jak wspomniałam rozmawiałam dzisiaj z Anetą, która poprosi DT o filmik.

Koszt kastracji to około 250- 300 zl

1 godzinę temu, milagros19853201 napisał:

ZAPRASZAM NA BAZAREK GDZIE PSIAK BEDZIE JEDNYM Z BENEFICJENTOW:

 

Milagros, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za uwzględnienie Foxika w bazarku!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...