Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

21 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dziś rano wysłałam na konto Apsika 200 zł. Bo to i kastracja, i badania i stałe leki, a Chłopak ma za mało stałych deklaracji. sad.gif 

 

Olenko, Dora nie korzysta z konta bankowego w necie. Niestety ze mną jest tak samo... 

Sprawdziłam na wątku, jaka karma została zamówiona z polecenia pana Weta i znalazłam odpowiednik w puszkach.

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/prescription_diet_pies/469594

Ten sam symbol i/d. Tylko nie z kurczakiem jak sucha, a z indykiem. Niech ktoś mnie sprawdzi, proszę.. smile.gif

Dziekuje Elisabeta:)

Jak to dobrze,ze jestes u Apsika:)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie wiem gdzie zamawiacie karmę, ale może warto spróbować zamówić mu puszki firmy Happy Dog? Ja zamawiałam je  na animalia.pl. Puszka 800 g kosztuje 13 zł, skład 100% mięso i produkty zwierzęce, do wyboru wołowina, jagnięcina, indyk, kaczka, bawół, koszt przesyłki kurierem 10 zł (paczka do 31 kg). Hills jest dużo droższy a wcale nie jest lepszy, zwłaszcza że ma być mieszana z suchą, która już zawiera .składniki inne niż mięso.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Selenga napisał:

Dziewczyny, nie wiem gdzie zamawiacie karmę, ale może warto spróbować zamówić mu puszki firmy Happy Dog? Ja zamawiałam je  na animalia.pl. Puszka 800 g kosztuje 13 zł, skład 100% mięso i produkty zwierzęce, do wyboru wołowina, jagnięcina, indyk, kaczka, bawół, koszt przesyłki kurierem 10 zł (paczka do 31 kg). Hills jest dużo droższy a wcale nie jest lepszy, zwłaszcza że ma być mieszana z suchą, która już zawiera .składniki inne niż mięso.

to może nastepnym razem skorzystamy bo ta juz zamówiona;)

Link to comment
Share on other sites

Selenga, witaj u Apsika. smile.gif

Apsik jest karmiony Hillsem, bo musi dostawać karmę weterynaryjną przeznaczoną dla psów z problemami w układzie trawiennym. Bierze też stale leki na wątrobę. Dlatego Wet polecił do mieszania z suchą puszki Hillsa z tej linii. Zobaczymy, jakie będą wyniki krwi. Może kiedyś Apsik będzie mógł być karmiony "zwykłą" karmą...

Link to comment
Share on other sites

Puszki doszły w piątek, Apsikowi mieszam pół puszki dziennie z karmą suchą i zjada dużo więcej. Oby mu się tylko nie znudziło...

Faktura za 12 puszek: 94,80 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/ca906e59577fde23

 

Wyniki krwi... ALT nadal wysoki:(

a1495769da999f3cgen.jpg

 

Skonsultuję przypadek Apsika ze znajomym dr z Lublina, który specjalizuje się w chorobach narządów wewnętrznych. Może on coś doradzi, zasugeruje.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Murka napisał:

Puszki doszły w piątek, Apsikowi mieszam pół puszki dziennie z karmą suchą i zjada dużo więcej. Oby mu się tylko nie znudziło...

Faktura za 12 puszek: 94,80 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/ca906e59577fde23

 

Wyniki krwi... ALT nadal wysoki:(

a1495769da999f3cgen.jpg

 

Skonsultuję przypadek Apsika ze znajomym dr z Lublina, który specjalizuje się w chorobach narządów wewnętrznych. Może on coś doradzi, zasugeruje.

Słusznie.Próby wątrobowe przekroczone dwu i trzykrotnie. Mój Bakuś w takich przypadkach miał zaleconą karmę hepatic. W morfologi też nie jest dobrze.Wszędzie tam gdzie jest na czerwono nie jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Wyrozilam ogloszenie Apsika na miesiac ( od Dory) I odswiezylam te od Tysi. Moze by zamienic glowne zdjecia dla odmiany.

Dora, co myslisz zeby zmeinic ogloszenie na Wroclaw ?

Tez juz tak myslałam,zmienie na Wrocław,zdjecia główne zmieniam co jakis czas

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Murka napisał:

Puszki doszły w piątek, Apsikowi mieszam pół puszki dziennie z karmą suchą i zjada dużo więcej. Oby mu się tylko nie znudziło...

Faktura za 12 puszek: 94,80 zł:

 

Wyniki krwi... ALT nadal wysoki:(

 

Skonsultuję przypadek Apsika ze znajomym dr z Lublina, który specjalizuje się w chorobach narządów wewnętrznych. Może on coś doradzi, zasugeruje.

wysyłam 94,80zł

Czy on brał ostatnio jakieś leki? Antybiotyk? Od antybiotyki skacze parokrotnie ALT

Link to comment
Share on other sites

Krew była pobrana przed kastracją. Apsik nie brał żadnych leków prócz preparatów: Esseliv i Homovet. Naszego weta też zastanawia ten utrzymujący się wysoki ALT. Mówił, że on na razie nic by nie zmieniał: karma i preparaty jak do tej pory. 

Dziś zbiorę wszystkie wyniki i wyślę znajomemu dr, zobaczymy co on powie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...