Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

Kastrację planujemy w tym tygodniu. 

Zastanawiam się czy nie kupić Apsikowi puszek i nie mieszać w karmą suchą, bo bardzo niewiele jej je... wciąż jest chudy:( Zapytam weta co on na to. Przy kastracji Apsik zostanie zważony, to zobaczymy czy trochę przytył. Poproszę też weta, aby od razu pobrał krew do kontrolnego badania.

 

Apsik jest bardzo wszędobylski, wszędzie musi zajrzeć, wszystko sprawdzić, im mniejsza dziura tym bardziej próbuje się w nią wcisnąć:) 

W sylwestra bał się strzałów, piszczał i był niespokojny. Co dziwne, zachowywał się tak tylko w domu, na ogrodzie (na smyczy) był spokojny i nie reagował na huki.

Wśród psów wszczyna czasem awantury, nawet z suczkami. Nie umie się bawić, tylko próbuje dominować i zaprowadzać porządek jak inne psy się bawią. Taki podwórkowy kogucik z niego:) Kotom krzywdy nie robi, ale też próbuje je ustawić, jak uciekają to pogoni, poszturcha pyskiem itd. 

Jest niezwykle łagodny wobec człowieka (także dzieci) i to jego główny atut. Ma zadatki na czujnego stróża posesji i donośny głos:)

W domu jest grzeczny, nie niszczy nic i trzyma czystość.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, DORA1020 napisał:

Co o tym myslicie?

Mało deklaracji,ale psiak musi cos jeść

Dorka, pewnie, że Apsik musi jeść... To nie jego wina, że ma tak mało deklaracji. sad.gif Musimy dać razem radę, dopóki nie pójdzie do swojego Domu..

Ja już deklaruję, że wyślę dodatkowe pieniądze na kastrację, bo to też będą spore koszty....

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dorka, pewnie, że Apsik musi jeść... To nie jego wina, że ma tak mało deklaracji. sad.gif Musimy dać razem radę, dopóki nie pójdzie do swojego Domu..

Ja już deklaruję, że wyślę dodatkowe pieniądze na kastrację, bo to też będą spore koszty....

Dziekuje Elisabeta:)

Dziekuje Olenka:)

Ciesze sie,ze Apsik ma takie Kochane Cioteczki:)

Link to comment
Share on other sites

Apsik dziś miał kastrację, wszystko ok. Ma dwa nacięcia, bo jedno jądro było z boku czy jakoś tak...w każdym razie było nie tam gdzie zwykle jest:)

Koszt kastracji 100 zł, przed zabiegiem wet pobrał także krew do badania, koszt 65 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/72180c8f6be9afe2

 

Zakupiłam też dla Apsika 2 opak. Esselivu Forte, koszt 55,80 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f13273d53c2a168a

 

Ważyliśmy Apsika i waży 12,2 kg. W listopadzie ważył 13 kg... Czyli nie przytył, a schudł troszkę jeszcze:( Wet przy okazji narkozy zrobił mu gratis USG i wszystko tam w brzuchu jest ok.

Mówił, że te puszki Hillsa można jak najbardziej kupić i mu podawać. Może będzie więcej jadł i trochę nabierze ciała...

Jak będę mieć wyniki krwi to wrzucę.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziś rano wysłałam na konto Apsika 200 zł. Bo to i kastracja, i badania i stałe leki, a Chłopak ma za mało stałych deklaracji. sad.gif 

 

Olenko, Dora nie korzysta z konta bankowego w necie. Niestety ze mną jest tak samo... 

Sprawdziłam na wątku, jaka karma została zamówiona z polecenia pana Weta i znalazłam odpowiednik w puszkach.

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/prescription_diet_pies/469594

Ten sam symbol i/d. Tylko nie z kurczakiem jak sucha, a z indykiem. Niech ktoś mnie sprawdzi, proszę.. smile.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...