Jump to content
Dogomania

MATY WĘCHOWE PO RAZ DRUGI dla Dżetty, która zbiera na życie


Recommended Posts

Dnia 15.07.2017 o 09:12, irenas napisał:

No i jaka była reakcja?

Pełne szaleństwo, szkoda że nie miałam czym uwiecznić, ale gdy synek wróci poproszę o filmik - co prawda entuzjazm mniejszy, bo już wiadomo o co choo;) , ale radocha wielka nadal. Oczywiście i Ovo z prędkością światła znajduje smaczki, chyba będę pasztecikiem smarowała :D

Link to comment
Share on other sites

Dziś też skorzystałam ze swoich mat, bo psiaki były jakieś takie niespokojne. Zapadła błoga cisza na kilkanaście minut. Kilkanaście, bo dorzuciłam łaskawie garść chrupek, kiedy pierwszy rzut zniknął. Cieszę się, że i Wasza gadzina docenia tę zabawkę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Melduję, że dziś przekazuję 245 zł, które zebrałyście dla Dżetty. Kometa dała o 3 zł więcej niż wylicytowała i dodałam 25 zł za matę, której jeszcze nie zrobiłam dla pani Anny Borowskiej, znajomej Omni. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu?

Jakbyście słyszały, że ktoś jeszcze chciałby takie maty, dajcie znać, to znowu zrobimy bazarek, tym razem "po bożemu", czyli tam gdzie trzeba i jak trzeba. A na razie bardzo Wam dziękuję za udział i wsparcie duchowe.

 

Link to comment
Share on other sites

Super. Dziś powinny przyjść wycieraczki, mam już dwa kocyki (jeden już nawet pokroiłam, dziś, oglądając Grantchester - polecam na Ale kino! - będę wiązać supełki), znowu jadę do Makowa, to zajrzę do "taniego Armaniego" czy nie mają czegoś ładnego. Nesiowata i Tyśka przyślijcie tylko adresy, dobrze?

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Daj znać na pw Aga76, bo się nie udało ostatnio Dziewczynie ....

Dałam znać, mam nadzieję, że szybko przyśle adres i w przyszłym tygodniu jej psina będzie szukać chrupek wśród polaru!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wpłaciłam 100 zł darowizny dla Dżetty za cztery maty, które dorobiłam ekstra. Jeśli będziecie słyszali o zapotrzebowaniu na więcej, dajcie znać, z przyjemnością zrobię, dla któregokolwiek potrzebującego zwierzaka.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę. Nie wszystkie psiaczki lubią "sztuczne" chrupki, na początku poprzedniego bazarku jedna dogomaniaczka zrezygnowała, bo uświadomiła sobie, że jej sunia właśnie do tej rzadkiej rasy należy. Ale większość gadziny jest szczęśliwa jak może sobie pochrupać, a jeszcze jak trzeba najpierw poszukać... frajda gwarantowana!

Link to comment
Share on other sites

Niniejszym definitywnie zakańczam ten bazarek. Przekazałam świętokrzyskiemu "Zwierzakowi" w sumie 345 zł dla Dżetty. Bardzo wszystkim dziękuje w imieniu tej psicy i polecam się na przyszłość. Dajcie znać, jakby ktoś jeszcze chciał matę, to zrobię. Może tym razem dla jakiejś innej bidy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...