Jump to content
Dogomania

MATY WĘCHOWE PO RAZ DRUGI dla Dżetty, która zbiera na życie


Recommended Posts

Agusiu, bardzo dziękuję, za podtrzymywanie życia w bazarku. Chyba za długo trwa, ale ja musiałam wyjechać na trzy dni i nie miałam dostępu do komputera. 

Jeśli uważacie, że już nie da się z nikogo wykrzesać ani iskry, jestem gotowa zrobić rozliczenie i powysyłać zakupione maty. Kupiłam taka rozciągliwą samolepiąca się folię, czyli koszt za kopertę odpada. Widziałam też gdzieś reklamę kuriera z 7,90 zł. Jeśli to nie jest jakaś ściema, skorzystam, a wtedy koszty jeszcze się obniżą.

Link to comment
Share on other sites

Dzieńdoberek!

Przepraszam, że wczoraj nie odpowiedziałam, ale po podróży prostu padłam. Kurier się nazywa Sendello (www.sendello.pl). Nigdy o takim nie słyszałam, dlatego nieco się waham. Cena 7,99 zł to cena netto, czyli trzeba zapłacić ok. 10,00 zł za standardową paczkę do 30 kg. Będę wdzięczna za wszelkie uwagi i informacje na ten temat.

Do końca bazarku zostało raptem 4 dni, to może dotrwajmy już do końca, może jeszcze ktoś się zainteresuje. TO nauczka na przyszłość, żeby nie przeciągać przyjemności.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry! Lipiec postanowił udowodnić, że istotnie jest najbardziej deszczowym miesiącem w roku, jak twierdzą meteorolodzy! Leje i leje bez litości. Musiałam schować pod dach kaktusy, inaczej by po prostu zgniły. No, ale taka pogoda sprzyja siedzeniu ;przy komputrze i zachęca do kupowania zabawek dla znudzonego do łez pas. Zapraszamy!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, irenas napisał:

Dzień dobry! Lipiec postanowił udowodnić, że istotnie jest najbardziej deszczowym miesiącem w roku, jak twierdzą meteorolodzy! Leje i leje bez litości. Musiałam schować pod dach kaktusy, inaczej by po prostu zgniły. No, ale taka pogoda sprzyja siedzeniu ;przy komputrze i zachęca do kupowania zabawek dla znudzonego do łez pas. Zapraszamy!

Z deszczem i źle i dobrze ;) 
Dobrego dnia mimo wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...