Jump to content
Dogomania

>>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<


Recommended Posts

Dziękuje za wpłaty:

- Helli - 30zł - 07.07

- Selenga - 30zł - 09.07

- koja - 20zł - bazarek Nadziejki - 12.07

 

Wyróżniłam Blekusia znowu na Katowice i Warszawę (może ktoś, coś)

Z olx - 329 wyświetleń, 5 odsłon telefonów i 11 obserwatorów, z gumtree - 652 wyświetlenia

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Blekusia. happy.gif&key=75ee77a40f4db0d3837ac287b361d1f239d18b30790ee5b789023c2da20d6894 

Zaglądam często, ale co tu pisać... Wiem, że Blekusiowi jest dobrze, ale to zawsze smutne jak taki kochany psiak tak długo czeka na Dom...Invision-Board-France-111.gif  Aneciku, napisz słówko o chłopaku... Co tam u niego.. Może jakieś zdjęcia do ogłoszeń. Już sama nie wiem...

Kciuki za wyróżnionego Blekusia. I za Katowice i za Warszawę.

Spokojnej soboty Wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

Nic nowego o Blekusiu nie napiszę...co pisać jak rok pobytu u nas mu stuknął :( I NIC. Blekuś troszkę zakolegował się z Betinką, inne psiaki są mu obojętne. Jest zdrowy, nic mu nie dolega. Pewnie szczęśliwszy byłby gdyby był ze swoimi ludźmi. Ale niestety musimy mu wystarczyć my.

O zdjęcia postaramy się w najbliższym czasie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam do Blekusia. happy.gif&key=75ee77a40f4db0d3837ac287b361d1f239d18b30790ee5b789023c2da20d6894 

Zaglądam często, ale co tu pisać... Wiem, że Blekusiowi jest dobrze, ale to zawsze smutne jak taki kochany psiak tak długo czeka na Dom...Invision-Board-France-111.gif  Aneciku, napisz słówko o chłopaku... Co tam u niego.. Może jakieś zdjęcia do ogłoszeń. Już sama nie wiem...

Kciuki za wyróżnionego Blekusia. I za Katowice i za Warszawę.

Spokojnej soboty Wszystkim.

Elu witam i u Blekusia, tyle czasu już chłopina siedzi i czeka, choć on pewnie nie czeka;) tylko czuje że jest u siebie, ale miejmy nadziej, że kogoś zauroczy.

1 godzinę temu, Anecik napisał:

Nic nowego o Blekusiu nie napiszę...co pisać jak rok pobytu u nas mu stuknął :( I NIC. Blekuś troszkę zakolegował się z Betinką, inne psiaki są mu obojętne. Jest zdrowy, nic mu nie dolega. Pewnie szczęśliwszy byłby gdyby był ze swoimi ludźmi. Ale niestety musimy mu wystarczyć my.

O zdjęcia postaramy się w najbliższym czasie.

Podejrzewam że on jest zadowolony i to najważniejsze;), zawsze się martwię co taki psiak czuje, jak idzie z hotelu do domu, czy tęskni, czy szybko zapomina, bo ma człowieka tylko dla siebie albo fajną koleżankę;), no ale wyjścia nie ma - czas już naprawdę do domu:(

43 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

To już rok... :( Ważne, że jest wśród kochających ludzi, a nie gdzieś zapomniany w zimnym boksie.

Tak, to cieszy, pewnie tęsknił za panem, czekał na niego, dobrze, że udało mu się pomóc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Blekuś czas do domu, niech ktoś zauważy jaki on ładny:(

Oleńko dziś jest jakaś promocja na olx - może zrób wyróżnienie Blekusiowi. Koszt 5 zł coś.... Ja mu zafunduję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...