Jump to content
Dogomania

Szczenię z łańcucha prosi o pomoc


Mortes

Recommended Posts

2 godziny temu, doris66 napisał:

Mortes nr konta ten sam co dla Jędrusia? Jeśli inny to podaj proszę na priv.

Ciociu Doris miło Cię widzieć u Bellusi :) Widzę że polubiłas " moje" świętokrzyskie bidy ... Będę wdzięczna za Twoją pomoc :) Konto to samo co Jędrusiowe :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 minuty temu, doris66 napisał:

Mortes polubiłam i Twoje biedy i Ciebie, bo robisz wspaniałe rzeczy dla skrzywdzonych zwierzaków. Ile mogę to pomogę.

No ! ;) I to jest prawdziwa dogomaniaczka ;) ;) ;) Bellusiowe i Jędrusiowe buziaczki Ciociu :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Mortes napisał:

Zaraz tam wejdę , ale mam wiadomości dosłownie sprzed chwili . Poniewaz Joasia już ogłosiła małą oczywiście w zamysle że ewentualny domek poczeka na nia to odezwała się pani z Mikołowa ( chyba dobrze zapamiętałam nazwę) Na razie tak na szybko wiem że pani poczeka , zgadza się na wizyty przed i po adopcyjne , domek z ogródkiem , pies do domu . Ja dzis zadzwonię do Pani i porozmawiam z nią to dam znac :)

To trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Mortes napisał:

Ciociu Jolantino kompletnie nie wiem o co chodzi :( Nie znam tego hotelu więc o warunkach tam sie nie wypowiem , a poza tym to nie miejsce na takie opinie. Zakładając wątek Bellusi postanowiłam zainteresować nią inne może mniej znane mi osoby z DOGO. Ciągle pomagają mi te same i trochę mi głupio z tego powodu. Weszłam na wątek Huzia bo widzę że popularny a tam ... kilka osób co coś robia dla psiaka a reszta to nie wiem po co tam są :(  Miło mi było że z wątku Huzia pojawiły się u Bellusi osoby gotowe do pomocy  więc poczułam się w obowiązku wykazać choć minimum zainteresowania z mojej strony tym psiakiem . Wiele zrobić nie mogę ale choć wyraziłam swoją opinię . Zawsze to milej bedzie Ciotkom że ktos jeszcze docenia ich pracę :)

Wracając do Bellusi , bo ona jest tu najważniejsza to jednak termin szczepienia się opóźni . Mała- duża jest tak zarobaczona że musi być powtórzone odrobaczenie  :( Nie pamiętam już czym najlepiej odrobaczać szczeniaki . U nas w Białogonkowie raczej dominuje geriatria a Jędruś dostawał tabletki już dla dorosłych .  Coś ktoś wie na ten temat ?  Mała ma ok 5 miesięcy . No i jak ze szczepieniem : jedno czy trzy ?

 

Zależy, którą szczepionką:)  U ostatniego szczeniaka mieliśmy 3, choć wcześniej zawsze dwie. I zwróćcie też uwagę na szczepionkę. Biocan często uczula. Mieliśmy ostatnio u szczeniaka wstrząs po niej a potem jak zaczęłam rozpytywać, to jeden z wetów potwierdził, że po niej rzeczywiście miał częściej takie sytuacje. Drugie szczepienie zrobiliśmy inną szczepionką i nie było reakcji. Oczywiście, że nic nie musi się zadziać ale koleżanka z DT mało mi przy okazji nie zeszła z wrażenia na wylew

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ludwa napisał:

Zależy, którą szczepionką:)  U ostatniego szczeniaka mieliśmy 3, choć wcześniej zawsze dwie. I zwróćcie też uwagę na szczepionkę. Biocan często uczula. Mieliśmy ostatnio u szczeniaka wstrząs po niej a potem jak zaczęłam rozpytywać, to jeden z wetów potwierdził, że po niej rzeczywiście miał częściej takie sytuacje. Drugie szczepienie zrobiliśmy inną szczepionką i nie było reakcji. Oczywiście, że nic nie musi się zadziać ale koleżanka z DT mało mi przy okazji nie zeszła z wrażenia na wylew

Dzięki Ludwo za informacje . Zwrócę na to uwagę przy szczepieniu :)

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Dopiero teraz zajrzałam na wątek. A tu widzę domek się szykuje:)

 

Na razie rozmawiałam długo z Panią . Pani jeszcze rozmawia z rodziną i debatują czy sobie poradzą z nowym członkiem rodziny ;) Pani miała pieska bardzo dawno - 15 lat temu więc trochę się obawia . Przesłałam Pani nasz wątek do poczytania :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lepiej niech Pani gruntownie przedyskutuje z rodziną zawczasu, bo to młody psiak, ma zapewne mnóstwo energii i trzeba mu trochę czasu poświęcić. Ale jak Państwo poświęcą czas teraz, to potem już sama przyjemność obcowania z psem pozostanie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...