Jump to content
Dogomania

Władek - cierpienie, głód i strach. POMOŻ - zbieramy deklaracje na hotelik!


Mysia_

Recommended Posts

Ja jestem za, jak najbardziej, co tu pisać zgadzam się, że Władkowi u Wiosny jest dobrze. Ma ciepłą budę, kojec, wybieg i jedzonko, nikt go nie gnębi, myślę że czuje się dobrze w tym świecie, które zna:p.


Fajna propozycja Wiosny, :p.

Kochane cioteczki ja uważam, że Wiosna prosi o bardzo mało na Władzi, bo to tylko 1,66 za dzień. Mnie się wydaje, że to za mało. Może by tak uzbierać kwotę około 90 złotych. To by było 3 zł dziennie. Wydaje mi się, że akurat na karmę, a u Wiosny tyle bid, jeszcze Władzia przygarneła – a wiadomo tam za wesoło finansowo też nie ma.

Ale to moja propozycja. sama niestey nie mogę dołożyć tych 40 zł. :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Myślę - że byśmy zbierali na moje konto - a ja bym raz w miesiącu robiła przelew na wirtualnego Władka. Władek ma na koncie 415 zł, więc jeślibyśmy teraz wpłacali - składkę po 6 zł, a resztę dobierali z tych 415 to przez pewien czas możemy wpłacać 90 zł - jak proponuje Alma2, a potem ew, podnieść składkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Myślę - że byśmy zbierali na moje konto - a ja bym raz w miesiącu robiła przelew na wirtualnego Władka. Władek ma na koncie 415 zł, więc jeślibyśmy teraz wpłacali - składkę po 6 zł, a resztę dobierali z tych 415 to przez pewien czas możemy wpłacać 90 zł - jak proponuje Alma2, a potem ew, podnieść składkę?[/QUOTE]

Ja jestem za, ale niech wypowiedza się inni też. - Tylko pewnie potrzebują trochę czasu żeby zajrzeć na watek:p

Link to comment
Share on other sites

Wiosna jak zwykle wspaniała, jej propozycja jest dla Władzia rewelacyjna. Szczerze mówiąc, biorąc pod uwagę Władziowy, że tak powiem, mocno rozwinięty indywidualizm :) w kontaktach z ludziem, to dla niego najlepsze wyjście. Może zdarzy się cud, może Władzio pewnego dnia się otworzy, ale na razie szansa na spokojne zycie w miejscu, gdzie wszyscy go tolerują i rozumienia jego humorki jest, według mnie, wspaniała. Jestem jak najbardziej za. Przyłączam się do propozycji Almy, żeby ustalić składkę na Włodzimierza na wyższą, ile, to do ustalenia - ja proponuję 9, 10 zł. Byłoby bez sensu, gdyby Wiosna musiała na Władka dokładać z kasy dla innych bid, które nie mają nikogo, skoro Władek jest pod naszą opieką. Zwłaszcza w świetle jej propozycji, która jest dla niego szansą na bezpieczną przystań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Władek, ale ci się trafiło - wiosna przez okrągły rok! A mówią, że rude wredne są, nikt ich nie lubi i mają przechlapane - jutro lecę do fryzjera.

"wiosenko, wiosenko, cóżeś ty za Pani....!"[/QUOTE]


I co ufarbowałaś włosy na rudo?.:p

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam WIośnie 50 + 40. Ale jeszcze nie uzupełniłam postu rozliczeniowego. Zastanawiam się jak do niektórych osób dotrzeć (JolaM np. Wiem że do mnie pisała - ale jak to znaleźć... Telefon Ketuni zgubiłam o ona od ponad pół roku nie zaglądała na dogo... Hm...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Wysłałam WIośnie 50 + 40. Ale jeszcze nie uzupełniłam postu rozliczeniowego. Zastanawiam się jak do niektórych osób dotrzeć (JolaM np. Wiem że do mnie pisała - ale jak to znaleźć... Telefon Ketuni zgubiłam o ona od ponad pół roku nie zaglądała na dogo... Hm...)[/QUOTE]

Na przelewach bankowych, może jest adres, wiec może napisać list i zcznaczyć ,ze jest to do osoby, która uczestniczy na forum Dogomania i poprosic o kontakt e-mailowy lub telefoniczny w sprawie Władka:p.

Druga opcja, nie zwróciłam uwagi ile te panie zadeklarowały, ale jezeli wpłacą za luty wiecej niż 10zł, to może jak wejdą na watek to może zaproponujemy im zwrot nadwyżki:p. - Już zajrzałam w pierwszy post wiecej:loveu: niz 10:p, proponuje napisać list.

A może ktoś ma kontakt z JolaM i z Ketunią.

Edited by ALMA2
Link to comment
Share on other sites

A ja chciałam zapytać, czy któraś z tu obecnych cioteczek nie chciałaby wesprzeć GRINKĘ.

Sunia jest w hoteliku Lilutosi, do Lilutosi trafiła jako półdziki pies, teraz jest juz dużo lepiej, ale niestety domu stałego brak a nam brakuje 60 zł deklaracji.

Watek jest prowadzony wzorowo - serdecznie zapraszam:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191535-Grina-próbuje-zrozumieć-o-co-chodzi-z-tym-światem[/URL].

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ha, dotarłam! ;) ..ależ ja mam tempo, szkoda słów.

Ale spieszę donieść, że Właduś ma się dobrze. Martwiłam się o niego w te mrozy okropne, bo on ani się zabrać do domu nie da, ani tym bardziej kurtki ubrać mu nie sposób. Ale w jego budzie było tyle słomy, że mógł sie spokojnie w niej zakopać, a sama buda też ocieplona porządnie, więc na szczęście nie było źle. Właduś wychodził na szybkie siku i wracał sobie spać - tak samo z resztą robiły wszystkie prawie psy, poza haszczakami, które nareszcie szczęśliwe i w żywiole.

..cieszę się, że moja propozycja przyjęcia Władka do nas Wam odpowiada. Myślę, że fundowanie mu teraz, na tak stare lata adopcji byłoby już nie takie całkiem dobrym pomysłem, nie ma co go na siłę uszczęśliwiać. Mam wrażenie, że on się tu czuje w domu i wcale nie ma ochoty tego domu zmieniać.
I dziękuję Wam ogromnie za gotowość dalszego wspomagania Wladimirka - będzie mi tak znacznie łatwiej, bo nie ukrywam, że mamy finansowe schody. Nie pojmuję jak to jest, że organizacje znajdują tak ogromne pieniądze na hotele, a u nas taka bieda ciągle, chociaż kosztów znacznie mniej. Eh.
Ale nic to, poradzimy. Wam tak czy siak dziękuję ogromnie!! Wpłaty możecie kierować już bezpośrednio na konto fundacyjne - wszystkie dane na stronie (greyanimals.org). Adopcjami wirtualnymi zajmuje się Kasia, ściągnę ją tutaj na wątek, bo jest już też na Dogo. A Właduś dodany i umieszczony na stronie w "psach", chociaż tekst trochę już nieaktualny i zdjęć ciągle brakuje. Cholera, ani nie nadążam ze zbieraniem pieniędzy, ani nawet ze zdjęciami na stronie, ani z odwiedzaniem Was tutaj. Nieudolna jakaś jestem czy co? ;/

..uciekam. Dziękuję Wam bardzo za opiekę nad Władysławkiem. I za tak ciepły, miły wątek. Pewnie nikt z Was by się nawet nie spodziewał jak on dobrze robi na zmęczona wiosnę!! Dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Wiosno, dziękujemy Ci z całego serca!!!! To od marca przelewam na fundacyjne, bo za luty poszło na to stare. Bardzo, bardzo się cieszę, że go zaadoptowałaś! :) ... Chyba Ci wyślemy umowę psitulową!!! :evil_lol: Musi nam Władek jakoś zejść ze stanu... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...