Jump to content
Dogomania

Władek - cierpienie, głód i strach. POMOŻ - zbieramy deklaracje na hotelik!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='agata51']Myślę, że ma się dobrze. A wiosna na pewno zarobiona po same uszy.[/QUOTE]

wiosna miala powazny wypadek, poki co nie powinna w ogole sie ruszac...pilnie potrzebna pomoc
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227045-Wydarzyła-się-tragedia!!-Pomóżcie!!-Bazarek-cegiełkowy-25-06?p=19092513#post19092513[/URL]

Edited by Lu_Gosiak
Link to comment
Share on other sites

Pomóżcie mi wymyślić ile mam przelać. Władek ma 489 zł, dopłacam mu 11, czyli ma 500. Z tych 500 zł 120 to wpłaty na następne miesiące - tych na pewno nie mogę ruszyć, bo nie byłoby z czego przelać 90 zł każdego pierwszego. Zostaje 380 zł.
Czy mam przelać całe 380 zł? Czy zostawić jakiś zapasik Władkowi?

Link to comment
Share on other sites

Ale przeczytałam, post z funadacji.
I nie wiem, oni szukają domów tymczasowych - czy pobyt Władka jest zagrożony, czy mamy mu szukac domu tymczasowego.
Choć chyba nie, bo Władek to samodzielny psiak nie trzeba go wyprowadząć.

Straszne , bardzo im wspólczuję.

Link to comment
Share on other sites

Kochane, rozbroiłyście mnie dokumentnie, aż mi się łzy w oczach kręcą :oops:
Dziękuję Wam ogromnie, Bjutko... bym Cię uściskała!

Pobyt Władka absolutnie nie zagrożony, to chyba nasz najmniej wymagający podopieczny, naprawdę - psi ideał. Chociaż mógłby się przyjść czasem poczochrać.
Zmieniło mu się kojcowe towarzystwo - Maxio już jakiś czas temu poszedł do adopcji, a zamiast niego przez jakiś czas z Władkiem mieszkała przemiła sunia - Krówka, która też już się wyleguje na własnej kanapie, i to w idealnym, wspaniałym domku.
Do Władka dołączył więc całkiem młody pies - chyba najmłodsze Władkowe towarzystwo od samego początku - Inuk. Biały, przezabawny psiur z za dużymi uszami, bardzo przyjazny i łagodny, wszyscy mu spuszczali łomot - Właduś okazał się jedynym normalnym współlokatorem, który nieszczęsnego Inuka przyjął pod swój dach i nawet nie ma żadnych zastrzeżeń do spania w jednej budzie. Kamień z serca, bo Inuk to taka trochę ciapa i nie bardzo było co z nim zrobić, jakby miał na czole wypisane "mnie można bić, nie hamuj się".
Jakiś czas później trafiła się druga taka ciapa - Kai. Duże toto, kudłate, nie takie znowu młode, a rozumek jak u szczeniora. I tak się we troje dogadali, bardzo zgodnie sobie chłopaki razem żyją. A i Władek, mam wrażenie, trochę nam przy nich odmłodniał. Więcej biega, taki jest bardziej radosny i wesoły, no i trochę zazdrosny o smakołyki, więc chętniej do każdego podchodzi na żebry.

Przepraszam Was, że tak mało wieści ode mnie, tak rzadko się tu pokazuję. Ostatnio, jakby wszystkiego było mało, pochorował się mój Axel - pierwszy mój pies, pewnie niewiele młodszy od Władka. On w sumie chory od zawsze, przewlekle, ale jakoś mu się pogorszyło, kaszle, chrapie, krztusi się. I na głowę mu chyba siadło - gryzie buty, grzebie w śmieciach i kradnie jedzenie. Ehh.. demencja jaka czy co? Dobrze, że leki działają, powolutku trochę lepiej. A buty.. takie rzeczy to on już ma wybaczone, eh. wychowawcza porażka ;p

Link to comment
Share on other sites

Kochane, dziękuję Wam bardzo serdecznie :calus:

Ja wracam do zdrowia - tak to chyba można nazwać. Kręgosłup już lepszy, zaczęłam jakoś w sobotę chodzić bez kołnierza. Chociaż trudny to wybór - czy lepiej żeby nie bolała szyja, czy żeby się nie ugotować w tym cholerstwie. I umiem już głowę trzymać sama, w pionie - iiicha! ;]
Ale jakby mi mało było, to w jakiś absurdalny sposób się przeziębiłam, całkowicie straciłam głos i w zasadzie nie mówię. Psy mają mnie gdzieś, szczekają i ani trochę nie słyszą, jak je upominam. A rozmawianie przez telefon? porażka!

Axelek na szczęście też czuje się lepiej. Trochę poprzestawialiśmy leki i kaszle zdecydowanie mniej, mam nadzieję, że przestanie i będzie oddychał tak swobodnie jak to robił dziesięć lat temu.
To Axel - młody Axel, w nieco żebraczej postaci ;]

[IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/b02.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A żeby troszkę pieniążków zarobić dla Wiosny zapraszam ksiązkomaniaków na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227635-Bestselery-na-lato-dla-Fundacji-Grey-Animals-i-Brutusa-Do-06-06-do-godz-22-giej[/url] - połowa ewentualnego zysku idzie na greyanimals
A Władysława pozdrawiam całusem w kinol - oczywiście, w sferze marzeń, znając temperament naszego miska :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Helou :)
Wiosna już zdrowa i całkiem sprawna, i.. jak zawsze - zalatana-zabiegana. Ale bazar zrobiłam, a że Wladimir fundacyjny to i dla niego ten bazar (ja wiem, że on dzięki Wam całkowicie zabezpieczony, ale szukałam pretekstu żeby i tu bazar zareklamować).

Pomożecie z zapraszaniem?

Zapraszam na nowy bazarek sprzętowy - smycze, szelki, kantarki, witaminy. Zachęcam do zakupów i gorąco proszę o reklamowanie, rozsyłanie i zapraszanie!
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229951[/url]

Link to comment
Share on other sites

..a jeszcze Wam powiem szybciutko, że Właduś normalnie jest dziad. Jak jestem na wybiegu to tak się cudownie bawi z Inukiem, że mi serducho rośnie. Normalnie druga młodość - przykuca, łapkami go trąca, podskakuje - szok!. I co? I chciałam Wam go takiego pokazać koniecznie, i poluję na niego z aparatem - a on, dziad, jak na złość się nigdy bawić przy aparacie nie chce. Wstydzi się czy jak? Obiektyw mam długi, podchodzić blisko nie muszę, a ten cwaniak normalnie wie kiedy poluję i wtedy chodzi sobie tylko tam i z powrotem. Eh.. Ale - mam nadzieję - uda mi się w końcu pokazać Wam radosnego, rozbrykanego Władka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...