Jump to content
Dogomania

Władek - cierpienie, głód i strach. POMOŻ - zbieramy deklaracje na hotelik!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Bjuta']Dziękujemy! ): A mnie się nie chce usiąść do księgowania. Ciągle mnie gonią do mycia okien, albo coś równie frapującego... Co prawda spisywanie historii konta też nie jest aż tak zajmujące... No ale bardziej, niż mycie okien![/QUOTE]

Bjutko, ja nawet nie zaczęłam tych okien i szafek! Matko, znów jakimś cudem będę musiała zdążyć!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zadzwoniła Wiosna. Z propozycją... (Czy wszyscy siedzą wygodnie?) ;)

Wiosna uznała, że Władek już sobie wysiedział adopcję w ... fundacji Wiosny.
Mimo regularnego ogłaszania - nie miał nigdy sensownej propozycji adopcyjnej. (Jak pamiętamy 2 x było blisko, ale do niczego nie doszło).
On się tam wpasował idealnie. Jest psiakiem tak życzliwym innym stworzeniom, że zawsze dzieli budę z kimś, właściwie non-stop ma otwarty kojec (tylko jak są puszczane te największe psy, które są żywiołowe i mogłyby go stratować, to jest zamykany, bo tak, to Władek się dogaduje z absolutnie każdym zwierzaczkiem).
Władek Wiosnę kocha, jest z życia zadowolony i nie oczekuje żadnych zmian - a wręcz się ich boi, więc niech sobie zostanie. :)
Będzie Wiośnie miło, jeśli zechcemy wirtualnie adoptować Władka w ramach jej fundacji (50 zł miesięcznie - czyli miałybyśmy składkę po 5 zł). - ale oczywiście to nie jest żaden warunek, tylko propozycja... ;)

No i co Wy na to Drodzy Darczyńcy Władeczka? :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ojej Biutko to byłoby prawdziwe szczęście dla Władzia :loveu: myślałam po cichu o tym aby już został u Wiosny na stałe bo wszak to już starszy pan.Jestem oczywiście za i jeśli mam płacić po 5 zł to Władzio składkę dostanie ode mnie z góry za cały 2012 rok ( nie licząc wpłaconych)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...