Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie.Sisi w DS.Kubuś w DS.Yoko-adopcja schroniskowa.


Anula

Recommended Posts

Jaka ta Sisi jest słodka i urocza. Nie pisałam jeszcze ,że ona pięknie się uśmiecha.Dosłownie. A dziś poczuła mokra karmę , bo na suchą ma długie zęby i stanęła słupka na tylnych  łapkach,a przednimi zaczęła machać. No słodycz. Oby  się udało mi  zrobić jej zdjęcia w akcji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

To prawda,że zdjęcia ze schronu i u Poker,to tak,jakby były podmienione psiaki.Zupełnie wyglądem,a raczej kolorem szaty,do siebie nie pasują :)

Jeżeli ona taka płochliwa,to faktycznie potrzebna inna osoba do pomocy.Jeżeli chętnie daje się przekupić smaczkami,to może i zdjęcia uda się zrobić fajniejsze.

A może szafirek lub P. Grzegorz podmienili po drodze Sisi - bo przecież ona całkiem inna :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cytuj

Szanowny Odbiorco,

informujemy, że Nadawca Zooplus AG c/o Dirks Consumer Logis przygotował dla Ciebie paczkę o numerze: 54664740201 (Nr referencyjny: 77263247). Przewidywana data doręczenia paczki zostanie wskazana w kolejnym e-mailu. Otrzymasz go, gdy odbierzemy paczkę od Nadawcy.

Adres doręczenia: 755-121-83-88 Pani Hotel dla zwierz t Szafirka, ul. Asnyka 11 , 67-100 Nowa Sûl.

Przewidywane godziny doręczenia pod podanym adresem: 13:30 - 16:30.

Paczka już przekazana GSL, ale myślę, że będzie  dopiero w poniedziałek - święto mamy.
Dziewczyny, zniżkę 4% mam wykupioną do marca 2017 r. i , póki co, nie będę kupowała następnej, zatem zapraszam na zakupy ;) Oczywiście mam nadzieję na kupony rabatowe i punkty, za które dla Waszych Podopiecznych coś wpadnie w gratisie:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Paczka już przekazana GSL, ale myślę, że będzie  dopiero w poniedziałek - święto mamy.
Dziewczyny, zniżkę 4% mam wykupioną do marca 2017 r. i , póki co, nie będę kupowała następnej, zatem zapraszam na zakupy ;) Oczywiście mam nadzieję na kupony rabatowe i punkty, za które dla Waszych Podopiecznych coś wpadnie w gratisie:)

Gusiaczku,stokrotne dzięki za pomoc.Jesteś Kochana.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Poker,czy dla Sisi jest potrzebne jakieś jedzonko,puszki? Może Gusiaczek by też zamówiła?

Nie , dziękuję. Zawsze wyżywienie dajemy od siebie .

To jednak Sisi ze schronu. Ona tak się zmieniła po kąpieli. W schronie miała nastroszona sierść ,a teraz ma mięciutką i gładką. Tylko w pobliżu ogona jest bardziej szorstka.

Chodzi za mną i tryka mnie  mokrym nochalkiem .

Link to comment
Share on other sites

To wygląda na to,że jest bardzo fajnym kontaktowym psiakiem.A jak do dzieci zachowuje się? Były wnuczęta z wizytą?

Trzeba będzie szykować Sisi do ogłoszeń tylko jeszcze kilka fajnych zdjęć by się przydało.Teraz zrobić dobre zdjęcie to graniczy z cudem,jest szaro i brzydko,brak słońca.

Link to comment
Share on other sites

Sisi jest bardzo fajna chociaż zaczęła ujawniać lęki. Boi się samochodów, gwałtownych ruchów i hałasów , obcych ludzi i przechodzenia przez drzwi. O dziwo przez furtkę nie.

Wnuki maja być w tych dniach. Ogłoszenia trzeba pędem robić  bo szkoda trzymać ją w DT.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Sisi jest bardzo fajna chociaż zaczęła ujawniać lęki. Boi się samochodów, gwałtownych ruchów i hałasów , obcych ludzi i przechodzenia przez drzwi. O dziwo przez furtkę nie.

Wnuki maja być w tych dniach. Ogłoszenia trzeba pędem robić  bo szkoda trzymać ją w DT.

Jak zawsze w przypadku lękliwych psów,nie wiemy przez co przeszły w swoim życiu.Miejmy nadzieje,że Sisi szybko przyzwyczai się do tego wszystkiego,co ją otacza.

Poker,przede wszystkim prośba o kilka fajnych fotek i wtedy będzie można ruszyć z ogłoszeniami.Jak uda się sprawdzić na dzieci,to też będzie super.Wiemy,że dużo czasu nie zostało,ale też nie ma sensu robić ogłoszenia, byle tylko były.Poczekamy na Sisi foteczki :)

Link to comment
Share on other sites

Sisi i Kubuś są prześliczne, myślę że oboje nie będą czekali długo na domy :)

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Dziewczyny, wybaczcie prywate...ale tak sobie pomyślałam- u nas w przytulisku od wczoraj są dwie sunie 3 m-czne bardzo podobne do Kubusia. Szukają DS lub DT.

Może znacie kogoś kto chciałby prawdziwego foksteriera...

1.jpg

O matko jakie cudeńka :(( Takie młodziutkie to na pewno jeszcze bez sterylki, żeby tylko nie trafiły na kogoś kto będzie chciał na nich zarobić :( Gdzie one dokładnie są (bo nie wiem gdzie jest Twoje przytulisko :))?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Marysia O. napisał:

Sisi i Kubuś są prześliczne, myślę że oboje nie będą czekali długo na domy :)

O matko jakie cudeńka :(( Takie młodziutkie to na pewno jeszcze bez sterylki, żeby tylko nie trafiły na kogoś kto będzie chciał na nich zarobić :( Gdzie one dokładnie są (bo nie wiem gdzie jest Twoje przytulisko :))?

Centralna wielkopolska- szczegóły mogę przesłać na priv.

One mają ok. 3 m-cy więc na strylizacje nie ma szans:(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Marysia O. napisał:

Sisi i Kubuś są prześliczne, myślę że oboje nie będą czekali długo na domy :)

O matko jakie cudeńka :(( Takie młodziutkie to na pewno jeszcze bez sterylki, żeby tylko nie trafiły na kogoś kto będzie chciał na nich zarobić :( Gdzie one dokładnie są (bo nie wiem gdzie jest Twoje przytulisko :))?

Już sunie mają DS.Przeczytałam na innym wątku.Ciekawe jaki domek?

Link to comment
Share on other sites

Na tych ostatnich zdjęciach Sisi już bardziej podobna do tej suni, którą widziałam w schronie ;)

Byłam dzisiaj w schronie po owczarka, który jechał do Warszawy; od razu pobiegłam do zagródki, w której była pekineczka, ale tam jej nie było. 

Pracownik powiedział, ze sunia nie wróciła po sterylce do schronu - została chyba zabrana przez panią od razu z gabinetu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, Tola napisał:

Na tych ostatnich zdjęciach Sisi już bardziej podobna do tej suni, którą widziałam w schronie ;)

Byłam dzisiaj w schronie po owczarka, który jechał do Warszawy; od razu pobiegłam do zagródki, w której była pekineczka, ale tam jej nie było. 

Pracownik powiedział, ze sunia nie wróciła po sterylce do schronu - została chyba zabrana przez panią od razu z gabinetu.

Tola ale gdybyś jeszcze mogła raz zadzwonić do gabinetu i upewnić się,że Pani ją zabrała zaraz po zabiegu,bardzo proszę,to będę spokojna..

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Tola ale gdybyś jeszcze mogła raz zadzwonić do gabinetu i upewnić się,że Pani ją zabrała zaraz po zabiegu,bardzo proszę,to będę spokojna..

Zrobię to oczywiście, tez cały czas myślę o małej, ale to dopiero w poniedziałek, bo jutro prawdopodobnie weta nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję ,że pekinka zaopiekowana.

Całe szczęście ,że sunieczki też tak szybko znalazły się w dobrych rekach. ładnemu zawsze łatwiej.

A my mamy z Sisi długą wspólną noc  w łóżeczku. Jak zgasiłam światło, to Sisi postawiła łapki na materacu i wymownie patrzyła na mnie. Wzięłam ja pod paszki i położyłam obok siebie. Ułożyła głowę na poduszce, ciałkiem przytuliła się do mnie i tak spałyśmy.

Mam wrażenie ,że ona była mało ,że domnym psem , to jeszcze kanapowym.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...