Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie.Sisi w DS.Kubuś w DS.Yoko-adopcja schroniskowa.


Anula

Recommended Posts

7 minut temu, Poker napisał:

podpisy wróciły, jakieś przedpotopowe i  nie można wykasować. Chyba mamy od adminów przedwczesny prezent noworoczny,

Hi,hi,hi...Wystraszyłam się,że coś ze mną nie tak,ale skoro Ty je masz i widzisz,to odetchnęłam.... :)

Jak ktoś rozszyfruje,jak wstawiać/usuwać to będę ogromnie wdzięczna za instrukcję :)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Bogusik napisał:

Hi,hi,hi...Wystraszyłam się,że coś ze mną nie tak,ale skoro Ty je masz i widzisz,to odetchnęłam.... :)

Jak ktoś rozszyfruje,jak wstawiać/usuwać to będę ogromnie wdzięczna za instrukcję :)

Wchodzisz w swój profil, potem w Ustawienia konta i dalej w Sygnaturę - wstawiasz, usuwasz

Link to comment
Share on other sites

Spotkanie się opóźniło, ale doszło do skutku. Państwo bardzo fajni, weseli, Kubuś pasuje do nich idealnie :) Przywitał ich radośnie, połakomił się na smaczki. Kubuś dostał wyprawkę - suchą karmę i 2 puszki animondy, na drogę wypisałam adresówkę. Pani kupiła szelki, w które idealnie zmieścił się KUbuś, adresówkę będzie zamawiać grawerowaną przez internet. Państwo przekazali na psiaki 200 zł., zatem kwota ta czeka u mnie na dyspozycje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p.Anią i wszystko jest ok.Kubuś w samochodzie był spokojny i większość czasu przespał na kolanach dużego p.Kuby.W domu było zwiedzania i wąchania co nie miara,a później latanie po wszystkich kanapach.Zaliczył również stół w kuchni,bo spryciulek znalazł odsunięte krzesło,więc przeszkód nie było :) Został wykąpany i w zasadzie bez specjalnych oporów.Zjadł trochę ale sporo napił się wody.Dostał od dużego Kuby zabawkę-szczurka i w zasadzie to już nie wiele z niego zostało.Jest bardzo radosny,a ogonek kręci się niczym chorągiewka.Pani Ania powiedziała,że właśnie o takim piesku marzyli i bardzo dziękowała,że mogli go zaadoptować.Ja ze swojej strony,bardzo podziękowałam za tak wielkie wsparcie finansowe dla psiaków,którym pomagamy.Powiedziałam,że jutro Poker zadzwoni po info. a ja po niedzieli.Zdjęcia będą,jak tylko Kubuś trochę ochłonie,bo do tej pory nie dało mu się zrobić nie zamazanego,tak szaleje :) A jeszcze nie napisałam,że mają duże lustro i Kubuś co rusz do niego podchodzi i się w nim przegląda,jak laluś :) Możliwe więc,że i tak na imię dostanie :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, Poker napisał:

Jutro jadę do pani na 15.30. Serce mi pęka.

 

1 minutę temu, Poker napisał:

Jutro jeszcze nie zawożę Sisi. Jade obejrzeć płot, bramkę czy Sisi się nie przedostanie.

Poker będziemy trzymać mocno kciuki! Myślałam,że jedziesz z Sisi,ale chyba źle zrozumiałam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...