Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie.Sisi w DS.Kubuś w DS.Yoko-adopcja schroniskowa.


Anula

Recommended Posts

Godzinę temu, anecik napisał:

Wg mnie Anula miała na myśli to że jeśli Giga wróci do Was to Sisi musiałaby wtedy pojechać do szafirki (czyli w okolicach połowy grudnia) i byłaby to dla niej kolejna zmiana otoczenia. Chociaż wg mnie Sisi domek znajdzie szybciorem :)

też tak zrozumiałam ( w końcu ).

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anecik napisał:

Wg mnie Anula miała na myśli to że jeśli Giga wróci do Was to Sisi musiałaby wtedy pojechać do szafirki (czyli w okolicach połowy grudnia) i byłaby to dla niej kolejna zmiana otoczenia. Chociaż wg mnie Sisi domek znajdzie szybciorem :)

Właśnie,anecik bardzo dobrze wytłumaczyła moją myśl napisaną niezrozumiale.

W każdym razie Sisi jedzie do Wrocławia do Poker na BDT. Do Hani tylko jedzie Kubuś.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anula napisał:

Właśnie,anecik bardzo dobrze wytłumaczyła moją myśl napisaną niezrozumiale.

W każdym razie Sisi jedzie do Wrocławia do Poker na BDT. Do Hani tylko jedzie Kubuś.

A nie będzie mu tam smutno - tak samemu? mruga.gif

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, anecik napisał:

A nie będzie mu tam smutno - tak samemu? mruga.gif

Smutno to na pewno Kubusiowi nie będzie,na bank będzie miał towarzystwo hotelikowych rezydentów.Natomiast zobaczymy co się urodzi w zamojskim schronie i będziemy myśleć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jutro z Katowic mój mąż podobno zabiera 3 psiaki, Kubuś jedzie do nas, Sisi do Poker, a trzeci? Poker, czy Ty wyjedziesz do autostrady po Sisi, czy Będziesz czekać na nią w domu? Jeśli w domu, to prześlij na pw swój adres i nr tel., ponieważ wyświetlił się jako zastrzeżony. Byłabym wdzięczna też za info na temat trzeciego pieska, gdyż przed wyjazdem trzeba chociaż mniej więcej poustalać godziny i kilometrówkę.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, szafirka napisał:

Jutro z Katowic mój mąż podobno zabiera 3 psiaki, Kubuś jedzie do nas, Sisi do Poker, a trzeci? Poker, czy Ty wyjedziesz do autostrady po Sisi, czy Będziesz czekać na nią w domu? Jeśli w domu, to prześlij na pw swój adres i nr tel., ponieważ wyświetlił się jako zastrzeżony. Byłabym wdzięczna też za info na temat trzeciego pieska, gdyż przed wyjazdem trzeba chociaż mniej więcej poustalać godziny i kilometrówkę.

Szafirko, trzeci piesek będzie jechał do Lilutosi. LILU powiedziała, że mogłaby wyjechać gdzieś na autostradę po sunię. Poprosiłam o wskazanie miejsca, gdzie można zatrzymać się przy autostradzie, tak aby było jej jak najblizej od domu. Czekam jeszcze na potwierdzenie. W razie czego prześlę mój nr tel na PW.

Link to comment
Share on other sites

Haniu,to jest ten trzeci piesek-sunia co się o nią pytałaś na pw,czy by jej nie można było pomóc.Zdjęcia wszystkich piesków masz na pw.

Przekazanie psiaków trzeba dobrze dograć,potrzebne są nr.tel P.Piotra,LILU i Poker.Dobrze by było aby nikt za długo nie czekał,ponieważ psiaki będą bardzo zmęczone długą drogą i będą bez jedzenia.Wyruszają z Zamościa o godz.8 z P.Grzesiem.Jeszcze anecik ma przekazać P.Grzesiowi klatkę a więc to wszystko musi być dograne czasowo.

Bardzo proszę aby to w miarę było wszystko dograne.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Haniu,to jest ten trzeci piesek-sunia co się o nią pytałaś na pw,czy by jej nie można było pomóc.Zdjęcia wszystkich piesków masz na pw.

Przekazanie psiaków trzeba dobrze dograć,potrzebne są nr.tel P.Piotra,LILU i Poker.Dobrze by było aby nikt za długo nie czekał,ponieważ psiaki będą bardzo zmęczone długą drogą i będą bez jedzenia.Wyruszają z Zamościa o godz.8 z P.Grzesiem.Jeszcze anecik ma przekazać P.Grzesiowi klatkę a więc to wszystko musi być dograne czasowo.

Bardzo proszę aby to w miarę było wszystko dograne.

LILU poprosiła o nr telefonu do TZ szafirki , przekazałam jej i będzie się bezpośrednio kontaktowała z Panem.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Poker napisał:

Dzwoniłam do p.Piotra.Patrząc na godzinę wyjazdu psów z Zamościa to pewnie szybciej niż koło 15-16 nie będą we Wrocławiu.

Jak mała będzie już u nas to założę jej osobny wątek.

Poker,Sisi ma wątek założony,bez sensu jest zakładać nowy wątek,tym bardziej,że ja jestem skarbnikiem i rozliczenie będzie prowadzone na tym wątku.Jeżeli Sisi nie znajdzie domu to pojedzie do Hoteliku do Hani a więc będzie nadal na naszym utrzymaniu.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dograjcie tak odbiór psiaków abyście to Wy raczej poczekały trochę na Piotrka,niż on z psiakami na Was.Psiaki będą bardzo zmęczone a z Wrocka jeszcze będzie ok 2 godz. jazdy. Piotrek też będzie chciał jak najszybciej dojechać z Kubusiem do domu,bo jeszcze trzeba "ogarnąć" przybysza :)

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Anula napisał:

Poker,Sisi ma wątek założony,bez sensu jest zakładać nowy wątek,tym bardziej,że ja jestem skarbnikiem i rozliczenie będzie prowadzone na tym wątku.Jeżeli Sisi nie znajdzie domu to pojedzie do Hoteliku do Hani a więc będzie nadal na naszym utrzymaniu.

Ona ma osobny wątek? nie zauważyłam.W takim razie oczywiście bez sensu zakładać drugi.

Wiadomo ,że to my będziemy czekać na Sisi ,a nie ona na nas.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Ona ma osobny wątek? nie zauważyłam.W takim razie oczywiście bez sensu zakładać drugi.

Wiadomo ,że to my będziemy czekać na Sisi ,a nie ona na nas.

Sisi nie ma osobnego wątku, ten wątek m.in. jest jej wątkiem.Z praktyki wyszło nam,że lepiej prowadzić jeden wątek dla kilku psów.Nie trzeba osobno prowadzić rozliczeń i skakać po wątkach.

Link to comment
Share on other sites

Jutro o godz. 8 otwierają schron, więc wyjazd p. Grześka nastąpi pewnie ok. 9. Najprawdopodobniej Piotrek wyjedzie z psiakami z Katowic ok. godz. 13.30 - 14 i we Wrocławiu będzie ok. 15.30 -16. Aby jutro nie ustalać prowadząc auto, już dzisiaj Piotrek proponuje Bielany przy Auchan (najbliższy sklep przy drodze).

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, szafirka napisał:

Jutro o godz. 8 otwierają schron, więc wyjazd p. Grześka nastąpi pewnie ok. 9. Najprawdopodobniej Piotrek wyjedzie z psiakami z Katowic ok. godz. 13.30 - 14 i we Wrocławiu będzie ok. 15.30 -16. Aby jutro nie ustalać prowadząc auto, już dzisiaj Piotrek proponuje Bielany przy Auchan (najbliższy sklep przy drodze).

Pierwszy pracownik przychodzi na 7.00, Tz umówiony jest w schroni z p. Grześkiem o 8.00

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...