Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Dnia ‎03‎.‎03‎.‎2019 o 13:57, teresaa118 napisał:

Czy Milka jest na minusie?

Jeszcze nie, ale zasoby kurczą się w zastraszającym tempie.

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Poszła stała za marzec.

Bardzo dziękuję.

Dnia ‎05‎.‎03‎.‎2019 o 15:07, agat21 napisał:

Dobre wieści od Miłeczki. Fajnie, że jakieś rezultaty tych naszych wysiłków karmowych są :) Oby szło dalej ku lepszemu. 

Też mam nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę aby wszyscy sprawdzili czy mają prawidłowy numer konta.

Prawidłowe to 39 ………..7812.

Zmiana była już dwa lata temu ale stare konto jeszcze działało. Teraz lada moment bank je zamknie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2019 o 10:17, Jo37 napisał:

Bardzo proszę aby wszyscy sprawdzili czy mają prawidłowy numer konta.

Prawidłowe to 39 ………..7812.

Zmiana była już dwa lata temu ale stare konto jeszcze działało. Teraz lada moment bank je zamknie.

Bardzo proszę o nowy numer konta. Do tej pory wpłacałam na 34.........5433. Ostatnia wpłata 01.03

Link to comment
Share on other sites

Ciocie i Wujkowie, 
Zostało mi wyróżnienie po Pysiu [*] i Onaa zadecydowała, aby dorobić jeszcze jedno ogłoszenie Miłeczce. Z racji, że ma już jedno ode mnie i wiem, że ktoś jeszcze ją ogłasza, to bardzo proszę o podesłanie linków wszystkich ogłoszeń, które Miłka ma - nie chcę powielać miasta ani zdjęć.

<<Tutaj>> moje aktualne
(do tej pory było na śląskim, dolnośląskim, małopolskim i pomorskim - bez rezultatu, dzisiaj zmieniłam na Zamość).

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Ciocie i Wujkowie, 
Zostało mi wyróżnienie po Pysiu [*] i Onaa zadecydowała, aby dorobić jeszcze jedno ogłoszenie Miłeczce. Z racji, że ma już jedno ode mnie i wiem, że ktoś jeszcze ją ogłasza, to bardzo proszę o podesłanie linków wszystkich ogłoszeń, które Miłka ma - nie chcę powielać miasta ani zdjęć.

<<Tutaj>> moje aktualne
(do tej pory było na śląskim, dolnośląskim, małopolskim i pomorskim - bez rezultatu, dzisiaj zmieniłam na Zamość).

Ja wciąż wyróżniam to ogłoszenie:

https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html

Podejrzewam,że robiła Tola i zmienia co jakiś czas miasta.Teraz jest na Opole.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Udało mi się odkopać (choć nie ukrywam, że to było problematyczne i czasochłonne) kilka aktualnych ogłoszeń ;)
<<Jako Nilla (og. Terra) na Kraków>>
<<Jako Malaga (og. Toli) - na Opole>>
<<Jako Sunia (og. Alaskan Malamutte) - na Rzeszów>>
<<Jako Miłka(og. Tyśka) - na Lublin>>
<<Jako Miłka (og. Tyśka) - na Warszawę>> - to ogłoszenie jest nowe,  podmieniłam po Pysiu [*], aby nie zmarnowało się wyróżnienie.


A tu archiwalne ogłoszenia: wystarczyłoby kliknąć "aktywuj" i znowu by wisiały... może warto to zrobić?
<<Ogłoszenie Onaa - na Kraków>>
<<Ogłoszenie Toli - na Warszawę>>

 

Dobrze byłoby na 1. stronie umieścić linki do wszystkich ogłoszeń, jakie Miła ma. Skakanie po wątku jest bardzo niewygodne, a szkoda aby ogłoszenia się powielały w jednym mieście.
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2019 o 16:15, Anula napisał:

Ja wciąż wyróżniam to ogłoszenie:

https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html

Podejrzewam,że robiła Tola i zmienia co jakiś czas miasta.Teraz jest na Opole.

Tak, to moje ogłoszenie, zmieniam miasta, Miła była już pokazywana wszędzie, na razie bez rezultatu.

Bardzo dziękujemy Ci Anulka za to wyróznianie, to na pewno zwiększa szansę, ze sunie wreszcie ktoś zauważy...

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Udało mi się odkopać (choć nie ukrywam, że to było problematyczne i czasochłonne) kilka aktualnych ogłoszeń ;)
<<Jako Nilla (og. Terra) na Kraków>>
<<Jako Malaga (og. Toli) - na Opole>>
<<Jako Sunia (og. Alaskan Malamutte) - na Rzeszów>>
<<Jako Miłka(og. Tyśka) - na Lublin>>
<<Jako Miłka (og. Tyśka) - na Warszawę>> - to ogłoszenie jest nowe,  podmieniłam po Pysiu [*], aby nie zmarnowało się wyróżnienie.


A tu archiwalne ogłoszenia: wystarczyłoby kliknąć "aktywuj" i znowu by wisiały... może warto to zrobić?
<<Ogłoszenie Onaa - na Kraków>>
<<Ogłoszenie Toli - na Warszawę>>

 

Dobrze byłoby na 1. stronie umieścić linki do wszystkich ogłoszeń, jakie Miła ma. Skakanie po wątku jest bardzo niewygodne, a szkoda aby ogłoszenia się powielały w jednym mieście.
 

To już było pisane parokrotnie, najlepiej, żeby zrobiła to zalożycielka wątku, ułatwiłoby to bardzo zapanowanie nad  ogłoszeniami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Tak, to moje ogłoszenie, zmieniam miasta, Miła była już pokazywana wszędzie, na razie bez rezultatu.

Bardzo dziękujemy Ci Anulka za to wyróznianie, to na pewno zwiększa szansę, ze sunie wreszcie ktoś zauważy...

 

Ja mam taką nadzieję,że wyróżnianie pomoże i także Maxowi.One tak już długo czekają na dom.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Ja mam taką nadzieję,że wyróżnianie pomoże i także Maxowi.One tak już długo czekają na dom.

Max to bardzo okaleczony pies, teraz postarzał się, serce pęka, ale nadziei na własny dom coraz mniej:(

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

To już było pisane parokrotnie, najlepiej, żeby zrobiła to zalożycielka wątku, ułatwiłoby to bardzo zapanowanie nad  ogłoszeniami.

Tak linki do ogłoszeń Miłeczki są na pierwszej stronie, nie w pierwszym poście tylko trochę niżej.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Max to bardzo okaleczony pies, teraz postarzał się, serce pęka, ale nadziei na własny dom coraz mniej:(

Wiem ale trzeba mieć nadzieję bo inaczej by się w tym kierunku nie robiło.Marzy mi się aby psiaki były na wolności bez  bud,boksów.miały te kilka lat zupełnej swobody.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...