Jump to content
Dogomania

Kudłaty Dyzio z Legnicy


Recommended Posts

O 24.08.2016 o 11:27, Anula napisał:

(...)

Teraz przeczytałam na wątku Rudaska,że kastracja psa do 10kg w Nowej Soli to koszt 130,00zł.Wychodzi na to co kraj to obyczaj.

Dzisiaj też się zastanawiałam, że to wcale nie tak tanio, bo przypominam sobie kastrację Orlena za 180 zł chyba z pobytem w szpitaliku. Ale to było 4 lata wstecz. zadzwonię na Wrocławską zapytam.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Bogusik napisał:

Dyzio -ślicznota! :) Jestem też za kastracją,bo jak nawieje za suczką z cieczką,to będzie tragedia...Na dniach będę ruszać z bazarkiem i uwzględnię też w nim Dyzia,więc jakąś kwotę powinnyśmy uzbierać

Dzięki Bogusiu :)

Link to comment
Share on other sites

O 25.08.2016 o 22:30, docha1 napisał:

Dzisiaj też się zastanawiałam, że to wcale nie tak tanio, bo przypominam sobie kastrację Orlena za 180 zł chyba z pobytem w szpitaliku. Ale to było 4 lata wstecz. zadzwonię na Wrocławską zapytam.

Co tu taka cisza nastała? Dorotko,czy coś wiadomo w sprawie kastracji i co słychać u Dyzia?

Link to comment
Share on other sites

U DYzia bez zmian, qpa unormowana. Wolno chodzi mi internet, przekroczyłam limit, a z telefonu nie mam możliwości wejść na dogo. Zleciał ostatni tydzień. Do środy mam zasuw więc zdjęć nie dam rady wkleić. Wiem, że rodzina o której się rozpisywałam i b. chciałam aby wzięli Dyzia, niestety nie są chętni teraz na nowego psa.

Cytuj

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przelałam pieniążki na wrzesień 60,00zł na jedzonko ode mnie i od Bogusik.

Bazarek się skończył,czekamy na wpłaty.Dorotko,kiedy planujesz kastrację naszego przystojniaka.Po kastracji trzeba będzie ostro się wziąć za ogłoszenia,szkoda psiaka aby nie miał swojego domku i siedział na przejściówce.

Link to comment
Share on other sites

O 4.09.2016 o 19:11, docha1 napisał:

Dziękuję Bogusiu, że uwzględniłyście Dyzia do bazarku.

Dorotko,nie ma żadnych wiadomości od Ciebie co do terminu kastracji i wpływów na Twoje konto dla Dyzia-post rozliczeniowy nie uzupełniony.Uwzględniłam Dyzia w bazarku z konkretnym celem: czyli na pokrycie kosztów kastracji.To nie są moje prywatne pieniądze ale wielu osób,które poprzez zakupy na bazarku,wspomagają te bidule,na jaki jest organizowany bazarek.Dopóki nie będzie tu płynnych i potwierdzonych wiadomości co do kastracji,pieniądze będą czasowo "zamrożone" Nie możemy sobie pozwolić na to,że znowu znikniesz z dogomanii i nie wiadomo będzie nic o losie Dyzia i wpłaconych pieniądzach.Znasz zasady dogomanii i one są takie same,jak były i się nie zmieniły-wszystko musi być rzetelnie rozliczone i udokumentowane.

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu, stan finansowy na dzień dzisiejszy , tj. 09.08.16 wynosi 60 zł. Uzupełniłam rozliczenie w poście 1. Bardzo dziękuję za wpłaty.

Natomiast termin kastracji jest nieustalony. U Baryluk (tak jak już pisałam) zabieg może być umówiony z dnia na dzień. Koszt kastracji 200 zł

 

 

Link to comment
Share on other sites

Czegoś takiego jeszcze nie miałam. Wyskoczyła jakaś totalna inwazja zapchlenia. Ręce mi opadają. Znowu problem z qpą. Dyzio w nocy zrobił qpsko ( pierwszy raz od b.dawna) może to moja wina, bo wczorajszy ostatni spacer był chyba za wcześnie. Ale nie o tym. Qpsko było zupełnie przyzwoite, natomiast dzisiaj rano rzadka, śluzowata i to u wszystkich. Jutro idę do Baryluk po tabletki na odpchlenie i odrobaczenie w jednej tabletce. To jest Nexgard, działa tylko miesiąc, ale kosztuje mniej jak Bravecto działający 3 miesiące. Wszystkie te preparaty zawiesiny na skórę są u kudłaczy zupełnie nie wystarczające. Ich działanie kończy się po paru dniach. Wyrzucane pieniądze i żadnego efektu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...