Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

O ‎2016‎-‎06‎-‎24 o 19:41, Mortes napisał:

 

Ponieważ Martynka nie gotuje psiakom, tylko kupuje puszki więc miesięczne jedzonko wynosi ok 200 zł 
 

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/571902

PDT za 200zł + wet to jest niedrogo, "jedzonko" dla 6kg psa za 200zł to JEST drogo. Nie podoba mi się to, jak została potraktowana Poker i inne osoby zainteresowane losem psa.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Olena84 napisał: c

O rany rozi, już decyzja zapadła, a Ty dalej drążysz, naprawdę chcesz by pies nie poszedł do dt za kwotę która juz została zebrana nawet z nadwyżką?

Nie drążę, napisałam wyraźnie, że 200zł za dt to niedużo, chcę żeby poszedł. Drążę skąd się wzięło nieporozumienie na tym, prostym skąd inąd, wątku. Należałoby przeprosić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

rozi, dziękuję za zrozumienie. Ale faktycznie nie ma sensu dalsze drążenie tematu. Najważniejsze jest dobro psa.

Przykro mi ,że wywołałam zamieszanie , które  nie było celowe i w nikogo nie zamierzałam uderzyć.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

rozi, dziękuję za zrozumienie. Ale faktycznie nie ma sensu dalsze drążenie tematu. Najważniejsze jest dobro psa.

Przykro mi ,że wywołałam zamieszanie , które  nie było celowe i w nikogo nie zamierzałam uderzyć.

Nie Ty wywołałaś zamieszanie, tylko Mortes. Pieskowi wszystkiego dobrego życzę i znikam.

Link to comment
Share on other sites

 Martynka i jej rodzina została doceniona i wychwalona przez wiele osób. Ja wyraziłam swoje ubolewanie . Nie rozumiem dlaczego  teraz reakcja Mortes jest taka jaka jest. Jakie nieprzyjemności Ją spotykają? Z czyjej strony ? Co jeszcze trzeba zrobić  i ile tłumaczyć i się kajać?   Nikt nie utrudnia Mortes  pomocy psu. Wręcz odwrotnie , wiele osób chce pomóc. Ja też zresztą weszłam na wątek z tą myślą.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

 Martynka i jej rodzina została doceniona i wychwalona przez wiele osób. Ja wyraziłam swoje ubolewanie . Nie rozumiem dlaczego  teraz reakcja Mortes jest taka jaka jest. Jakie nieprzyjemności Ją spotykają? Z czyjej strony ? Co jeszcze trzeba zrobić  i ile tłumaczyć i się kajać?   Nikt nie utrudnia Mortes  pomocy psu. Wręcz odwrotnie , wiele osób chce pomóc. Ja też zresztą weszłam na wątek z tą myślą.

Myślę, że Mortes nie ma Ciebie na myśli

Link to comment
Share on other sites

Mortes, ja przeprosiłam również. Może nieudolnie, ale jednak starałam się wyjaśnić, że nic złego na myśli nie miałam. Jeśli więc masz usuwać wątek z mojego powodu to naprawdę nie rób tego. Mogę stąd pójść, jeśli kogoś razi moja obecność.

Jeśli jednak klamka zapadła to pamiętaj, że jestem gotowa do pomocy z ogłaszaniem Nikusia, tylko wszelkie informacje potrzebne do ogłoszeń podrzucaj mi na PW (kontakt, zdjęcia i najważniejsze informacje). Tylko tak mogę pomóc, finansowo nie mam jak. Niemniej jednak leży mi na sercu los Nikusia i chcę mu jakoś pomóc.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...