Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

[quote name='ona03']Kochane dziewczyny [B]Loluś [/B]był u mnie przez miesiąc, torszkę o nim wiem.
Jedną z ważnych spraw przy Lolciu są finanse,
[SIZE=5][COLOR=red]ok.300 zł [SIZE=2][COLOR=black]miesięczne kosztują pieluchy, podkłady, chusteczki nawilżające.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2]Do tego koszt jedzenia, dobrego bo przy dolegliwościach Lolcia musi być dobre.[/SIZE]
[SIZE=2]Zmiana pieluchy co 2-3 godziny, sporadycznie rzadziej żeby nie doszlo do zakażenia dróg moczowych.[/SIZE]
[SIZE=2]Do tego dłuższe spacery codzienne dla kondycji nóżek i brzuszka.[/SIZE]
[SIZE=2]Musicie wiedzieć, że Loluś nie tylko siusia w pieluchę ale również kupcia.[/SIZE]
[SIZE=2]Trzeba go często myć, przebierać.[/SIZE]
[SIZE=2]Charakterek Lolcio też ma terierkowaty. On tylko wyglada tak słodziutko.[/SIZE]
[SIZE=2]Z miom jednym psem wcale się nie dogadał i niestety musieli schodzić sobie z drogi.[/SIZE]
[SIZE=2]A zaczynał Lolcio mój kończył bo jest większy.[/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2]Lolcio jest młodziutkim psiakiem będzie żył jeszcze kilkanaście lat i trzeba mu zapewnić na te lata w miarę stabilizację. Dlatego tak trudno o domek dla Lolcia.[/SIZE]
[SIZE=2]I jak napisała [B]bubu [/B][/SIZE]domek wyjątkowy bo Lolciowi trzeba się poswięcić.
Nie ma wychodnego, sylwestra, dłuższych wyjazdów bez Lolcia.
Trzeba z nim być cały czas nie tylko dziś ale i za 5 i 10 lat.
Trzeba mu myć, wycierać pupcię, zbierać kupki jak wypadną z pieluchy.
Jak przyjdą goście trzeba w czasie imprezy wyjść z Lolciem nie bardzo pachnącym i zmienić mu pieluszkę. Na to wszystko musi być przygotowany potencjalny domek.

Uffffffffff na dziś tyle, chyba wystraszyłam wszystkie domki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]


To skrótowa instrukcja obsługi Lolcia ze stycznia br......

A co do chodzenia, to w biegach i wysokości podskoków ma w moim stadzie 1 miejse..

Link to comment
Share on other sites

Co ta [B]Ona3 [/B]- naciagaczka wymyśliła z tą smyczką.....!??:mad:

[B]Pom-pon[/B] .....bardzo Cie za [B]Nia[/B] przepraszam. To taka kwoka Lolusiowa. Trzęsie sie nad nim, dogadza chłopakowi...!!!
A to kubraczek...,a to ciasteczka...
A teraz widze że[B] obie[/B] jesteście po jednych pieniądzach...
Mimo to, strasznie mi pom-poniku głupio że znowu [B]Ty[/B]..!!!!!

Smyczka może byc używana, to naprawde bez znaczenia. I kolor też. Jesli Lolo spaceruje,to bezludnymi ,leśnymi drogami. Dlatego myślałam o jak najdłuższej...
Aaaa...Lolo waży 8 kg.

No to ruchomości Lolkowe sie powiekszą;
ma już osobiste łóżeczko od [B]NN[/B], kubraczek od [B]Onk[/B]i,szeleczki od [B]taks[/B] ..., nadgryziony kong od [B]Ffrubki[/B], pól słonika i pól pantofla od [B]Onki[/B], resztki misia od [B]Michała[/B],..., kaganiec - /ale sie zgubił/, porcelanowa miseczkę..
Chłopak posażny sie robi..
Aaa....o futrze zapomniałam.. Lolo wyciągnał Once z szafy futerko, zawłaszczył i teraz na nim sypia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']13,5 latek
czy nagrodą niespodzianką jest może Loluś??[/QUOTE]

[B]13,5 [/B]to też nie jest prawidłowa odpowiedź ;)

Nagroda ewentualnie może być taka jak piszesz :evil_lol:
i [B]togaa [/B]jak dobrze mnie słuchała zna odpowiedź :diabloti:
dostanie nagrodę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B] 17- scie ???? [/B] A u [B]Onki3[/B] na miesięcznych wczasach ubyło jej pewnie z [B]7[/B]...;) I dzięki za ew. nagrodę.!!!.Jest SUPER !!!;)

Ale, Ale....nasze [B]Dobro Narodowe[/B] ma srebrny, olimpijski medal !!!!!!.Ten chlopak wciąż mnie wzrusza i emocjonuje...:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][B] 17- scie ???? [/B]A u [B]Onki3[/B] na miesięcznych wczasach ubyło jej pewnie z [B]7[/B]...;) I dzięki za ew. nagrodę.!!!.Jest SUPER !!!;)

[/QUOTE]

Huraaaaaaaaaaaaaaaaa :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
ta odpowiedź jest prawidłowa;)

[B]togaa :evil_lol: nagroda jest Twoja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']a ja wpadam powiedzieć dzień doberek :)[/QUOTE]


I [B]Budrysek [/B]odwiedziła [B]Lolcia [/B]
czy wiesz jaki On teraz piękny:loveu::loveu::loveu:

A było tak prawie rok temu

[URL="http://img513.imageshack.us/my.php?image=dsc01288.jpg"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4525/dsc01288.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

to pierwsze zdjecie ,które zrobiłam zaraz po wypadku,jak trafił do schronu
nie wiem kto się wtedy bardziej bał ja czy Loluś ? :)

a teraz jest z niego taki przystojniaczek :)

[URL="http://img513.imageshack.us/my.php?image=dsc01288.jpg"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4525/dsc01288.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']No i jesteś jego Chrzestną Mamą !!!!.:lol: To Ty [B]Budrysku[/B] wymyśliłaś tego[B] "LOLUSIA"[/B].;)
Strasznie mi sie to imie nie podobało, a teraz nie wyobrażam sobie innego.[/QUOTE]


A mnie właśnie to imię przyciągnęło na wątek :lol:

[B][FONT=Book Antiqua][COLOR=seagreen]Loluś :loveu: [SIZE=3]Loluś :loveu: [/SIZE][SIZE=5] Loluś :loveu: [/SIZE][SIZE=7] Loluś :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=1][COLOR=#2e8b57]ale komuś odbiło :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=7][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=1][COLOR=#2e8b57]a[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...