Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Niestety w normalnych sytuacjach nie sika, trzeba jej pomagać, w badaniu wyszło, że zwieracze działają, tylko pęcherz nie czuje, że trzeba się wysikać dopiero jak jest pełny to się opróżnia, nie jest to dobre bo jest bardzo duży a im dłużej sunia trzyma mocz tym jest gorzej:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ulka![/B]
strasznie biedna ta Twoja kruszyna ....Skrzywdzona psychicznie i fizycznie ..:-(
.Przypomniałaś mi że trzeba Lolkowi zrobić badanie moczu! Dawno nie było robione....
Staram się żeby Lolo miał zawsze suchą pieluche i stale jest podmywany, ale ryzyko infekcji istnieje...

Lolek zajada sie ciasteczkami od [B]Onki3[/B]. Wyglądaja tak apetycznie,że sami z mężem schrupaliśmy po jednym...
Smakują jak wojskowe suchary...:eviltong:
Mam nadzieję że Lolka nie zamuruje bo potem ma niezdecydowane kupy...tzn. kupa nie może sie zdecydować gdzie chce być .;)

Link to comment
Share on other sites

Ciasteczka robią furorę..!!!
Lolcio to trochę ciapa. Jak je rozgryzał, to cząstki ciacha które spadały na podłogę momentalnie były podkradane przez Niunię i Mikusia.
Dzisiaj też, za grzeczny powrót do domu /mimo że śmieciarze za bramą i było co obszczekać/ były ciasteczka.
Lolo łypnął tymi swoimi gałami to na Niunię to na Mikusia i jedyny ze stada, z ciasteczkiem w pysku ,pędem po schodach pognał na piętro gdzie pod stołem, w samotności ,mógł sie nim delektować....

Łebsko ma całkiem spore, może dlatego tyle w nim rozumku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Trafiłem przez podobną psinę jak Loluś na dogo. Chętnie poznam Jego historię.[/QUOTE]

Ja trafiłam przez [B]Lolcia [/B]i wsiąkłam :evil_lol:
Zapraszamy do lektury ;)


Energy sorki :evil_lol: nie przemyślałam wypowiedzi :diabloti:
Loluniu masz rozumek największy :razz: tylko dlaczego chciałeś zjeść Ruda Maupę :mad: ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj był wyjątkowy dzień , bo [B]Lolo [/B]miał osobistych, wyjątkowych gości....!:lol:

Państwo[B] pom-ponowie[/B] odwiedzili [B]Lolka[/B] z torba prezentów,pieluch, dobrym słowem i ...maszynką do strzyżenia /miejsc intymnych/.
[B]Lolo[/B] został wyoglądany na wszystkie strony; zęby, tyłeczek pazurki...Mały przegląd bieżący.
Jest pomysł na podleczenie ....Może pielucha dłużej bedzie sucha?
Byłam pewna że[B] Lolo[/B] nie pozwoli sobie na żadne oglądanie przodu i tyłu, ale w fachowych rękach nie miał szans na awantury..;)

Ciocia[B] pom-pon [/B]upiekła osobiście Lolkowi wielka puchę psich ciasteczek w cudnych kształtach; :lol:
Dogadali sie od pierwszego spojrzenia....zaraz były zabawy na dywanie....Jak to się mówi; [B]zaiskrzyło ![/B]!!

Niech ten śnieg pada jak najdłużej.. Wtedy być może [B]pom-pony [/B]znów odwiedza[B] Lola[/B]....Zapraszamy !!!!:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

witam serdecznie wszystkich zainteresowanych ten piękny mroźny poranek :loveu:

no to teraz niech żałuja wszyscy którzy nie poznali..... Togi :Rose: Tak moi mili, to że Lolo jest cudowny to już wszyscy doskonale wiemy (taki trochę szelmowaty ten nasza mały jaśniepan), ale Togaa, tak miłej osoby i tak pozytywnie nastawionej do życia to już dawno nie spotkałam :thumbs:

[QUOTE]Państwo[B] pom-ponowie[/B] odwiedzili [B]Lolka[/B] z torba prezentów
[/QUOTE]a co do wizyty u Togi to...Toga zapomniała wspomnieć, że nagotowała cały gar bigosu i na wszelki wypadek, jakbyśmy okazali się wegetarianami, miała w zanadrzu pierogi ruskie :sabber: Na deser szarlotka, już nie wspomnę o przepysznym krupniczku, którego, z racji bycia kierowcą, mój małżonek spróbować nie mógł :drink1:

Oczywiście planujemy już kolejny wypad na narty, także niebawem znów Was odwiedzimy!!!!!

[quote name='togaa']Państwo pom-ponowie[/QUOTE]

dobre :lol:

Link to comment
Share on other sites

Antagoniści
[IMG]http://img188.imageshack.us/img188/4996/dsc00273xn.jpg[/IMG]


Jak tu ukraść Mikusiowi zabaweczkę
[IMG]http://img188.imageshack.us/img188/5744/dsc00275kq.jpg[/IMG]


Zimno nam!!!
[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6868/dsc00280a.jpg[/IMG]

Lolo podkradacz
[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4600/dsc00282ry.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

to jak już tak wielu nie może przeżyć bez tych przepisów to podaję na forum :p:

te różnokształtne (foremki plastikowe do kupienia w tesco- 25 szt za 6zł)
30dag maki orkiszowej, 90ml maślanki, jajko, puszka tuńczyka w oleju, łyżka posiekanej pietruszki
zmiksować tuńczyka (razem z olejem), jajko, maślankę i pietruszkę. Dodać do mąki i wymieszać. Mnie wyszło trochę za luźne to dodawałam jeszcze trochę zwykłej mąki, żeby dało się wałkować. Ciasto rozwałkować do grubości nie mniejszej niż 0,5 cm. Wykroić i piec w temp 160 stopni około 20 minut i po wyłączeniu zostawić je jeszcze na 10 minut w piekarniku.

teraz te kulki: 10dag maki sojowej, 15 dag mąki pszennej, 10 dag ugotowanych wątróbek kurzych, łyżka płatków drożdżowych (niestety nie udało mi się ich kupić, to dałam trochę drożdży instant), 2 łyżki masła, jajko. Wątróbki zmiksować, dodać pozostałe składniki i dobrze wymieszać. Ulepić małe kulki. Piec w 160-180stopniach około 10 minut i po wyłączeniu zostawić je jeszcze na mniej więcej godzinę.
Te kulki to powiem Wam szczerze, że nie bardzo mi wyszły i nie wyglądają tak jak na zdjęciu, także polecam te tuńczykowe
Smacznego :eating:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...