Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

 

Dnia 10.02.2024 o 09:12, Nadziejka napisał:

towarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych
43-300 Bielsko-Biała
46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Pieniążki z kramiku
dla Lolusia  💓 przelewam na Stowarzyszenie 88 zl
 
 
 
 Nadziejko kochana. Po stokroć Loluś dziękuje.
 
Nie dobry to był tydzień.Dwa dni jako takie, potem dwa straszne i tak na przemian. Wczoraj rano, nieustający , suchy kaszel nie pozwalał Lolusiowi usiąść.Próbował z całych sił, aż do wyczerpania.Gdy Mu chciałam pomóc, przytrzymać, gryzł mnie po rękach. A potem dziwacznie przekrzywił łepek,wysunął język i rzucał się jak w konwulsjach po całym  łóżku. Myślałam że to koniec, że Loluś umiera. Dochodziła 12-sta,zaraz mieli zamknąć lecznicę. Popędziłam  rozpytać kto z wet. będzie dostępny, do kogo dzwonić gdyby stan Lolusia się pogorszył. Kochana dr.Kasia obiecała być ze mną w kontakcie i dzwoniła co kilka godz. Loluś zasnął i spał kilkanaście godzin.Obudził się po południu jakby nigdy nic. Właśnie zwalił się z fotela do miski pełnej wody, bo wyszłam do kuchni zrobić sobie herbatę...
Cały czas siedział mi w głowie ten Lolusia sobotni 'atak'. Któryś z moich psów też był w takim stanie.W końcu sobie przypomniałam że mógł to być zespół przedsionkowy.Tak, jakby Lolusiowi mało było choróbsk.
Link to comment
Share on other sites

Ojej. Brzmi strasznie.  

Kaszel i pozycja stojąco  oznacza duszność.  Przypuszczalnie z powodu niewydolności serca. 

Togusiu, nastał  bardzo trudny czas dla Was obojga.

Trzymam kciuki, żeby Loluś był z nami jak najdłużej,  ale też żeby nie cierpiał.

Link to comment
Share on other sites

Poker Kochana, najmocniej dziękuję.  Aż 675,00 zł wpłynęło na Stowarzyszeniowe konto, z przeznaczeniem na leczenie Lolusia (14.02.2024). Bazarki, to ciężko zarobione pieniądze.Tym bardziej dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Ja obserwuję cały czas i czytam,ale wracają takie wspomnienia,że się boję.

Kochany Lolciu ,nie wariuj i żyj 💯 Powiedzcie mi,dlaczego u zwierząt to załamanie przychodzi tak nagle? Z taką siłą? Bez zapowiedzi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

rtgluty2024.thumb.jpg.8826c43e53b1757763a47f603288a4f2.jpg

Żyjemy jak na bombie.Boję się że ten okropny guz pęknie a zawartość wleje się do jamy brzusznej  , albo zatka się tchawica, którą guz uciska. .Sterydy spowodowały (chyba to one) że Loluś kaszle znacznie mniej. A tak, to szczeka po staremu, gryzie po staremu.Gdy go wołam,rozgląda się bezradnie w około, ale nie może namierzyć kierunku skąd wołanie. Nadal dużo śpi. Bardzo długo i ostrożnie układa się do spania.

Starość jest do d...

Link to comment
Share on other sites

Guz jest w klatce piersiowej. Czy jest wypełniony płynem?

RTG nie jest przestrzenne, trudno powiedzieć na co guz uciska.

Loczunia oprócz sterydów dostawała Librelę, olejek CBD dla psów .

Lolusiu, żyj tyle ile ci dane bez cierpienia.

togusiu, dużo sił życzę.

Boję się tu zaglądać 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2024 o 23:25, togaa napisał:

rtgluty2024.thumb.jpg.8826c43e53b1757763a47f603288a4f2.jpg

 

Popłakałam się gdy zobaczyłam to zdjęcie. Wróciło mi przed oczy ostatnie zdjęcie mojej Małej :(( U niej dodatkowo obrys płuc nie był już tak  wyraźny... 

Najgorsze przed Wami.

Lolusiuuuu !

Dużo sił Toguniu!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...