Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

[quote name='Malgoska']ojej
tak daleko???[/QUOTE]

[B]Malgosiu[/B] :) do B-B masz bliżej :evil_lol: korzystaj póki czas ;).
Jak to szybko [B]Lolcia[/B] :loveu: cioteczki wymeldowały od [B]togusi[/B] :evil_lol:, ciekawe czy dałby się spakować :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03'][B]Malgosiu[/B] :) do B-B masz bliżej :evil_lol: korzystaj póki czas ;).
Jak to szybko [B]Lolcia[/B] :loveu: cioteczki wymeldowały od [B]togusi[/B] :evil_lol:, ciekawe czy dałby się spakować :diabloti:[/QUOTE]

No właśnie, też czuję się lekko dotknięta.

Żeby choć z przyzwoitości pojawił się jakiś jęk zawodu...A tu nic!

Liczę sie z tym , że kiedyś będę się musiała z [B]Lolem[/B] rozstać i byłby to najgorszy dzień mojego życia. Ale widać, moje odczucia nie mają tu znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']No właśnie, też czuję się lekko dotknięta.

Żeby choć z przyzwoitości pojawił się jakiś jęk zawodu...A tu nic!

Liczę sie z tym , że kiedyś będę się musiała z [B]Lolem[/B] rozstać i byłby to najgorszy dzień mojego życia. Ale widać, moje odczucia nie mają tu znaczenia.[/QUOTE]

Ja uprzejmie przepraszam...moje jęki nie dotarły???
Myślę, że to byłby straszny dzień dla Ciebie Togaa, jak również najgorszy dzień w życiu Lolka... Krasnalowi wszystko co dobre jedynie z Togaa i Ona03 się kojarzy. I nie wiem co by było :( No po prostu nie wiem :(

Link to comment
Share on other sites

Ja też sobie nie wyobrażam. Myślałam ,że działania są podjęte przez togusię .
Nic to.Nie poddamy się tak łatwa..Ewent.DS będzie musiał przejść bardzo trudny egzamin i nie sądzę, by go zdał pomyślnie. Już my się o to postaramy.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ja też sobie nie wyobrażam. Myślałam ,że działania są podjęte przez togusię .
Nic to.Nie poddamy się tak łatwa..Ewent.DS będzie musiał przejść bardzo trudny egzamin i nie sądzę, by go zdał pomyślnie. Już my się o to postaramy.:eviltong:[/QUOTE]

Nic dodać nic ująć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani, [B]togusia[/B] się po prostu martwi o [B]Lolcia[/B] na zapas ;), obie nie mamy po dwadzieścia lat :evil_lol: i sił coraz mniej, ale :mad: z [B]Lolciem[/B] damy radę.
Ja ostatnio trochę biegałam po lekarzach, stąd mało mojej obecności u JPG, ale już się poprawiam.
A jaka jestem zakręcona to Wam opiszę :evil_lol:, będzie weselej.
U doktora specjalisty byłam 08.01, dostałam skierowanie na badanie specjalistyczne na 13-tego godz.12.00, więc mówię doktorowi, że 13-tego ok. godz. 12 mam wizytę u innego lekarza, pani pielęgniarka na to, że nie ma problemu mogę przyjść troszkę później.
Więc 13-tego chwilkę po godz. 12 poszłam na owe badanie.
Okazało się, że na godz.12 to mają wszyscy, czyli ok. 10 osób :evil_lol:, jako, że przyszłam ostatnia to czekam cierpliwie na swoja kolejkę.
W końcu się doczekałam, wychodzi ta sama pani pielęgniarka, która dawała mi skierowanie i pyta czy ja też na badanie.
Oczywiście odpowiadam, pani prosi o skierowanie, popatrzyła na nie i się uśmiiecha, pokazując mi je :evil_lol: i wtedy ja też widzę, że oczywiście jest 13-tego ale marca :diabloti:.
Chyba pani zrobiło się żal zakręconej blondynki :evil_lol:, że czekała dwie godziny na darmo i po konsultacji z doktorem zostałam przyjęta :multi:.
Jak fajnie być blondynką .:evil_lol:



[B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=book antiqua]Lolisiu [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]:loveu:[B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][/B]:loveu:[B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][/B]:loveu:[B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][/B]:loveu:kochamy Cię tu Wszyscy, a ja czekam niecierpliwie na wakacje .:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Faktycznie pasuje do jego stroju.
A Lolitek pewnie skrył się ze strachu na myśl,że ktoś mógłby zmienić mu miejsce pobytu.[/QUOTE]

Na wszelki wypadek chodzimy kanałami albo okupujemy łazienkę...:razz:

Całkiem świeże fotki, bo sprzed godziny ;
[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/829/oq12.jpg[/IMG]

[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/833/ch5i.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Na wszelki wypadek chodzimy kanałami albo okupujemy łazienkę...:razz:

Całkiem świeże fotki, bo sprzed godziny ;


[/QUOTE]

A dlaczego o północy [B]Lolcio[/B]:loveu:jeszcze nie śpi :cool3: co to za porządki :mad:.
[B]Lolisiu[/B] uśmiechnij się do Cioteczek , taki smutasek się z Ciebie zrobił .;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03']A dlaczego o północy [B]Lolcio[/B]:loveu:jeszcze nie śpi :cool3: co to za porządki :mad:.
[B]Lolisiu[/B] uśmiechnij się do Cioteczek , taki smutasek się z Ciebie zrobił .;)[/QUOTE]

Oneczko, godzina jest na zdjęciu 12 AM ,a nie pM, więc zdjęcia robione w samo południe.taką mam nadziejęP
Loliś pewnie zastanawia się co mu cioteczki nowego szykują ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Oneczko, godzina jest na zdjęciu 12 AM ,a nie pM, więc zdjęcia robione w samo południe.taką mam nadziejęP
Loliś pewnie zastanawia się co mu cioteczki nowego szykują ,[/QUOTE]

Ale ja to wydedukowałam :diabloti: z [B]togusiowego [/B]postu :evil_lol:, napisany był o 01.19 :evil_lol: a fotki świeżutkie :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Cudne jesteście...!!!!:evil_lol:

Zdjęcia faktycznie z północy.
Szorujemy dupinę 6 x dziennie.
[B]Lolo[/B] wesolutki, ma apetyt, nic mu nie dolega, koo foremne tylko pielucha wciąż brzydko ufajdana.
A wtedy jak w lustrzanym odbicu ,Lolusiowy tyłeczek . Nie jest tego dużo, ale jest.
Ki diabeł ???
Wcześniej do higieny wystarczały dziecięce chusteczki, teraz za każdym razem mycie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Przy braku czasu u togusi, to można wkalkulować 12.godzinny poślizg :evil_lol:[/QUOTE]

Przed chwilą to ja bym miała poślizg :diabloti:, znosiłam [B]Czikusia[/B] ze schodów na siooooo, a na schodach szklanka :crazyeye:, ale by było .:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...