Jump to content
Dogomania

Zawsze pod górkę......Chyba już na szczycie.......:Tak, mam, mam już swój DOM.


Anecik

Recommended Posts

Wieści są takie że Mopek ma DOM. Rodzice i Pani Ania - ich córka -przyszła właścicielka Mopka to wspaniali ludzie. Ich sunieczka polubiła naszego przystojniaka, więc wszystko gra. Byli na spacerku, WSZYSCY są w nim zakochani. Jutro po 20 będę u nich na wizycie to napiszę resztę.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Spełni się, spełni;  maluszek cudny, będzie dobrze!

Cytuję sama siebie, bo pisząc to dzisiaj nie sadziłam, ze TO spełnienie nastąpi tak szybko!

 Gratulacje anecik, a małemu życzę szczęśliwego życia!

Link to comment
Share on other sites

O 1.07.2016 o 21:11, anecik napisał:

Wieści są takie że Mopek ma DOM. Rodzice i Pani Ania - ich córka -przyszła właścicielka Mopka to wspaniali ludzie. Ich sunieczka polubiła naszego przystojniaka, więc wszystko gra. Byli na spacerku, WSZYSCY są w nim zakochani. Jutro po 20 będę u nich na wizycie to napiszę resztę.

cudnie!

Link to comment
Share on other sites

Udało się :) Mopek to teraz TIBO, Tibuś. I ma swój własny wybieg przed blokiem. Kawał zadrzewionej łąki z napisem "Teren do wyprowadzania psów". Jest tak podobny do poprzedniego psa Państwa który odszedł kilka dni wcześniej że niewtajemniczeni sąsiedzi myślą iż jest to Pako tylko w nowej fryzurze :)

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

 

image.png

 

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Tibuś ma u Ani i jej Rodziców wspaniale. Koleżanka Mika przyjęła go dobrze - podobnie jak kilka lat temu przyjmowała Pako (chłopaka ze schroniska). Sama jest podrzuconą znajdką z "charakterkiem" :)

 

image.jpg

 

Takie ma teraz życie :)

image.jpg

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...