Jump to content
Dogomania

Slodki Skarbus znalazl najlepszy,wymarzony dom u Zu!!! :o)))))


kikou

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny a co z jakim platnym dt?ja juz pisalam do kikou..jego trzeba wyciagnac..a obawiams ie ze domek sie tak szybko nie znajdzie..:((wiec moze jednak dt?np ronji taki oferuje nie ejst tanio chyba ale z tego co wiem moze mieszkac w domu itd.,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']ponawiam pytanie czy myslal ktos o dt dla malego platnym?mi sie wydaje ,ze ot narazie jedyna mozliwosc..[/quote]
Należałoby, rozważając taką opcję, zmienić tytuł, by poczekać na odzew osób, które wyraziłyby wolę dołożenia się, względnie może wtedy pojawiłby się chętny. Tak, czy owak, wiedzielibyśmy, czy jest o co kruszyć kopię.
[B]Xmartix[/B] - dziękujemy! Jak stoisz z kasą na to allegro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday'][B]@Renata [/B]- to bardzo miłe z twojej strony, ale obawiam sie, że niestety prawdziwe :shake:[/QUOTE]

Jesteś tu,pamiętasz o nim,czuwasz-a to dla Skarbusia i dla nas bardzo ważne
Wszystkim dziewczynkom Skarbuś bardzo dziękuje za pamięć i pomoc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja oferuję 100 złotych miesięcznie dla Skarbusia / może to nie jest dużo ale jak jeszcze ktoś się dołoży to napewno uzbiera się na hotelik dla tak malutkiego pieska tylko proszę ,błagam nie dajcie go tym oprawcom:-(uśpić. Osoby które podejmują decyzje o uśpieniu starszych piesków sama własnoręcznie bym uśpiła:angryy: No za wyjatkiem przypadków kiedy piesek jest chory i nie można mu już pomóc!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka50'][B][COLOR="Red"]Dziewczyny ja oferuję 100 złotych miesięcznie dla Skarbusia / może to nie jest dużo[/COLOR][/B] ale jak jeszcze ktoś się dołoży to napewno uzbiera się na hotelik dla tak malutkiego pieska tylko proszę ,błagam nie dajcie go tym oprawcom:-(uśpić. Osoby które podejmują decyzje o uśpieniu starszych piesków sama własnoręcznie bym uśpiła:angryy: No za wyjatkiem przypadków kiedy piesek jest chory i nie można mu już pomóc!!!!!!!!!![/QUOTE]

Aniele-100zł:crazyeye:,to kupa pieniędzy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A,że jestem już starsza babka to mówię całkiem poważnie. Dajcie tylko znać kiedy i jak mam wpłacic pieniążki i podam Wam także swoje namiary w celu ścigania mnie za niedotrzymanie słowa.:diabloti:Czekam na wieści,że Skarbeczek jest juz bezpieczny:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][B]Kikou, bardzo Cię proszę, dowiedz się, jak wygląda obecna, najbardziej rzeczywista sytuacja/ bezpieczeństwo Skarbusia [/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]w schronie. [/B][/COLOR]

[COLOR=blue][B]Czy ludzie, od których zależy decyzja o jego uśpieniu nie są już zniecierpliwieni czasem oczekiwania na dom dla niego ???[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Czy pies nie jest zagrożony bardziej niż był ostatnio?[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Jak on się czuje?[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Jesteś w stanie dowiedzieć się i naocznie sprawdzić, w jakiej jest formie?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...