Jump to content
Dogomania

KAROLCIA zauroczyła wspaniałych ludzi i już jest szczęśliwa w DS


Gabi79

Recommended Posts

O 7.06.2016 o 19:26, Gemmei napisał:

Jestem dziewczyny, przepraszam, że tak późno. Nie miałam internetu w domu przez miesiąc! W końcu mogę być na bieżąco ;) Pamiętam, że obiecałam bazarek i będę na dniach o tym intensywnie myśleć i działać w miarę możliwości :)

Super Natalko!!!

Mam nadzieję, że utarg będzie co najmniej taki, jak poprzednio.

Karolcia przypomina moją pierwszą sunię, tylko Azunia była brązowa

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, AgusiaP napisał:

Niech zadzwoni, ale ten właściwy.

Ja może mało pisze, ale mocno trzymam kciuki za domek Karolci!!!

Dziekuje Agusia to bardzo potrzebne

Jak na razie zero pytan ale Gabi obiecala napisac nowy tekst wiec w wekend oglosze czarnilke jeszcze na Poznan

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę:

 

 

Śliczna, młoda, wesoła Karolcia czeka na dom. Pokochasz ją?

 

Karolcia to młoda, wesoła i energiczna sunia, ma około ... waży ...

Przez kilka ostatnich miesięcy całym jej światem był schroniskowy boks.

Była bardzo smutna i załamana.

Bo co to za życie bez spacerów, zabaw i bez człowieka u boku?

Brak ruchu spowodował, że Karolcia sporo przytyła.

Dzięki determinacji pewnej Pani sunia opuściła schronisko i zamieszkała w domowym hoteliku.

Błyskawicznie przeszła metamorfozę.

Okazała się mądrą, kochaną sunią, która jak na psiaka w jej wieku przystało ma mnóstwo energii i uwielbia zabawy z psami oraz długie spacery.

Dzięki zabawom z psimi przyjaciółmi Karolcia schudła i teraz jest śliczną, zgrabną sunią o lśniącej sierści.

Grzecznie zostaje sama w domu, niczego nie niszzczy, utrzymuje czystość, jest przyjaźnie nastawiona do całego świata.

Do szczęścia brakuje jej ukochanego człowieka, kogoś, kto ją pokocha już na  zawsze i nie pozwoli, by stała jej się krzywda.

Sunia już wiele wycierpiała, należy jej się wszystko, co najlepsze.

Jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana, posiada czip.

Przed adopcją obowiązuje wizyta wolontariusza oraz podpisanie umowy

 

adopcyjnej w trosce o dobro Karolci.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, kiyoshi napisał:

jak na razie wciąż cisza:(

no i właśnie był pierwszy telefon o Karolcie !!!

Pani z Gorzowa Wlkp (dziś ja ogłosiłam na to miasto) wspaniała osoba- zadzwoniła bo Karolcia tak bardzo przypomina jej poprzednią sunię.

Pani mieszka w domu z ogrodem i ma drugiego pieska jeszcze. Pieski u niej śpią w domu z nią w łózku, zgodziła się na wizytę itd ale jak dowiedziała się, że Karolcia jest aż w Nowej Soli to troszkę się podłamała:( bo chciała podjechac ją najpierw poznać a to trochę za daleko:(

Ale ma jeszcze pomyśleć, bo obiecałam że w razie czego sunię do niej podwieziemy. Rozmowa zakończyła się na tm, ze Pani ma jeszcze rozejrzeć się trochę bliżej czy nie znajdzie pieska gdzieś bliżej.....

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pani wysłała mi smsem zdjęcie swojej poprzedniej suni. Czy sądzicie że jest podobna do Karolci?

Pani baardzo zalezy by znaleźć sunię jak najbardziej podobną- z przyczyn o których mi opowiedziała, ale nie będe tu publicznie pisać (na priv ewentualnie)

Może znacie sunię bardzo podobną?? średniej wielkości (ok. 15 kg)?

Resized_20150627_151116.jpeg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kurcze, nie mogę cytować.

Pokerku Pani mi wyjaśniła dlaczego zalezy jej na adopcji pieska podobnego do Saby. Jakoś uwierzyłam w to co mi powiedziała. Gdyby znalazła się sunia podobna to jestem pewna, że Pani ją pokocha. Ale oczywiście wizyta pa byłaby konieczna, bo ja czasem trochę naiwna mogę się okazać (oby nie!!).

Napisałam Gabi o co chodzi z tym podobieństwem...

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że pani mieszka daleko, ale może coś wyjdzie z tej adopcji.

Jedni chcą psiaka podobnego do poprzedniego, drudzy chcą całkiem innego, żeby im poprzedniego nie przypominał.

Z taką sytuacją spotkałyśmy się przy adopcji Biszkopcika.

Ja nie oceniam, ważne, żeby kochali.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, szafirka napisał:

Mam sunię prawie identyczną :)

20160502_123708.jpg

RZECZYWIŚCIE! jest identyczna. A czy ona jest do adopcji? pod czyją jest opieką?? ten dom trzeba by jeszcze bardzo dokładnie sprawdzić, ale mam przeczucie że Pani jest w wielkiej rozpaczy po stracie suni, ale nowego pieska przyjmie i pokocha tak jak poprzedniego.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, AgusiaP napisał:

Szkoda, że pani mieszka daleko, ale może coś wyjdzie z tej adopcji.

Jedni chcą psiaka podobnego do poprzedniego, drudzy chcą całkiem innego, żeby im poprzedniego nie przypominał.

Z taką sytuacją spotkałyśmy się przy adopcji Biszkopcika.

Ja nie oceniam, ważne, żeby kochali.

Agusia, tak chyba było też w przypadku tego Waszego czarnego pieska (Czarusia???) co wracał z adopcji a ktoś go wypatrzył i zabrał bo był identyczny jak ich wcześniejszy piesek, pamiętasz? i też cudownie trafił.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...