Jump to content
Dogomania

Uratowane przed utopieniem czekały w BDT. Wszystkie mają super DS. Mamusia także :)


elik

Recommended Posts

7 godzin temu, agat21 napisał:

Melduję się u psiaczków, poczytam później, jak wrócę na dłużej na dogo

 

Godzinę temu, Tola napisał:

Dziękuje elik, rodzinka ma już swój wątek i tyle Dobrych Duszyczek już tutaj zagląda.gif%2B%25C5%259Ble%2Bserdudzka.gif

 Nie umiem odpowiedzieć na pytanie o uszku, ale następnym razem postaram się baczniej przyjrzeć.

Też bardzo się z tego cieszę :) Bardzo liczę na zaangażowanie się jak największej ilości dobrych Duszyczek, bo psiaczków czekających na pomoc jest sporo :)

Godzinę temu, Marysia O. napisał:

Zapisuję rodzinkę :)

Witam serdecznie i zapraszam do odwiedzania rodzinki :)

49 minut temu, Chesti napisał:

Przez przypadek tu trafiłam. Urocza rodzinka.

Zapisuję - może będę mogła jakoś pomóc.

W jakim województwie znajdują się obecnie psiaki i jakiej wielkości jest sunia-mamusia?

No właśnie :( Kiedy funkcjonowały banerki, to wiele osób samoistnie dowiadywało się o psiakach. Gdziekolwiek pisałyśmy, zostawały tam nasze banerki. Teraz trzeba reklamować wątek, zapraszać.

Bardzo dziękuję za chęć pomocy :)  Psiaczki są obecnie na wsi pod Zamościem. Szukamy dla nich lepszego lokum.

Ja w najbliższym czasie będę bardzo zajęta więc bardzo  proszę o rozreklamowanie, zapraszanie na wątek.

Link to comment
Share on other sites

0_66037_796d5f42_M.pngSercem pozdrawiam i sciskam za wszystkie lapenki

raduje ogromnie moja ciociu eliczkowa ze rodzinka bedzie u Was w waszych sercach rekach domenku

choc nie cala ale ale

nadzieja musi byc ze moze do tego czasu znajdzie sie  domus jakis

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Nadziejka napisał:

Sercem pozdrawiam i sciskam za wszystkie lapenki

raduje ogromnie moja ciociu eliczkowa ze rodzinka bedzie u Was w waszych sercach rekach domenku

choc nie cala ale ale nadzieja musi byc ze moze do tego czasu znajdzie sie  domus jakis

 

Ewciu kochana dziękuję bardzo, że jesteś z nami. Nie dam rady przygarnąć całej rodzinki wiec chociaż połowę :) Szczeniaczki na pewno znajdą domki, musimy tylko pilnować, żeby były odpowiednie i odpowiedzialne.

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Melduję się u cudnej rodzinki!!!

Elik, bardzo się cieszę, że założyłaś wątek.

Przyniesiesz psiakom szczęście, jestem tego pewna!!!

Gabryniu, gdyby to ode mnie zależało, to uszczęśliwiłabym wszystkie potrzebujące istoty - zwierzęta i ludzi, choć nie wszyscy ludzie na to zasługują :) Żałuję, że nie leży to w moich możliwościach :) Myślę, że to św. Franciszek jest moim dobrym sprzymierzeńcem i to za Jego sprawą psiakom się szczęści :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Ja też zaglądam do maluszków. Elu, pomogę w ogłoszeniach, kiedy tylko będą zdjęcia.

Bardzo serdecznie dziękuję :)

Psiaki tak bardzo potrzebują pomocy, a tu tak mało osób zagląda :(

Tolu, czy w budzie mają choć minimum wygody i zabezpieczenia przed zimnem i opadami, czy mają odpowiednią ściółkę ?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku kochany, imiona pomyliłaś :-)) Ja jestem Asia  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Wybacz Joasiu :( Tak mi przykro, ale moje myśli są bardzo zajęte moim Bingusiem. Jest bardzo chory :(  Pomimo zażywania antybiotyku, wirusy z zapalenia gardła przedostały się głębiej i spowodowały zapalenie mięśnia sercowego. Ma 14 lat , a od ponad 2 lat leczymy go na serce. Rokowania są bardzo złe :(

Więcej napisałam na wątku bazarkowym.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

Wybacz Joasiu :( Tak mi przykro, ale moje myśli są bardzo zajęte moim Bingusiem. Jest bardzo chory :(  Pomimo zażywania antybiotyku, wirusy z zapalenia gardła przedostały się głębiej i spowodowały zapalenie mięśnia sercowego. Ma 14 lat , a od ponad 2 lat leczymy go na serce. Rokowania są bardzo złe :(

Więcej napisałam na wątku bazarkowym.

Ojej, tak mi przykro. Elu, przytulam mocno. Binguś, trzymaj się psiaczku. Tyle życia jeszcze przed tobą.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Havanka napisał:

Ojej, tak mi przykro. Elu, przytulam mocno. Binguś, trzymaj się psiaczku. Tyle życia jeszcze przed tobą.

Dziękuję. Bingo ma 14 lat więc jak na sznaucera średniego jest to sporo, ale dla nas stanowczo za mało :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...