Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

No cudny Pepsik:) a jak się w słoneczku wygrzewała ;) no i pięknie siuśka na matę, moja to często miała dobre zamiary bo kucała nad matą, ale gorzej z wykonaniem-siusiała w połowie na matę, w połowie na podłogę ;) i roboty było dwa razy tyle, bo mata od spodu była cała mokra ;) 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, konfirm31 napisał:

To był film pt "Oczekiwanie " :). Puściłam z głosem i moje psice z zainteresowaniem(bardziej Lerka), wysłuchały ścieżki dialogowej :)

Moja na szczęście nie reaguje na odgłosy hehe ;) a oczekiwanie psiurków piękne :-)))

a mlecz widoczny na jednej fotce to przypadkowo czy dla żółwia jakiegoś? :D

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Grażyna49 napisał:

Cudne są te powitania.

Moja staruszka ,nawet jak na pół godziny wyjdę do ogródka,tak mnie wita.

Zawsze jakiś prezent przynosi,najczęściej kapcie.

Pół  godziny toż to całe wieki :D moja świruje jak tylko wyjdę na klatkę wyrzucić śmieci do zsypu :P

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, gluchypies napisał:

Moja na szczęście nie reaguje na odgłosy hehe ;) a oczekiwanie psiurków piękne :-)))

a mlecz widoczny na jednej fotce to przypadkowo czy dla żółwia jakiegoś? :D

Dla żółwia :)

ale Pepsi zawsze mu kradnie i roznosi po całym domu - przed wczoraj i wczoraj pierwszy raz odkąd Pepsi u nas jest - zdarzyło jej się przy rodzicach siknąć na dywan w dużym pokoju!

bez niczego :D więc dywan zdjęty pojechał do prania i zostały panele - zobaczymy czy na nich też jej się przydarzy :D

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Kejciu napisał:

Dla żółwia :)

ale Pepsi zawsze mu kradnie i roznosi po całym domu - przed wczoraj i wczoraj pierwszy raz odkąd Pepsi u nas jest - zdarzyło jej się przy rodzicach siknąć na dywan w dużym pokoju!

bez niczego :D więc dywan zdjęty pojechał do prania i zostały panele - zobaczymy czy na nich też jej się przydarzy :D

No proszę, u mnie też żółw rezyduje :-) na początku musiałam izolować Czarę od nich (były dwa, jeden teraz u brata), bo planowała je pożreć... Potem się przyzwyczaiła ;) a mlecze też czasem podgryzała hehe. A żółw też z odzysku? Bo moje znalezione :-) 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, gluchypies napisał:

No proszę, u mnie też żółw rezyduje :-) na początku musiałam izolować Czarę od nich (były dwa, jeden teraz u brata), bo planowała je pożreć... Potem się przyzwyczaiła ;) a mlecze też czasem podgryzała hehe. A żółw też z odzysku? Bo moje znalezione :-) 

Żółwica Krystyna jest u nas już 26lat :) przeżyła wszystkie psy - baliśmy się o Pepsi czy nie zrobi jej krzywdy bo Kryśka nie boi sę psów i nie chowa ale odpukać nic się nie dziele - zamieszczałam kiedyś zdjęcie chyba jak Pepsi śpi obok Kryśki:D

 

na szybko znalazłam zdjęcie Tofika [*] 18 letniego staruszka jakiego miałam na BDT

 

fik.jpg

fik.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

O rany, to moje żółwie w terrarium siedziały cały czas, nie mogłam ich tak puszczać, bo zostałyby pożarte (ewentualnie potraktowane jak małże, tak śmiał się mój mąż, że Czara je wessie)...

Aha, moje są z nami 22 i 23 lata :) znalezione rok po roku ;)

Jakiego macie nowego podopiecznego? Bo na bazarku było takie info.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, konfirm31 napisał:

A co ze sterylizacją Hery?  Wiadomo,  jaki będzie  koszt?  Zgłaszać  ją do Akcji? Od czwartku,  będę  na działce  i moje  możliwości  komputerowe,  ulegną  znacznemu ograniczeniu. 

Hera nie była u weta w sobotę z przyczyn technicznych - zepsuł się samochód i nie miała jak pojechać więc nic nie wiemy :(

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, gluchypies napisał:

O rany, to moje żółwie w terrarium siedziały cały czas, nie mogłam ich tak puszczać, bo zostałyby pożarte (ewentualnie potraktowane jak małże, tak śmiał się mój mąż, że Czara je wessie)...

Aha, moje są z nami 22 i 23 lata :) znalezione rok po roku ;)

Jakiego macie nowego podopiecznego? Bo na bazarku było takie info.

chciałyśmy zabrać kolejną bidę z Ch do hoteliku - ale rozsądek bierze górę.... bazarki idą bardzo bardzo kiepsko już nie mamy pomysłu jak odpracować założone przez nas pieniądze  :( i zdecydowałyśmy że na razie nie możemy pakować się w dalsze długi :( wakacje są dla nas ciężkim miesiącem bo mamy różne opłaty itp. - do tego ja mam jeszcze jakieś tam problemy zdrowotne więc nieplanowana kasa poszła :( i to spora u Ziutki to samo :( ehhh życie :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, mdk8 napisał:

widziałam tą maliznę :( a ta łapka prosząca "zabierz mnie " rozwaliła moje serce na milion kawałków.

Ile kosztuje hoteli dla takiego malucha ?

300-350ZŁ zależy gdzie + karma

sterylka, szczepienia, czip...wsio bo pies jest goły i nie można powiedzieć niestety że wesoły :(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Kejciu napisał:

dla tych którzy nie widzieli

Mini

 

mimi.jpg

Kejciu, nie dobijaj mnie :( takie małe białe podobne do Czary i już ryczę :( :( a mi teraz hormony walą w dekiel i nie myślę rozsądnie... O ludzie :( :( 

Szkoda, że bliżej nie jesteście, bo moja koleżanka prowadzi domowy hotelik i chyba bym ją zmolestowała o jakąś mega niską cenę dla tej Maleńkiej... aaaaa :( masakra :(

Link to comment
Share on other sites

ja mam Pepsi w BDT więc nie mogę 4 psa wziąć  :( i nam też z Ziutką serce pęka bo mała na pewno by szybko domek znalazła ale jak pozyskać fundusze na START które są ogromne :(

ciastka piekłam trzy dni i na hotelowanie Hery ledwo się uzbierało :(

Decoupage też średnio poszło, kosmetykowy Ziutki prawie wcale nie poszedł :(

nie mamy pomysłu - nie chcemy od nikogo kasy za free chcemy zapracować ale w jaki sposób ?jak ktoś ma pomysła niech podpowie to uratujemy Maliznę :D nawet bazarki z zaproszeniami na bazarki robiłyśmy - i ludzie nas klęli na pewno bo codziennie coś wysyłałyśmy no ale jak inaczej.... :(

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiłam do Akcji Sterylizacja Herę

http://www.dogomania.com/forum/topic/140244-akcji-sterylizacja-razem-walczmy-z-bezdomno%C5%9Bci%C4%85-do%C5%82%C4%85cz-do-akcji/?page=16

Napiszcie na podany adres @, jak będzie wiadomo, jaki koszt sterylki i negocjujcie kwotę zwrotu. Należy wypełnić linkowane zgłoszenie, a jako osobę zgłaszającą, wpisać mnie . Faktura koniecznie (na uzgodnioną kwotę) na  Ostatnia Szansę

z adnotacją, że opłacona. Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...