Jump to content
Dogomania

Effi - teraz Masza - śliczna czarnulka-już w swoim wspaniałym DS.


Anula

Recommended Posts

Effi ma się dobrze, chyba będzie rządzić bandą, zaczęła od zabrania fotela Rambiemu :) Reszta śpi na sofach lub poduchach, a ona w fotelu, który stoi na środku pokoju - nadzoruje zapewne :) Dzisiaj dostała tabletkę na odrobaczenie, kupiłam też kropelki na pchły i kleszcze, tylko nie wiem co lepiej, czy najpierw ją wykąpać i odczekać z kropelkami, czy odwrotnie. Cała ekipa sobotnia jest rewelacyjna, nie czujemy zupełnie, że przyjechało ich 5 :)

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę dwóch postów cytować.

anecik bardzo dziękuję za przeniesienie deklaracji po Pankracku dla Effi.Jesteś Kochana.Zaraz zapiszę.

Haniu.jeżeli są to kropelki na pchły,kleszcze to należy je podać minimum dwa dni po kąpieli,ponieważ skóra po kąpieli jest wyjałowiona ze swojego swoistego łoju.Przed kąpielą nie ma sensu podawać kropli.Czy Effi ma szczepienie na choroby  wirusowe,jak ogólnie wygląda skóra Effi,jak uszy.Czy Effi je suchą karmę?Czy załatwia się w domu,ile ma w kłębie? 

Haniu,ile wyniósł transport psiaków do Hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że trzeba odczekać między kąpielą a kropelkami, zastanawiałam się tylko co zrobić najpierw, ale jest to bez znaczenia. Skóra i uszy Effi wyglądają dobrze, są czyste. Sunia je suchą karmę, utrzymuje czystość tak jak wszystkie oprócz szczeniaków. Potem ją zmierzę, to napiszę.

b-b mam nadzieję, że nie planują jakiegoś skoku :)

Link to comment
Share on other sites

Effi się tak rozkręciła, że musiałam ją odizolować, ponieważ zaczęła gonić psiaki i podgryzać spaniela po uszach. Nikt nie miał prawa się ruszać, Rambi zaczął spać na podłodze, a Beza pod drzwiami :( Taka to nasza czarnulka niewinna. Effi ma 50 cm w kłębie. Transport wyniósł 132 zł. Zaokrąglam do 130 zł. aby łatwiej można było podzielić na 5 psiaków.

Link to comment
Share on other sites

trzeba będzie ustawić dziewczynę w szeregu , bo się rozhula.

50 cm w kłębie , to wcale nie taka mała sunia tylko średniaczek.

Ze względu na to ,że panna na razie jest posażna, to wpłacę grosik na bardziej potrzebującego psa. Będę na wątku i w razie potrzeby wspomogę panienkę wpłatą.

Link to comment
Share on other sites

Tak sądziłam,że Effi ma 50cm w kłębie.W boksie była z mniejszymi chyba psiakami,ciekawe czy tam też ustawiała je.Wygląda na to,że domku trzeba szukać bez innych zwierząt.Tola pisała,że jest spokojnym psem a tu się rozkręca albo nakręca.

Za transport poszły pieniążki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...