Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

7 godzin temu, yolanovi napisał:

W poscie z 3.10 potwierdzilam wplyw Twojej deklaracji i ujelam w poscie rozliczeniowym :)

W takim razie pewnie coś wcześniej zawaliłam, bo to była wpłata za październik (w moim mniemaniu), w rozliczeniu zaznaczony jest wrzesień - przepraszam. Płacąc za listopad wyrównam to.

Link to comment
Share on other sites

O 09/12/2015 o 12:24, yolanovi napisał:

Oczywiście melduję się u Kapselka. Co z nim będzie? :(  Bez deklaracji nie damy rady mu pomóc. Kto wesprze chłopaka grosikiem? Witaj Gabrysiu u naszego golaska  k,NjA2Njc0MzcsODk0NTMw,f,milosc12__www_e

Rozliczenie przenosi się teraz tutaj:

W dniu 03.10.2016 zł przejęłam księgowość Kapselka wraz z kwotą 465,21 zł.

Deklaracje stałe:

  • Koja: 20 zł (10.2016)
  • mdk8: 5,00 zł (09.2016)
  • Agnieszka103: 5,00 zł (10.2016)
  • milagros19853201: 5,00 zł (10.2016)
  • Gemmei i Mama: 160,00 zł (09. i 10.2016)
  • Pani Krysia od Gemmei 20 zł (09.2016), 20 zł (10.2016)

Wydatki:

  • opłata za hotelik: rach. nr 94/2016  - 300,00 zł (17.10.2016)

     

Saldo na dzień: 19.10.2016:  400,21 zł

Ciocia Koja, w rozliczeniu jest za pazdziernik. Wszystko jest OK.

Link to comment
Share on other sites

Nowy domek Metoska ;)

" U Mentoska wszystko w porządku :) Straszna z niego przylepka :) Byliśmy wczoraj u weterynarza i od dziś Mentosek ma chipa" :) No to chłopczyk zabezpieczony :) ogromnie się cieszę że wszystko się układa :)

Tylko gdzie ten domek wyśniony i wymarzony dla naszego Kapselka ? zero telefonów i zero zapytań. Dziewczynki ponowne ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim ? Jakieś wydarzenie na FB ? już naprawdę nie wiem gdzie go jeszcze pokazać :( i zaczynam wierzyć w przesąd że czarne zwierzaki mają pod górkę :(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, koja napisał:

Ale gapa ze mnie :)  - j a patrzyłam na rozliczenie we wcześniejszym poście. Przepraszam za zamieszanie.

Nic się nie stało. Dobrze, że pilnujesz rozliczeń, bo jakieś przeoczenie każdemu może się zdarzyć, a w kasie musi się zgadzać

Link to comment
Share on other sites

52 minut temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki poszukuje bardzo bardzo dużych ubrań dla biednego człowieka z pracy mojego brata :( jakieś bluzy ....spodnie dresowe....czapkę. Jeśli ktoś może pomóc bardzo proszę o kontakt. Dziękuję :*

Jak dużych, jaki rozmiar ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

34 minut temu, elik napisał:

Jak dużych, jaki rozmiar ?

eliczku kochana Pan ma 182 cm wzrostu i jest otyły. Myślę że rozmiar XXL. Patrząc na niego myślę że nic nie będzie na niego za duże. Strasznie mi żal tego człowieka :( Nawet ubrań w pracy nie dostał bo poinformowano go w magazynie że nie ma na niego rozmiaru. Facet jest bardzo grzeczny i kompletnie nie potrafi o siebie zawalczyć :(

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Martika&Aischa napisał:

eliczku kochana Pan ma 182 cm wzrostu i jest otyły. Myślę że rozmiar XXL. Patrząc na niego myślę że nic nie będzie na niego za duże. Strasznie mi żal tego człowieka :( Nawet ubrań w pracy nie dostał bo poinformowano go w magazynie że nie ma na niego rozmiaru. Facet jest bardzo grzeczny i kompletnie nie potrafi o siebie zawalczyć :(

Dopiero teraz usiadłam do kompa.

Coś pomyślę. Mój TZ nie jest tak duży, ale przecież na TZcie świat się nie kończy :) Od czego są lumpeksy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Martika&Aischa napisał:

eliczku kochana Pan ma 182 cm wzrostu i jest otyły. Myślę że rozmiar XXL. Patrząc na niego myślę że nic nie będzie na niego za duże. Strasznie mi żal tego człowieka :( Nawet ubrań w pracy nie dostał bo poinformowano go w magazynie że nie ma na niego rozmiaru. Facet jest bardzo grzeczny i kompletnie nie potrafi o siebie zawalczyć :(

dam znać

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Dopiero teraz usiadłam do kompa.

Coś pomyślę. Mój TZ nie jest tak duży, ale przecież na TZcie świat się nie kończy :) Od czego są lumpeksy :)

 

Godzinę temu, Olena84 napisał:

dam znać

Dziewczynki kochane ogromnie Wam dziękuję :* :) dziś Pan ma bratu podać karteczkę z wymiarami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...