Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

O 19.09.2016 o 08:59, Martika&Aischa napisał:

mamy rachuneczek za hotelik Kapselka. Były w weekend 2 telefony. Niestety mało obiecujące. Szukamy dalej.

 

O 22.09.2016 o 14:33, kiyoshi napisał:

Co slychac u Kapselka? Kiedy pojawi sie ogloszenie w DZ?

ciocia kochana ogłoszenie pojawiło się tydzień temu w piątek :) jak na razie Emiś miała dwa telefony o których pisałam :) niestety szukamy dalej.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki ja sobie chyba strzelę w głowę!!! Muszę szukać domu Mentoskowi :( Prosiłam rodzinę aby wykupili ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim i pokazali Mentoska na FB. Niestety Pan Dziadek do tej pory nierozłączny z Mentoskiem nie dosyć że złamał miednicę to jeszcze doszły dodatkowe problemy z pamięcią :( Mentosek po dwóch latach znów szuka domu :( :( :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki ja sobie chyba strzelę w głowę!!! Muszę szukać domu Mentoskowi :( Prosiłam rodzinę aby wykupili ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim i pokazali Mentoska na FB. Niestety Pan Dziadek do tej pory nierozłączny z Mentoskiem nie dosyć że złamał miednicę to jeszcze doszły dodatkowe problemy z pamięcią :( Mentosek po dwóch latach znów szuka domu :( :( :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki kochane od jutra księgową Kapselka będzie nasza yolanovi więc bardzo proszę NIE wpłacajcie deklaracji dopóki nie prześlę do wszystkich nowego numeru konta.

Bardzo dziękuję naszej Joli za pomoc w księgowaniu finansów naszego Kapselka.

 

 

o matko:( a ja właśnie dziś przelałam moją dyszke na stare konto:(

Teraz już nie cofne:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Marticzko ale się porobiło z tym Mentoskiem :( Przykre to , no a ta rodzina nie chce się nim zająć?

niestety :( :( :( ale jestem z wnuczkami dziadka w kontakcie. Do listopada na razie Mentosek będzie w byłym DT u Anetki. Panie pokrywają oczywiście koszty związane z jego pobytem. Dodatkowo naprawdę są zaangażowane w szukanie nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Marticzko ale się porobiło z tym Mentoskiem :( Przykre to , no a ta rodzina nie chce się nim zająć?

niestety :( :( :( ale jestem z wnuczkami dziadka w kontakcie. Do listopada Mentosek będzie w byłym DT u Anetki. Panie pokrywają oczywiście koszty związane z jego pobytem w DT. Dodatkowo naprawdę są zaangażowane w szukanie nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...