Jump to content
Dogomania

Ralfik-wiekowy psiak bez oczka, jego domem przez 80% życia było schronisko


dorcia2

Recommended Posts

Asiunia-przybiegam na razie bez deklaracji, chyba że któryś z moich deklarowiczów znajdzie dom, to przekażę dla Ralfika:)

 

 

Bakusiowa-Wysłałam Ralfikowi stałą plus dwie dyszki na nowa drogę życia.

 

Jaguska-Dobre wiadomości  :) Proszę o nr konta, wieczorem przeleje stałą.

 

Kochani dziękuję za wszystko w imieniu Ralfika 

 

Mamy nową deklarację dla Ralfika  od Pani Anny R.- 30 zł stałei

Pani Ania to przecudna osoba o wielkim sercu, ma gromadkę skrzywdzonych zwierzaczków i pomaga jak może tym, które swojego domku nie mają

 

Pani Aniu dziękuje bardzo 

 

Mamy wpłatę jednorazową dla naszego Jurandzika 50zł - od Cioci Bereniki Anny Sztandera - dziękujemy kochana 

 

 

dzisiaj zapłaciłam za domek Ralfika-17 dni  170 zł

 

podróż Ralfika do nowego życia - pozostaje na mój koszt 

sponsoruję również pierwszą wizytę u lekarza 

2dlvv54.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam tu przez przypadek, cudownie, że piesio wreszcie opuścił schronisko.

 

Mam sporo fantów od misidg, miałam już wybranych beneficjentów bazarku, ale zrobię szybki dla Ralfika z części z nich.

 

Kochane ciocie, zapraszam na obiecany bazarek dla Ralfika

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/333893-szybki-bazarek-dla-ralfa-bez-oczka-na-utrzymanie-w-hoteliku-do-30112015-godz-2100/?p=16641668

Link to comment
Share on other sites

Kochani, jesteście cudowni 

 

zaraz wszystko pouzupełniam, powysyłam, odpiszę, popłacę co mam zapłacić :) przez dwa dni nie byłam na dogo bo taka zarobiona jestem , że padam na twarz po powrocie do domu , chyba lżejszą pracę muszę sobie znaleźć bo się wykończę 

 

- otrzymałam ze schroniska epikryzę z SGGW dot.operacji Ralfika - później napiszę co i jak 

 

tak na szybko z relacji opiekunki - Ralfik miewa się dobrze jest zakręcony  totalnie na punkcie piłeczek i patyczków , niestety jego ząbki (te które mu pozostały) nie są w najlepszym stanie, jest prawdopodobieństwo, że któryś ząb lub ząbki go bolą bo nie chce jeść nawet twardych przysmaków a mokrą karmę wręcz połyka , ząbki muszą być wyczyszczone i może się okazać , że trzeba będzie coś rwać. 

 

Ralfik jest niezwykle mądrym psiakiem...cdn 

 

dzisiaj smutny dzień bo odszedł za TM  Bartuś , którego udało się wyrwać ze schroniska i zapewnić mu szczęśliwe życie chociaż na końcowy etap życia , może Bartuś znał Ralfika 

1199s34.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...