Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

chyba znam tego psa, kojarze ,moze sie myle . czy biegał ,błakal sie w dzielnicy czuby-błonie -łegi ,okolice orkana itd ? jesli tak to ja go widywalam na ogrodzonej posesji kolo nowowybudowanych blokow ,nie wiem czy tam jakis stroz mieszkal, czy jakis sklad czegos jest , w kazdym bądź razie pies najczesciej chyba byl gdzies zamykany ,bo widywalam go wieczorem ,na tym terenie sam biegal , potem juz czesciej chyba zwiewal stamtąd bo czesto biegal po smietnikach i dokarmial sie ,przyłączal sie do psow spacerujących z wlascicielami . jesli to on to kazdy dom i jakis opiekun bedzie lepszy od dotychczasowych warunkow.

Link to comment
Share on other sites

Nam też się tak wydaje. Dzwonił do nas właśnie sąsiad stróża, bo widział ogłoszenie w markecie(Energy rulez) i powiedział, że lepiej Dropka właścicielom nie oddawać, więc go nie oddamy. Tylko trzeba mu szybciutko super-domek znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

No tak miejsce na powieszenie ogłoszenia było trafione tylko domek był niedobry:shake:

Teraz na pewno dogeviper przypilnuje, żeby był super :loveu::loveu::loveu:
Dropek wiedział co robi, że za nimi poszedł, mądry psiurek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']ojeju, jakie bidulki,... to chyba szanse adopcyjne bliskie zeru :-(:shake:[/quote]
To jeden benek, tylko zrobiłam mix z dwóch fotek.
No szanse ma małe, ale z racji tego,że tu chyba najwięcej osób z Lublina, to pokazuję Wam go cobyście mieli na względzie,że takie Cudo szuka dobrego domku .:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Sorcia za Offa, ale w Lublinie w schronisku jest 6 letni niewidomy bernardyn. Może znacie kogoś odpowiedniego dla niego?[/QUOTE]

Straszny biedaczek, tu chyba trzeba by miłośnika bernardynów z wieeeeelkim sercem i dużo szczęścia, żeby taki się objawił:-( Na pewno będę o nim pamiętać:p

Dogeviper Ty się od razu po spotkaniu ujawnij bo się denerwujemy:p

Link to comment
Share on other sites

W ogóle to Pani mnie po prostu zlała. Dzwonię do niej pytam się i jak tam o której się umawiamy? a Pani: to już nie aktualne , podjęliśmy decyzję to nie aktualne dziękuję, do widzenia. A ja co GLEBA.:tard: O co chodzi, o jaką decyzję ? O przygarnięcie psa? Przecież miała go zobaczyć chociaż !!!!:chainsaw:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...