Jump to content
Dogomania

marzenKa

Members
 • Posts

  596
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Lublin
 • Occupation
  studentka

marzenKa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym regionie szkolenie PIERWSZA POMOC DLA PSA – postępowanie w nagłych przypadkach! Kurs w PRZEMYŚLU! Czy wiesz co należy zrobić, gdy pies: - zostanie ofiarą wypadku? - nagle straci przytomność? - połknie ciało obce? - zatruje się ? - dostanie drgawek ? - wymiotuje lub ma ostrą biegunkę? - ma krwotok ? - zostanie pogryziony lub ukąszony (owady, żmije, inne psy itp.) - nie oddycha? Czy potrafisz ocenić, kiedy pomoc weterynarza jest niezbędna, a kiedy możemy sami pomóc psu? W jaki sposób pomagać, aby nie zaszkodzić? Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach może się przydać każdemu z Nas. Tak jak w przypadku ludzi, tak u zwierząt pierwsze momenty po urazie mogą być znaczące dla życia lub zdrowia zwierzęcia. W szczególności gdy jest to nasz pies musimy mieć pewność że wiemy, jak się zachować, aby zminimalizować ryzyko wszelkich powikłań i zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Wypadków nikt się nie spodziewa. Zdobądź niezbędną wiedzę już dziś, aby nie zawieźć swojego przyjaciela psa! Szkolenie poprowadzą lekarze weterynarii: Łukasz Majcher i Marta Popiel. Miejsce: Przemyśl (dokładna lokalizacja zostanie podana po zebraniu grupy) Data: 21 listopada 2o15 Czas trwania: ok. 8 godzin Koszt uczestnictwa: 13o zł (wpłata jest równoznaczna z rezerwacją miejsca)* Zapisy: przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Super Psów Dogoterapia Lublin (formularz zgłoszeniowy: www. superpsy.com.pl – zakładka „szkolenia”) Termin nadsyłania zgłoszeń: 8 listopad 2o15 Liczba miejsc ograniczona! Kurs składa się z części wykładowej (teoretycznej) oraz praktycznej podczas której uczestnicy będą mogli przećwiczyć różne techniki wykonywania opatrunków i bandażowania, a także reanimacji na profesjonalnym psim fantomie. Ponadto w programie między innymi: urazy mechaniczne, zatrucia, stany nagłe dotyczące układu oddechowego i układu krążenia, stany nagłe okulistyce i rozrodzie, stany nagłe związane z układem pokarmowym i czynnikami środowiskowymi. Uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu, a także materiały szkoleniowe! Gościmy w Przemyślu, dzięki CANEM Terapia i Edukacja Monika Morawska Szkolenie organizowane przez: SUPER PSY Dogoterapia Lublin oraz SpecjalWet przychodnia dla zwierząt. * W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w szkoleniu mniej niż 7 dni przed terminem szkolenia wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
 2. Zapraszamy na nowa edycje szkolenia! Mój zawód – moja Pasja DOGOTERAPEUTA Chcesz zostać dogoterapeutą/ kynoterapeutą a nie wiesz od czego zacząć? Kochasz pracę z ludźmi i zwierzętami? SUPER PSY zapraszają na szkolenie: Mój zawód – moja Pasja DOGOTERAPEUTA !!! Na spotkaniu dowiesz się, co zrobić żeby zostać profesjonalnym dogoterapeuta, min.: - od czego zacząć swoją ścieżkę - jakie kwalifikację powinieneś zdobyć i gdzie - poznasz specyfikę tego zawodu To spotkanie to przede wszystkim - konkretne wskazówki oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - obalenie stereotypów - omówienie istotny dogoterapii, częstych trudności i problemów tego zawodu - a także ciekawostki z zajęć :) Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy myślą o zawodzenie dogoterapeuty/ kynoterapeuty. TERMIN: 17.1o.2o15 ZGŁOSZENIA: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres [email protected] Na zgłoszenia czekamy do o9.1o.2015 r. KOSZT: 1oo zł (cena zawiera materiały edukacyjne) Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!
 3. Zapraszamy na nowa edycje szkolenia! Mój zawód – moja Pasja DOGOTERAPEUTA Chcesz zostać dogoterapeutą/ kynoterapeutą a nie wiesz od czego zacząć? Kochasz pracę z ludźmi i zwierzętami? SUPER PSY zapraszają na szkolenie: Mój zawód – moja Pasja DOGOTERAPEUTA !!! Na spotkaniu dowiesz się, co zrobić żeby zostać profesjonalnym dogoterapeuta, min.: - od czego zacząć swoją ścieżkę - jakie kwalifikację powinieneś zdobyć i gdzie - poznasz specyfikę tego zawodu To spotkanie to przede wszystkim - konkretne wskazówki oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - obalenie stereotypów - omówienie istotny dogoterapii, częstych trudności i problemów tego zawodu - a także ciekawostki z zajęć :) Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy myślą o zawodzenie dogoterapeuty/ kynoterapeuty. TERMIN: 17.1o.2o15 ZGŁOSZENIA: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Super Psów Dogoterapia Lublin Na zgłoszenia czekamy do o9.1o.2015 r. KOSZT: 1oo zł (cena zawiera materiały edukacyjne) Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!
 4. Serdecznie zapraszamy na III edycję szkolenia PIERWSZA POMOC DLA PSA – postępowanie w nagłych przypadkach! Uwaga! Szkolenie jest wzbogacone o część warsztatową – nasi lekarze weterynarii chcą Państwa wyposażyć w konkretne umiejętności , a jednocześnie bardzo dbają o dobrostan czworonogów! W związku z tym, aby część warsztatowa była jak najbardziej efektywna, bez zbędnego stresowania psiaków, zostanie przeprowadzona przy użyciu PROFESJONALNEGO PSIEGO FANTOMA i każdy z Państwa będzie miał możliwość przećwiczenia konkretnych sytuacji! Szkolenie poprowadzą lekarze weterynarii: Łukasz Majcher i Marta Popiel. Miejsce: SPECJALWET Przychodnia dla Zwierząt Termin: 13.o6.2o15r. Koszt uczestnictwa: 13o zł* Zapisy: przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Super Psów Dogoterapia Lublin w terminie do 5 czerwca 2o15. *(wpłata jest równoznaczna z rezerwacją miejsca) Liczba miejsc ograniczona! Uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu! Szczegółowe informacje, program szkolenia i formularz zgłoszeniowy: www. superpsy.com.pl – zakładka „szkolenia” Zapraszamy:)
 5. Serdecznie zapraszamy na III edycję szkolenia PIERWSZA POMOC DLA PSA – postępowanie w nagłych przypadkach! Uwaga! Szkolenie jest wzbogacone o część warsztatową – nasi lekarze weterynarii chcą Państwa wyposażyć w konkretne umiejętności , a jednocześnie bardzo dbają o dobrostan czworonogów! W związku z tym, aby część warsztatowa była jak najbardziej efektywna, bez zbędnego stresowania psiaków, zostanie przeprowadzona przy użyciu PROFESJONALNEGO PSIEGO FANTOMA i każdy z Państwa będzie miał możliwość przećwiczenia konkretnych sytuacji! Szkolenie poprowadzą lekarze weterynarii: Łukasz Majcher i Marta Popiel. Miejsce: SPECJALWET Przychodnia dla Zwierząt Termin: 13.o6.2o15r. Koszt uczestnictwa: 13o zł* Zapisy: przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Super Psów Dogoterapia Lublin w terminie do 5 czerwca 2o15. *(wpłata jest równoznaczna z rezerwacją miejsca) Liczba miejsc ograniczona! Uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu! Szczegółowe informacje, program szkolenia i formularz zgłoszeniowy: www. superpsy.com.pl – zakładka „szkolenia” Zapraszamy:)
 6. Proponuję Wam prześliczne tabliczki dekoracyjne do domu, oczywiście z rasą Waszego psiaka! Urocze sosnowe tabliczki w całości ręcznie wykonane, poczynając od „obróbki” drewna, poprzez grafikę, aż po wykończenie. Możliwość wykonania każdej rasy . Do powieszenia na kolorowej tasiemce lub bezpośrednio na haczykach. Tabliczka: sosna, grafika: emakol strong. Wymiary 25 cm x 2o cm x 15 mm. Cena : 3o zł. Serdecznie zapraszam chętnych na priva! Lub mailam: [email protected] [attachment=9540:10967975_889413964451760_562807572_n.jpg] [attachment=9541:10979317_889413977785092_1164361021_n.jpg]
 7. Zapraszamy serdecznie do Lublina na IV edycję szkolenia: Mój zawód- Moja pasja- Dogoterapeuta! https://www.facebook...50/?pnref=story Kochasz pracę z ludźmi i zwierzętami? Zawsze marzyłeś o zawodzie dogoterapeuty/kynoterapeuty? Chcesz sprawdzić czy odnajdziesz sie w tej roli? Czy ten zawód do Ciebie pasuje ? To spotkanie jest dla Ciebie! Jego celem jest ukierunkowanie na profesjonalną ścieżkę zawodową Szkolenie pomoże Ci w: • znalezieniu odpowiedniej drogi aby zostać profesjonalnym dogoterapeuta, • uzyskaniu odpowiedzi na pytania: jakie kwalifikacje są cenne i gdzie je zdobyć • początkach Twojej drogi- jak zbudować odpowiedni zespół dogoterapeutyczny (człowiek + pies), • uświadomieniu jak wygląda wybór i przygotowanie psa oraz jak należy dbać o dobrostan psa pracującego, • przybliżeniu kwestii nawiązania współpracy z placówkami i organizacji zajęć • a przede wszystkim ukaże zawód dogoterapeuty realnie- z jego wadami i zaletami! Zgłoszenia: wypełnienie formularza pobranego z www.superpsy.com.pl => zakładka SZKOLENIA i przesłanie na adres: [email protected] Miejsce: Lublin Termin nadsyłania zgłoszeń: 27.o2.2o15 r. Koszt uczestnictwa: 1oo zł Ilość miejsc ograniczona. Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.
 8. Zapraszamy serdecznie do Lublina na IV edycję szkolenia: Mój zawód- Moja pasja- Dogoterapeuta! https://www.facebook.com/events/431487023666550/?pnref=story Kochasz pracę z ludźmi i zwierzętami? Zawsze marzyłeś o zawodzie dogoterapeuty/kynoterapeuty? Chcesz sprawdzić czy odnajdziesz sie w tej roli? Czy ten zawód do Ciebie pasuje ? To spotkanie jest dla Ciebie! Jego celem jest ukierunkowanie na profesjonalną ścieżkę zawodową Szkolenie pomoże Ci w: • znalezieniu odpowiedniej drogi aby zostać profesjonalnym dogoterapeuta, • uzyskaniu odpowiedzi na pytania: jakie kwalifikacje są cenne i gdzie je zdobyć • początkach Twojej drogi- jak zbudować odpowiedni zespół dogoterapeutyczny (człowiek + pies), • uświadomieniu jak wygląda wybór i przygotowanie psa oraz jak należy dbać o dobrostan psa pracującego, • przybliżeniu kwestii nawiązania współpracy z placówkami i organizacji zajęć • a przede wszystkim ukaże zawód dogoterapeuty realnie- z jego wadami i zaletami! Zgłoszenia: wypełnienie formularza pobranego z www.superpsy.com.pl => zakładka SZKOLENIA i przesłanie na adres: [email protected] Miejsce: Lublin Termin nadsyłania zgłoszeń: 27.o2.2o15 r. Koszt uczestnictwa: 1oo zł Ilość miejsc ograniczona. Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.
 9. Uwaga kolejna edycja szkolenia- "Mój Zawód – Moja Pasja DOGOTERAPEUTA" Już 18 października! Spotkanie skierowane jest do wszystkich, którzy myślą o zawodzenie dogoterapeuty/ kynoterapeuty (m.in. studentów, nauczycieli, pedagogów, osób chcących poszerzyć swoje kwalifikacje) Więcej na www.superpsy.com.pl
 10. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images67.fotosik.pl/146/a14cc135ecf61884med.jpg[/IMG][/URL] Serdecznie zapraszamy na II edycję szkolenia PIERWSZA POMOC DLA PSA – postępowanie w nagłych przypadkach! Czy wiesz co należy zrobić, gdy pies: - zostanie ofiarą wypadku? - nagle starci przytomność? - połknie ciało obce? - zatruje się ? - dostanie drgawek ? - wymiotuje lub ma ostrą biegunkę? - ma krwotok ? - zostanie pogryziony lub ukąszony (owady, żmije, inne psy itp.) - nie oddycha? Czy potrafisz ocenić, kiedy pomoc weterynarza jest niezbędna, a kiedy możemy sami pomóc psu? W jaki sposób pomagać, aby nie zaszkodzić? Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach może się przydać każdemu z Nas. Tak jak w przypadku ludzi, tak u zwierząt pierwsze momenty po urazie mogą być znaczące dla życia lub zdrowia zwierzęcia. W szczególności gdy jest to nasz pies musimy mieć pewność że wiemy, jak się zachować, aby zminimalizować ryzyko wszelkich powikłań i zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Wypadków nikt się nie spodziewa. Zdobądź niezbędną wiedzę już dziś, aby nie zawieźć swojego przyjaciela psa! UWAGA! Nowość! Tym razem część praktyczna szkolenia odbędzie się przy użyciu PROFESJONALNEGO PSIEGO FANTOMA! Szkolenie poprowadzą lekarze weterynarii: Łukasz Majcher i Marta Popiel. Miejsce: Lubelskie Centrum Małych Zwierząt Termin: o8.11.2o14r. Koszt uczestnictwa: 13o zł* Zapisy: przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Super Psów Dogoterapia Lublin w terminie do 31 października 2o14. *(wpłata jest równoznaczna z rezerwacją miejsca) Liczba miejsc ograniczona! Uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu! Szczegółowe informacje, program szkolenia i formularz zgłoszeniowy: www. superpsy.com.pl – zakładka „szkolenia” Szkolenie organizowane przez: SUPER PSY Dogoterapia Lublin oraz Lubelskie Centrum Małych Zwierząt
 11. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images67.fotosik.pl/146/a14cc135ecf61884med.jpg[/IMG][/URL] Serdecznie zapraszamy na II edycję szkolenia PIERWSZA POMOC DLA PSA – postępowanie w nagłych przypadkach! Czy wiesz co należy zrobić, gdy pies: - zostanie ofiarą wypadku? - nagle starci przytomność? - połknie ciało obce? - zatruje się ? - dostanie drgawek ? - wymiotuje lub ma ostrą biegunkę? - ma krwotok ? - zostanie pogryziony lub ukąszony (owady, żmije, inne psy itp.) - nie oddycha? Czy potrafisz ocenić, kiedy pomoc weterynarza jest niezbędna, a kiedy możemy sami pomóc psu? W jaki sposób pomagać, aby nie zaszkodzić? Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach może się przydać każdemu z Nas. Tak jak w przypadku ludzi, tak u zwierząt pierwsze momenty po urazie mogą być znaczące dla życia lub zdrowia zwierzęcia. W szczególności gdy jest to nasz pies musimy mieć pewność że wiemy, jak się zachować, aby zminimalizować ryzyko wszelkich powikłań i zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Wypadków nikt się nie spodziewa. Zdobądź niezbędną wiedzę już dziś, aby nie zawieźć swojego przyjaciela psa! UWAGA! Nowość! Tym razem część praktyczna szkolenia odbędzie się przy użyciu PROFESJONALNEGO PSIEGO FANTOMA! Szkolenie poprowadzą lekarze weterynarii: Łukasz Majcher i Marta Popiel. Miejsce: Lubelskie Centrum Małych Zwierząt Termin: o8.11.2o14r. Koszt uczestnictwa: 13o zł* Zapisy: przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Super Psów Dogoterapia Lublin w terminie do 31 października 2o14. *(wpłata jest równoznaczna z rezerwacją miejsca) Liczba miejsc ograniczona! Uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu! Szczegółowe informacje, program szkolenia i formularz zgłoszeniowy: www. superpsy.com.pl – zakładka „szkolenia” Szkolenie organizowane przez: SUPER PSY Dogoterapia Lublin oraz Lubelskie Centrum Małych Zwierząt
 12. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images67.fotosik.pl/146/a14cc135ecf61884med.jpg[/IMG][/URL] Serdecznie zapraszamy na II edycję szkolenia PIERWSZA POMOC DLA PSA – postępowanie w nagłych przypadkach! Czy wiesz co należy zrobić, gdy pies: - zostanie ofiarą wypadku? - nagle starci przytomność? - połknie ciało obce? - zatruje się ? - dostanie drgawek ? - wymiotuje lub ma ostrą biegunkę? - ma krwotok ? - zostanie pogryziony lub ukąszony (owady, żmije, inne psy itp.) - nie oddycha? Czy potrafisz ocenić, kiedy pomoc weterynarza jest niezbędna, a kiedy możemy sami pomóc psu? W jaki sposób pomagać, aby nie zaszkodzić? Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach może się przydać każdemu z Nas. Tak jak w przypadku ludzi, tak u zwierząt pierwsze momenty po urazie mogą być znaczące dla życia lub zdrowia zwierzęcia. W szczególności gdy jest to nasz pies musimy mieć pewność że wiemy, jak się zachować, aby zminimalizować ryzyko wszelkich powikłań i zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Wypadków nikt się nie spodziewa. Zdobądź niezbędną wiedzę już dziś, aby nie zawieźć swojego przyjaciela psa! [B]UWAGA! Nowość! [/B]Tym razem część praktyczna szkolenia odbędzie się przy użyciu PROFESJONALNEGO PSIEGO FANTOMA! Szkolenie poprowadzą lekarze weterynarii: Łukasz Majcher i Marta Popiel. Miejsce: Lubelskie Centrum Małych Zwierząt Termin: o8.11.2o14r. Koszt uczestnictwa: 13o zł* Zapisy: przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Super Psów Dogoterapia Lublin w terminie do 31 października 2o14. *(wpłata jest równoznaczna z rezerwacją miejsca) Liczba miejsc ograniczona! Uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu! Szczegółowe informacje, program szkolenia i formularz zgłoszeniowy: www. superpsy.com.pl – zakładka „szkolenia” Szkolenie organizowane przez: SUPER PSY Dogoterapia Lublin oraz Lubelskie Centrum Małych Zwierząt
 13. Serdecznie zapraszamy na pierwsze w naszym regionie szkolenie [B]PIERWSZA POMOC DLA PSA – postępowanie w nagłych przypadkach![/B] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/942/35dbd33c23bbc9dbmed.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [B]Czy wiesz co należy zrobić, gdy pies:[/B] - zostanie ofiarą wypadku? - nagle starci przytomność? - połknie ciało obce? - zatruje się ? - dostanie drgawek ? - wymiotuje lub ma ostrą biegunkę? - ma krwotok ? - zostanie pogryziony lub ukąszony (owady, żmije, inne psy itp.) - nie oddycha? [B]Czy potrafisz ocenić, kiedy pomoc weterynarza jest niezbędna, a kiedy możemy sami pomóc psu? [/B]W jaki sposób pomagać, aby nie zaszkodzić? Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach może się przydać każdemu z Nas. Tak jak w przypadku ludzi, tak u zwierząt pierwsze momenty po urazie mogą być znaczące dla życia lub zdrowia zwierzęcia. W szczególności gdy jest to nasz pies musimy mieć pewność że wiemy, jak się zachować, aby zminimalizować ryzyko wszelkich powikłań i zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Wypadków nikt się nie spodziewa. [B]Zdobądź niezbędną wiedzę już dziś, aby nie zawieźć swojego przyjaciela psa![/B] [B]Szkolenie poprowadzą [/B]lekarze weterynarii: Łukasz Majcher i Marta Popiel. [B]Miejsce: [/B]Lubelskie Centrum Małych Zwierząt [B]Termin: [/B]14 czerwiec 2o14 [B]Koszt uczestnictwa:[/B] 1oo zł* [B]Zapisy:[/B] przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] w terminie do 6 czerwca 2o14. *(wpłata jest równoznaczna z rezerwacją miejsca) Liczba miejsc ograniczona! Uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu! Szczegółowe informacje, program szkolenia i formularz zgłoszeniowy: www. superpsy.com.pl – zakładka „szkolenia” Szkolenie organizowane przez: [B]SUPER PSY Dogoterapia Lublin oraz Lubelskie Centrum Małych Zwierząt[/B]
 14. Serdecznie zapraszamy na pierwsze w naszym regionie szkolenie [B]PIERWSZA POMOC DLA PSA – postępowanie w nagłych przypadkach! [/B][CENTER][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/942/35dbd33c23bbc9dbmed.jpg[/IMG][/URL][/B] [/CENTER] [h=4][B]Czy wiesz co należy zrobić, gdy pies:[/B] - zostanie ofiarą wypadku? - nagle starci przytomność? - połknie ciało obce? - zatruje się ? - dostanie drgawek ? - wymiotuje lub ma ostrą biegunkę? - ma krwotok ? - zostanie pogryziony lub ukąszony (owady, żmije, inne psy itp.) - nie oddycha? [B]Czy potrafisz ocenić, kiedy pomoc weterynarza jest niezbędna, a kiedy możemy sami pomóc psu? [/B] W jaki sposób pomagać, aby nie zaszkodzić?[/h]Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach może się przydać każdemu z Nas. Tak jak w przypadku ludzi, tak u zwierząt pierwsze momenty po urazie mogą być znaczące dla życia lub zdrowia zwierzęcia. W szczególności gdy jest to nasz pies musimy mieć pewność że wiemy, jak się zachować, aby zminimalizować ryzyko wszelkich powikłań i zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Wypadków nikt się nie spodziewa. [B]Zdobądź niezbędną wiedzę już dziś, aby nie zawieźć swojego przyjaciela psa! [/B][B]Szkolenie poprowadzą [/B]lekarze weterynarii: Łukasz Majcher i Marta Popiel. [B]Miejsce: [/B]Lubelskie Centrum Małych Zwierząt [B]Termin: [/B]14 czerwiec 2o14 [B]Koszt uczestnictwa:[/B] 1oo zł* [B]Zapisy:[/B] przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] w terminie do 6 czerwca 2o14. *(wpłata jest równoznaczna z rezerwacją miejsca) Liczba miejsc ograniczona! Uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu! Szczegółowe informacje, program szkolenia i formularz zgłoszeniowy: www. superpsy.com.pl – zakładka „szkolenia” Szkolenie organizowane przez: [B]SUPER PSY Dogoterapia Lublin oraz Lubelskie Centrum Małych Zwierząt[/B]
 15. [CENTER] Serdecznie zapraszamy na pierwsze w naszym regionie szkolenie [B]PIERWSZA POMOC DLA PSA – postępowanie w nagłych przypadkach! [/B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/942/35dbd33c23bbc9dbmed.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [B]Czy wiesz co należy zrobić, gdy pies:[/B] - zostanie ofiarą wypadku? - nagle starci przytomność? - połknie ciało obce? - zatruje się ? - dostanie drgawek ? - wymiotuje lub ma ostrą biegunkę? - ma krwotok ? - zostanie pogryziony lub ukąszony (owady, żmije, inne psy itp.) - nie oddycha? [B]Czy potrafisz ocenić, kiedy pomoc weterynarza jest niezbędna, a kiedy możemy sami pomóc psu? [/B] W jaki sposób pomagać, aby nie zaszkodzić? Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach może się przydać każdemu z Nas. Tak jak w przypadku ludzi, tak u zwierząt pierwsze momenty po urazie mogą być znaczące dla życia lub zdrowia zwierzęcia. W szczególności gdy jest to nasz pies musimy mieć pewność że wiemy, jak się zachować, aby zminimalizować ryzyko wszelkich powikłań i zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Wypadków nikt się nie spodziewa. [B]Zdobądź niezbędną wiedzę już dziś, aby nie zawieźć swojego przyjaciela psa![/B] [B]Szkolenie poprowadzą [/B]lekarze weterynarii: Łukasz Majcher i Marta Popiel. [B]Miejsce: [/B]Lubelskie Centrum Małych Zwierząt [B]Termin: [/B]14 czerwiec 2o14 [B]Koszt uczestnictwa:[/B] 1oo zł* [B]Zapisy:[/B] przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] w terminie do 6 czerwca 2o14. *(wpłata jest równoznaczna z rezerwacją miejsca) Liczba miejsc ograniczona! Uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu! Szczegółowe informacje, program szkolenia i formularz zgłoszeniowy: www. superpsy.com.pl – zakładka „szkolenia” Szkolenie organizowane przez: [B]SUPER PSY Dogoterapia Lublin oraz Lubelskie Centrum Małych Zwierząt[/B]
×
×
 • Create New...