Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

Witam

Przepraszam ze mnie nie blyo ale mialam ogranicznony dostep do internetu:roll:
Wchodze na watek a tutaj tyle stron juz zostalo zapisane ale niestety Dropek nadal szuka domku:shake:
ja nie wiem przeciez to taki uroczy piesek, taki lagdony i pojetny dlaczegoo nikt go nie chce:-(

Dropku gdzie ten twoj domek...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam gorąco wszystkich tu zebranych przyjaciół Dropka za moją i dogeviperów nieobecność.
W moi przypadku było to spowodowane tym, że nie mogłam się dostać na dogo, serwer się "wieszał", nic się nie dało otworzyć, wywalało mnie ze stron, dogo "chodziło" jak chciało, a raczej nie "chodziło":comp26::angryy::comp26:

U dogeviperów, jak na złość, dogo było, owszem...dopóki nie zepsuł się komputer:comp26::comp26: :chaos::chaos:

[B]A teraz najważniejsze, czyli Dropek:cool3:
Z łaciatym dropiatym jest wszystko w porządku, leczy infekję pęcherza, szaleje na spacerach w śniegu z innymi psami:evil_lol::lol:

Proszę wszystkich tu zebranych na wątku o "chwileczkę" cierpliwości:razz::razz:
Nie chcemy zapeszać a wieści o ewentualnym nowym domku, czy się znalazł natychmiast tu "wrzucimy", jak tylko będziemy coś więcej wiedzieć:cool3: Ale będzie to dopiero w czwartek lub piątek:roll::oops::roll: Także wszyscy musimy się uzbroić w cierpliwość:roll:
Kochani nie "wymiękniecie" tutaj do czwartku lub piątku?:roll::roll:
Nie pękajcie:modla::modla::modla::modla:, bo jak Wy skapitulujecie, to ja też i dogeviper także...
Odwiedzajcie tutaj Dropka i nas przez te dni i trzymajcie kciuki za powodzenie tzw. "misji Dropek":happy1::happy1::happy1:
[/B]
Aha:cool3:, dziś dałam ogłoszenie drobne do "Kuriera Lubelskiego", w dziale zwierzęta, o naszym Dropku. Ma się ono ukazywać od środy do piątku włącznie.

Aaa, no i jeszcze jeden "news" Dropek chodzi w pięknej, czerwonej chuście, z napisem "Szukam domu" - chustkę wygrzebałam z komyszy:cool3: ja, a dogviperzy zrobili piękny napis:loveu: Gdybym umiała wklejać tu fotki, to bym Wam pokazała Dropencjusza w chuście:oops:

Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze się trochę podenerwujemy:razz:
Bico wysyłam ci pw ;)
Trzymam kciuki:thumbs::thumbs::thumbs:
Super, że w całej tej sytuacji Dropek pozostał radosnym psiaczkiem, że pobyt u "właściciela" nie spowodował spustoszeń w tym młodziutkim psiaczku:loveu:
I oczywiście, że dajecie mu szansę nowego życia szukając domku :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Bico, super wieści; czekamy więc (nie)cierpliwie do czwartku - piątku trzymając kciuki !!!:happy1::happy1:
A zdjęcia Dropka w pięknej chuście może wysłałabyś do kogoś kto je wstawi na wątek (ja niestety nie, jestem noga:evil_lol: ale się doumiem)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Bico, super wieści; czekamy więc (nie)cierpliwie do czwartku - piątku trzymając kciuki !!!:happy1::happy1:
A zdjęcia Dropka w pięknej chuście może wysłałabyś do kogoś kto je wstawi na wątek (ja niestety nie, jestem noga:evil_lol: ale się doumiem)[/QUOTE]

Już to Bico zaproponowałam;)
Hop Dropku po domek

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich i przepraszamy za nieobecność. W końcu naprawiliśmy komputer i teraz mamy Linuxa:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: i on jest całkowicie za darmo
a co do starego systemu :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: to poprstu się zepsuł :boom:

Jak ktoś nie wie o co chodzi to trudno ;) to tylko takie wyżalenie się :mad:

A Tak z ważniejszych spraw to trzymajmy kciuki bo czwartek/piątek już blisko.
Dzięki za podnoszenie :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilką wysłałam cioci Energy fotki Dropka:cool3: i może je tu niedługo wstawi:multi:co prawda fotek nie jest dużo, ale zawsze to coś, no i Dropkową chustę co po nieco widać:cool3:

[B]Energy, dzięki Ci bardzo za pomoc:Rose::Rose::Rose:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...