Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

[quote name='Paulina_mickey']Dobrze, że to wyszło teraz a nie potem jak już Dropek trafił by do niej.
Musimy mu szukac bardzo, bardzo dobrego domku. :multi:[/QUOTE]

No mogła by się rozmyślić po kilku dniach:angryy: a Dropkowi potrzebny jest dobry, odpowiedzialny domek.
Szukamy dalej:p

Link to comment
Share on other sites

ehh a juz mialam taka nadziejee...pani tak dobrze sie zapowiadala a dala taka plame:shake:

Dropku dlaczegoo nikt Cie nie chce??? nie rozumiem tego:-(

[B]Bico lub Dogeviper[/B] wy rozwieszalisice ogloszeniaa czy macie je na kompie gdzies to byscie mi przeslali ja bym sie postarala porozwieszac u siebnie na wydziale i na osiedlu???

Mysle tez nad tym aby skelcic jakies fajny tekst do ogoloszne tkai cgwytajacy za serce i porobic dropkowi fajne zdjeciaa z tego co przegladma watki psiakow ktore poszukuja domkow sa to baardzoo wazne rzeczy;) Tylko zeby ktos umial tkai fajny tekscik napisac byloby super:multi: ja to niestety nie umiem zadnego tekstu klecic a co dopiero chwytajacy za serduszko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Fajnie wyglądacie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: można się dołączyć?:lol:
[/quote]

Energy słuchaj, jak Ty się dołączysz do dogeviperów, to i ja z moimi psiurami się przyłącze i wtedy to będzie wygłąda tak:

dogeviperzy:painting::painting:(Edek, Dropek):loveu:, bico:painting::painting:(Kleks, Mały):loveu:, Energy:painting::painting::painting::painting:(3 pudelki i Scooter):loveu:, warsawmoo:painting:(DONek):loveu:
To dopiero nieźle wygląda:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
obłed!:jumpie::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Co do tej baby:angryy::angryy::angryy::angryy:
narobiła nadziei, że wreszcie się uda i...nawet nie przyjechała...nawet Dropka nie obejrzała:chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw:
aż trudno uwierzyć, że miała psa przez 17 lat...podobno:cool1:

Kurde, ja już od wczoraj wieczór chodziła jak błędna z nerwów, żeby się wszystko dobrze udało wreszcie i co? I to:flaming::wallbash::grab:
ja już wymiękam dosłownie, znikąd nadziei na DS:-(

juto razem z dogeviperami idziemy z Dropkiem do weta żeby go rutynowo przebadać, bo sobotę minie tydzień jak zostałodrobaczony, i chcemy go zaszczepić przeciw wściekliźnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Energy słuchaj, jak Ty się dołączysz do dogeviperów, to i ja z moimi psiurami się przyłącze i wtedy to będzie wygłądaą tak:

dogeviperzy:painting::painting:(Edek, Dropek):loveu:, bico:painting::painting:(Kleks, Mały):loveu:, Energy:painting::painting::painting::painting:(3 jamniory i Scooter):loveu:
To dopiero nieźle wygląda:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
obłed!:jumpie::diabloti:[/QUOTE]

Bico ja mam pudliszony:evil_lol: :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
Ale wygląda to zawaliście, a w rzeczywistości byłoby jeszcze lepiej:evil_lol::evil_lol::evil_lol::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Bico ja mam pudliszony:evil_lol: :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[/quote]

bosze...przepraszam za ta pomyłkę:oops:, ale coś mi w głowie zostało, że to jamniory, ale nie wiem czemu, może to już mała obsesja:stupid::stupid::diabloti:
skoryguję wobec tego nasz skład spacerowy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']bosze...przepraszam za ta pomyłkę:oops:, ale coś mi w głowie zostało, że to jamniory, ale nie wiem czemu, może to już mała obsesja:stupid::stupid::diabloti:
skoryguję wobec tego nasz skład spacerowy:evil_lol:[/QUOTE]

Hi,hi dla Ciebie każdy psiak to jaminiorek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tak już mają miłośnicy rasy:p
A mój avatar przedstawia trzy moje sunie - pudelki:loveu: Nie widać:crazyeye:
Skoryguj, skoryguj i na spacerek:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']bosze...przepraszam za ta pomyłkę:oops:, ale coś mi w głowie zostało, że to jamniory, ale nie wiem czemu, może to już mała obsesja:stupid::stupid::diabloti:
skoryguję wobec tego nasz skład spacerowy:evil_lol:[/quote]

I mnie dołączcie! i mnie!!! :scream_3: razem z moim DONem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Hi,hi dla Ciebie każdy psiak to jaminiorek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tak już mają miłośnicy rasy:p
A mój avatar przedstawia trzy moje sunie - pudelki:loveu: Nie widać:crazyeye:
Skoryguj, skoryguj i na spacerek:p[/quote]

ja lubię wszystkie psiury:multi:

Energy, no ja właśnie patrzyłam na twoją foteczkę z pudelkami, jak tworzyłam skład spacerowy:razz:, i nie mogłam zrozumieć czemu masz jamniki skoro na focie pudle:PROXY5: no to teraz już wiem, jakie to Ty masz "jamniki":splat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']ja lubię wszystkie psiury:multi:

Energy, no ja właśnie patrzyłam na twoją foteczkę z pudelkami, jak tworzyłam skład spacerowy:razz:, i nie mogłam zrozumieć czemu masz jamniki skoro na focie pudle:PROXY5: no to teraz już wiem, jakie to Ty masz "jamniki":splat:[/QUOTE]

Wiem, wiem, że lubisz wszystkie, to widać :loveu:
Ano właśnie takie jamniki mam pudelkowe:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogeviper']Fajny ten Spacer:painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting:
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE]

No fajny, normalne każdy spotkany człowiek by robił:crazyeye::crazyeye::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']No fajny, normalne każdy spotkany człowiek by robił:crazyeye::crazyeye::evil_lol:[/quote]
my, jak się czasem wszyscy znajomi psiarze zbierzemy, to nieraz idziemy na spacer do lasu watahą 12 psów:evil_lol::evil_lol: i ludzie na prawdę robią:crazyeye::mdleje::crazyeye::mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Nie podoba mi się że smarujecie tak na ludzi na forum publicznym...no ale trudno , życie was nauczy jeszcze cierpliwości... na razie szaleją emocje -
ja odsyłam często do forów osoby zainteresowane i... nie wiem czy ktoś po przeczytaniu waszych uwag bedzie miał ochotę na jakieś kontakty... strach się bać

A ja potrzebuję informacji o psie :
1.czy Dropek reaguje na dzieci pozytywnie?
2.co jest jego pasją - wygląda na psa myśliwskiego, czy tak się zachowuje? czy też przejawia cechy stróża i opiekuna?
3.czy kiedykolwiek zachował się agresywnie np. w stosunku do innego psa ?
4.czy nadaje się do domu z kotem?
5. czy hałasuje po pozostawieniu sam w domu?

Wiemy,że nikt go nie szuka, że nie będzie tęsknił za domem...

Czy mogę go zaproponować rodzinie z małym dzieckiem( 2 lata) i kotem mieszkającej w "segmencie" z niewielkim ogrodem ? do którego często wkracza inny pies wraz z przyjaciółmi...
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ad1
Dropek dziś pierwszy raz widział chłopczyka na klatce i w sumie nie bardzo zwrócił na niego uwagę, więc myślę, że jakoś specjalnie w dzieciach zakochany nie jest(patrz-nasz Eduś;) ) ale bynajmniej nie miał zamiaru ugryźć. Poza tym on na ludzi POZYTYWNIE jest nastawiony.
ad2
myślimy, że prędzej STRÓŻ-po tym jak stróżuje na balkonie:) i obszczekują z Edkiem wszystkie pieski przechodzące nie opodal i opodal też:) natomiast w domu jego ulubionym zajęciem jest spanie i zabawa, bo to przecież taki troszkę większy szczeniak-9 miesięcy ma raptem...
ad3
jego agresja wobec innych psów miała miejsce jedynie wtedy, gdy inny pies zaczął szczekać/warczeć na niego, w innych przypadkach JEST PRZYJAZNY(no chyba , że właśnie stróżuje na balkonie;))
ad4
o kotach nie mamy pojęcia, ponieważ nie byliśmy w odpowiedniej sytuacji
ad5
jak zostaje sam w domu to nie hałasuje, nic nie pogryzł więc nie dał nam powodów, żeby bać się go zostawiać samego (a zostaje sam w domu od 5 dni, więc mógł coś spsocić ale nie zrobił tego). GRZECZNIUTKI!

Link to comment
Share on other sites

Dropek nas nie ugryzł, nie warknął nie oburzył się nawet jak zabieraliśmy mu kość, którą z zapałem pałaszował, więc myślimy, że dziecko nawet jakby pociągnęło go za ogon to nic by mu nie zrobił ale gwarancji nie możemy dać, bo nie był w takiej sytuacji. A rodzinka może zawsze spróbować pomieszkać z Dropkiem a jak się okaże, że jednak się nie dogadują(w co wątpimy, bo to młody pies-można go wielu rzeczy nauczyć i wiele w nim wyćwiczyć) to będziemy szukać dalej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...