Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

hej:)
ja jestem z lublina od jakiegos czasu przemierzam sie z rodzinka na przygarniecie jakiegos pieska;)
I wypatrzylam Dropka:) ale jest maly problem..
Niestety rodzicow narazie nie ma w domu beda jutro popoludniu musialabym z nimi pogadac...Dodatkowo mamy adoptowana sunie amstafke takze dzieki temu forum wiec musialabym zobaczyc czy psiaki sie dogadajaa...
Ewentualniee moglabym wziasc go na DT i jezeli psy ewidentnie sie sobie nie spodobaja to bedziemy szukac DS

ma pytanie dosc wazne
Czy pies umie zostawiac sam w domu??

Podaje maila swojego w razie co
[email][email protected][/email]

bede na dogo prze zjakies 15 minut a potem musze sie klasc spac
rano wpadne na chwile na dogo kolo 8

Link to comment
Share on other sites

dziś byliśmy na spotkaniu z ewentualnym przyszłym domkiem Dropka, tj. z małżeństwem i z ich baaaaaaaaaardzo dominującym owczarkiem niemieckim. spotkanie przebiegało nad wyraz niespokojnie, więc Dropek na razie tam się nie wybiera ale zawsze warto próbować zwłaszcza, że spotkanie wyszło z inicjatywy naszych współlokatorów:loveu: a więc dobry współlokator nie jest zły, za co serdecznie dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

a teraz takie ogromne światło w tunelu Dropkowym, super super!!
żadnego schronu, a może nowy domek, lalalala, może się uda:)
Dropek zdaniem profesjonalnalnej pani od szkolenia jest bardzo pojętny i podatny:)
super super:multi::multi::multi:
mądry piesek
wreszcie coś ruszyło i oby tak dalej:):multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Rodzicom Maciusia bardzo bardzo dziękujemy za DT ale narazie nie skorzystamy, bo przed nami świetlana przyszłość, która musi się ziścić!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogeviper']dziś byliśmy na spotkaniu z ewentualnym przyszłym domkiem Dropka, tj. z małżeństwem i z ich baaaaaaaaaardzo dominującym owczarkiem niemieckim. spotkanie przebiegało nad wyraz niespokojnie, więc Dropek na razie tam się nie wybiera ale zawsze warto próbować zwłaszcza, że spotkanie wyszło z inicjatywy naszych współlokatorów:loveu: a więc dobry współlokator nie jest zły, za co serdecznie dziękujemy:)[/quote]

no racja oczywiście, zwracam honor współlokatorom:oops: są w porządku, to miło z ich strony, że podrzucili tą inicjatywę:multi::multi:

ale tam Dropek chyba raczej mieszkał nie będzie, bo owczarek na widok Dropka, mało sztachet z płoty nie wyrwał, pewnie zastanawiał się czy Dropek to kolacja czy już przystawka na śniadanie:diabloti: jest to bardzo dominujący pies i nie podzieli się on ani miłością swych państwa ani mieszkaniem:roll:

no ale nowa nadzieja w nas wstąpiła w związku z postem MarzenKa:multi::multi::multi: Liczymy na domek i "kujemy żelazo póki gorące":cool3::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogeviper']przed nami świetlana przyszłość, która musi się ziścić!![/quote]

jesu, nie zapeszajcie tak, bo ja się już denerwuję:look3::look3::look3:

bo jakby nie daj Bóg coś nie wypaliło, to do Rodziców Maciusia podążymy niezwłocznie. Zresztą, będziemy informować na wątku na bieżąco co się dzieje w sprawie potencjalnego domku.

Link to comment
Share on other sites

Ja też cały czas trzymam kciuki. :thumbs::thumbs: za nowy, dobry domek.
Ale ogłoszenia powieszę i mam nadzieję, że Wy też dacie do gazety, bo zawsze jest choć 1% ale jest, że ktoś go szuka i tęskni.
Czyżby współlokatorzy zgodzili się na dłuższy pobyt Dropka w domu?

Link to comment
Share on other sites

hej

Niestety nici z adoptowania przez nas Dropka:shake:
Dropek nadal szuka kochajaacegoo domku to slicznyy psiakkk, widac ze bardzo madry i pojetny:)

Niestety moja rodzinka ktora na poczatku byla raczej na tak aby wziasc psiaka jezeli dogada sie z moja sunia, potem przeszla na raczej nie, a na koncu na kategorycznie nie:shake: Nawet nie chce mi sie tego komentowac....
Przepraszam za nich i za zamieszanie.
Do spotkania psiakow jednak doszlo bo jakby sie dogadaly to moze jednak udalo by sie jakos przekonac rodzicow bo mialabym powazny argument ze psy sie polubily:)
Niestety tak sie nie stalo, okazalo sie ze moja sunia jest rozpieszczonym jedynakiem i nie zakceptowala Dropka:shake:

takze jak najbardziej nadal poszukiwany jest domek dla psiekaa!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...