Jump to content
Dogomania

ILE WYCIERPIAŁ TEN PIES? Umęczona,chora,zagłodzona BIDULKA... PRZYBORÓWKO. Ma dom


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MagYa^^']

Czy sunia ma jakiś bazarek? Aukcję cegiełkową?
Proponuję zgłosić ją osobom zajmującym się owczarkami na dogo - koordynator [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/13012.html"][COLOR=#00bb00][B]Anashar[/B][/COLOR][/URL] [/B][SIZE=1](chyba, że nie zauważyłam, że już to jest..)

Kochani, proponuję jej zmienić imię.. przecież BIDULKA jej szczęścia nie przyniesie :oops:
[/SIZE][/quote]

MagYa, Bidulką nazwała ją P.Wanda, do której trafiła. Jeśli zmienimy jej imię, zaczną się zawirowania (jak zawsze, kiedy P.Wanda, wolontariat, itd nadaje swoje imiona;) ) Więc proponuję, żeby tak zostało, przynajmniej na razie..

Linki do bazarków zamieściłam w 1 poście, żeby było przejrzyście. Ale jeśli ktoś ma chęci, bazarków nigdy za wiele.
Allegro sunia również ma, ale nie cegiełkowe (link też w 1 poście)
Zaraz napiszę do Anashara.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi'] Zastanawiam sie w jakim celu trzymał tą biede w piwnicy. PO co?? [/quote]

Dokładnie. Moi Drodzy, pozwólcie, że dowiem się wszystkiego dokładnie, jak sytuacja wyglądała a potem będziemy myśleć co z fantem zrobić (jak już okaże się, że to nic innego jak suka faceta i wystąpiło znęcanie się)
Ostatnio przyjechały do Przyborówka dwa psiaki, które inny facet trzymał w jakiejś komórce, ponieważ je złapał, wsadził do pomieszczenia i czekał aż odbierzemy i zawieziemy do schroniska.
Lepiej się wszystkiego dowiedzieć, żeby się nie okazało, że facet jest niewinny ;)

Link to comment
Share on other sites

Bieda straszna , Biedulka to bardzo adekwatne do strasznego jej stanu imię....:-(
Temu , kto tak potraktował Bidulkę życzę tylko tego , aby odpowiedział za swoje czyny - bo one wracają do sprawcy...:angryy:
Mam pytanie - Weroniu - czy wet pobrał już zeskrobiny do badania w kierunku nużeńca ?
Pies wygląda na kochanego a te biedne skrzywdzone oczka :-(
Dobrze że jest już Biedulka u pani WANDY ! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jak owczarki to i my się zgłaszamy z pomocą....Chcielibyśmy wystawić bazarek z przeznaczeniem dla malutkiej bieduli..
Prosimy tylko oto,by ktoś na PW przysłał nam instrukcję jak wstawiać zdjęcia bo zapomnieliśmy..Może ktos tez wie czy na bazarku może być bez zdjęć?
Z góry dziękujemy za podpowiedż dot.zdjęć
Elżbieta i Waldek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']To jest jakaś paranoja ,jeśli nie zaczniemy walczyć o ukaranie tej szmaty co tak z nia zrobiła to w nieskończonośc będziemy mieli takie przypadki.

Trzeba się dowiedzieć ,może ten co przywiózł psa wie czyj on był???[/quote]

No właśnie, kiedy to się skończy? :roll: akurat pod tym względem nie umiemy wziąć przykładu np. z Niemców, niestety....:mad:

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry
Przesłałam 50 zł na Bidulkę, tak uzgodniłyśmy z taks. Proszę o potwierdzenie, że pieniążki doszły, prawdopodobnie będą na koncie w poniedziałek.
Pieniążki są za smyczkę którą taks dla mnie zrobiła.
A ja ... życzę Biduli powrotu do zdrowia i super właściciela. Trzymam za nią kciuki bo jest piękna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']
Przesłałam 50 zł na Bidulkę, tak uzgodniłyśmy z taks.
Pieniążki są za smyczkę którą taks dla mnie zrobiła.
[/quote]
Dziękuję:loveu: - miało być " wg uznania";) a jest duuużo więcej niż się za smyczkę należy.

Z zakończonego bazarku sweterkowego będzie 100 zł . Czekam tylko jeszcze na 2 ostatnie wpłaty i zaraz przelewam.

Czy suni nie przydałby się jakiś sweterek lub kubrak na tę goliznę? Jeśli tak to proszę dać znać ( najlepiej na PW - i z wymiarami;))

Link to comment
Share on other sites

Więc dogrywajmy sprawę. Potrzebny ewentualny dom zastępczy niedaleko gdańska czy Pruszcza gd. na czas mojej dłuższej nieobecności w domu i transport. Fajnie by było gdy mi ktoś ją podrzucił z połowę drogi. To by przyśpieszyło transport bo nie musiałbym czekac na cały wolny dzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbójini']DS nie wiem, mam swoje 2 psy którym musze poświęcić uwagę, ale DT w takiej sytuacji i przy Waszym wsparciu jak najbardziej. Poza tym DS blokuje DT...[/quote]


Podałam Ci numery do P. Wandy i Weroniki. Skontaktuj się z nimi, jeśli możesz. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...