Jump to content
Dogomania

HAGER ONkopodobnyMIX ma dom!!! pieniążki na spłatę długów hotelowych!


Klementynkaa

Recommended Posts

`. Ogłoszenia dla chłopaka.
bono-polska.pl
ojej.pl
animalia.pl
gomtree.pl
adopcjapsa.pl
rozglos.net
anonseogloszenia.pl
twoje-ogloszenia.pl
najpewniej.pl
mammisia.pl
olx.pl
sprzedasz.pl
szybko-sprzedam.pl
vendito.pl
petsy.pl
e-zwierzak.pl

Dawałam pocztę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i niektóre ogłoszenia trzeba "potwierdzić". ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HebaNova']jesteś pewna że można wystawiać aukcje charytatywne? allegro tego nie usunie?[/QUOTE]

Mozn, pytalam się allegro czy mozna pisac, ze to allegro charytatywne, skoro sa wystawione normalne przedmioty i odpisali, ze jak najbardziej, gdyż to normalna transakcja kupna-sprzedaży. Mam gdzies tego maila, poszukam i wkleje ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HebaNova']o to super, nawet nie wiedziałam :)[/QUOTE]

Niestety usunełam tego maila przypadkowo, ale na 100% jest to sprawdzona informacja - sama mialam takie watpliwości, opisałam jak te aukcje wyglądają i dostaląm odpowiedz, że nie ma problemu ;]

Link to comment
Share on other sites

Tak własnie, Hager pojechał do domku, bardzo się ciesze, bo Panstwo wydali mi się bardzo fajni, a nie wierzyłąm, że się na niego zdecydują.


Mam do Was goracą prosbe - szczegolnie do osob, które już wpłacaly pieniazki na Hagera o pomoc w splacie długu, nie wiem ile to bedzie, ale lekko 300 zł., bo Hager siedział u p. Tomka 3 tygodnie. No i dług u Klementynki.
Hager ma do dyskozycji dom z ogodem i kojec z ocieplaną budą. Pani cały czas jest w domu, a Hager ma pilnowac duuużego obejścia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotka']Ja tutaj zapisuję zobowiązania przychody i rozchody. Jeśli ktoś ma nick z dogo, niech dopisuje, jeśli nie, wpisuję imie i pierwsza literę nazwiska.
zobowiązania na dzień 20.03. za luty - 6*15=90
za marzec 20*15=300 razem 390 -100=290
Przychody:
Janina R. - 20 na poczet hotelu 100
Yana - 20
Ostatni właściciel -100
Grzenka - 10
Bounty -100
150
180
Klementynka - 100
Katarzyna K. - 50(ze strony fundacji)
Dorota S. - 20
Grzenka10
Maciaszek 34,
Bounty 50,
Yana - 20,
anusiaajlu - 15
żabusia prze Bounty-50
Yana 20
Yana 20
Bounty 2x70
Razem na 03.7 - 1129
[B]Koszt pobytu Hagera w hotelach - 2115 z[/B]ł. w tym:
[COLOR=Blue]pod Wwą - 1695; uregulowane 1619,22, pozostało 75,78[/COLOR]
[COLOR=Magenta]W hotelu w Ciesszynie -360zł.
[COLOR=Black]Ze środków pozyskanych bezpośrednio przez Fudację - 986zł.[/COLOR]
[/COLOR][/QUOTE]


Aktualne rozliczenie, zeby nie umknęło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']niestety nie mogę dolożyć nic ponad moją miesięczną deklarację, mam trochę innych zobowiązań na dogo :shake:, ale dopóki będzie ten dług będę nadal wpłacała moją zadeklarowaną kwotę[/QUOTE]


Dziekuję ;* Damy radę, prawda...? ;]

Link to comment
Share on other sites

"Witam

Serdecznie dziękuję za pomoc w znalezieniu przyjaznego czworonoga.

Hager od soboty wieczora jest w nowym domu. Chyba mu się podoba, jest wesoły i domaga się pieszczot. Myślę że przypadliśmy sobie do gustu. Hagerek jest posłusznym wesołym i grzecznym pieskiem, nie wiem skąd była ta info o agresywności

Jeszcze raz serdeczne dzięki.

PS. Jak zrobię jakieś zdjęcia to prześlę a podziękowania przekazuję również w imieniu mojej żony Stefanii

pozdrawiam
Paweł Duda"

Link to comment
Share on other sites

Ooo tak ;]

[SIZE="4"][COLOR="Red"]Kto pomoze jeszcze podbudowac fundacyjne fundusze?![/COLOR][/SIZE]
Moze ktoś respektuje na powysyłanie Pw do ludzi z prośbą o wsparcie finansowe?! Coś ruszyło z allegro cegiełkowym...
Ale trzeba załatac dziury i dług wdziecznosci w fundacji ;] Kto mi pomoże? Ja mam utrudniony dostęp do dogo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...