Jump to content
Dogomania

Tuffi Boy Buteo


tufi

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moze Hankie chcesz? :roll:

Wziela mi dzisiaj kocia kuwete rozniosla po kuchni, Misza (goovniany kotecek) sie wzial w tym wytarzal, nastepnie wytarl sie o dywan na przedpokoju, a potem poobcieral o kanape. 0X

A Hanka ze szczesciem na ryju rozwalila sie na srodku zazwirowanej kuchni i czekala na moje przyjscie, zeby sie pochwalic swoim dzielem. No przeciez zastrzele, no :evil: Na starosc jej chyba odbija :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

No ba :D Zwlaszcza, jesli ktos choc raz mial przyjemnosc spotkac mojego sucza ten wie jak rottweilery potrafia zalizac na smierc. A ona do tego jeszcze z radosci tanczy calym cialem, tak ze jej prawie doopsko urywa.

no... w porównaniu ze staffikiem to jest kawałek ciałka do tańczenia i może się to skończyć różnie dla stojących obok, jeżeli "tańczy" podobnie do mojego

Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanie - szczegolnie do wlascicieli psow-samcow - czy to normalne, ze jak biore mlodego na kolana, to mu za kazdym razem poleca ze trzy kropelki moczu co jakis czas?

Dzis mlody po raz pierwszy zjadl troszke bialego serka, marchewka to juz prawie stala przekaska :D

Tylko cos ten royal taki dziwny jest - sama karma ma zapach bardzo nieprzyjemny [choc ja zapach suchych karm lubie], a co za tym idzie Bigos ma smierdzace kupy i gazy :roll: Zostala jeszcze tej karmy na kilka dni i nie wiem, czy zmieniac, czy wziac nastepny worek 4kg :roll:

dziewczyny za to wcinaja miecho z nutrii i sa bardzo zadowolone :D

Link to comment
Share on other sites

Moja dostawała od małego Royala ale ostatnim czasem chyba karma się posuła bo jakoś już niechętnie jadła ją (a wcześniej do innych nie chciała za bardzo choć jest wielkim łakomczuchem :lol: :lol: ) i teraz wcina Nutrie do tego stopnia ,że zacząłem jej wydzielać bo ile można dzienie :lol:

Twaróg dostawała od małego i zawsze jak tylko wraca z wieczornego spaceru to czeka na twarożek :roll: tylko skąd wie ,że na nią czeka (jak spadł mi czosnek to też go porzarła i cebule :oops: )

A co do siuśków hmm on jest jeszcze malutki i może mu się to zdarzać choć jak będzie większy to też :lol: :lol: :lol: będzie mu się czasami zdarzało

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Bigos zwrocil caly ostatni posilek i szedl spac prawie z pustym zoladkiem... Bardzo szybko polyka jedzenie i widocznie cos sie popsulo chwilowo na drodze pysk-odbyt ;)

Dzis rano nie chcial ruszyc moczonej karmy, juz zaczynalam panikowac - ale dalam mu z reki troche suchej i zjadl ja z apetytem, tylko ze... czesc rozgryzl, a reszte polykal :-?

Teraz dostal znowu rozmoczona i zjadl - juz nie wiem, co jest grane.

Tak jak pisalam wczesniej - ma okropne gazy i nie wiem, czy tej karmy jednak nie zmienimy - u hodowcy jadl acane, ale jakos nie jestem do tej karmy przekonana - fakt, ze jest polowe tansze od royala, ale...

Juz nie wiem, co robic :(

Na dworze mu sie bardzo podoba, ale zaczal sie bawic w smieciarza - nie wiem, czy nie zaczne go w kagancu wyprowadzac - zre nawet kamienie :evil:

Dzis bede robic fotki, jak TZ przyniesie aparat z pracy - a jutro spotykamy sie na Cytadeli z jahem i jego dziewczynkami :D

Mlody wczoraj biegal na laczce bez smyczy - trzyma sie glownie Berci albo nas - a mniej bezpiecznych miejscach jest na smyczy. Przybiega tez na wolanie swojego imienia :lol:

Troche urosl, bo 2 tyg temu nie siegal lapami na tapczan, a teraz juz nawet glowe nanim polozy - ale na szczescie nadal nie potrafi tam wskoczyc.

To tyle relacji z pola walki 8)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Bigos zwrocil caly ostatni posilek i szedl spac prawie z pustym zoladkiem... Bardzo szybko polyka jedzenie i widocznie cos sie popsulo chwilowo na drodze pysk-odbyt ;)

Dzis rano nie chcial ruszyc moczonej karmy, juz zaczynalam panikowac - ale dalam mu z reki troche suchej i zjadl ja z apetytem, tylko ze... czesc rozgryzl, a reszte polykal :-?

Teraz dostal znowu rozmoczona i zjadl - juz nie wiem, co jest grane.

to szczeniaczek więc wydaje mi się, że powoli z tego wyrośnie z Lapidłem było podobnie

Dzis bede robic fotki, jak TZ przyniesie aparat z pracy - a jutro spotykamy sie na Cytadeli z jahem i jego dziewczynkami :D

o mamo ale Wam zazdroszczę, Cytadela jest super a jak są jeszcze takie psy ... buuuuuuuu czemu mieszkamy tak daleko

To tyle relacji z pola walki 8)

więcej tych rlacji :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

Na Cytadeli bylo super - mlody probowal wprawdzie ustawic sobie wszystkie suki, ale baby sie nie daly, co Bigosa bardzo wkurzalo :lol:

Przynajmniej pozniej padl i mialam spokoj 8)

Pozniej pojechalismy do rodzicow TZ, ktorzy przywitali nas baaaardzo zawiedzeni, bo mysleli, ze przywieziemy im wiadomosc o upragnionym wnuku, a tu trzeci pies... :lol:

Bigos wcina juz wylacznie sucha karme - rozmoczonej rano znowu nie ruszyl, wiec co ja tam bede nalegac :roll:

Dzis mam nadzieje, ze zrobimy w koncu nowa sesje zdjeciowa

Zeby nie zapeszyc - tfu tfu - ale mlody wyraznie sie uspokaja, tzn. dociera do niego, gdzie jest jego miejsce w naszym "stadzie" 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...