Jump to content
Dogomania

Tuffi Boy Buteo


tufi

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tufi coś sępisz tych fotek :roll: dawaj więcej :D

Bigos jest boski :angel: a jak ludzie patrza na Ciebie jak wołasz na ulicy "Biiigooosssss!!!" - nie pytal nikt po ile sprzedajesz?? bo mnie sie to skojarzyła dziś jak kolo na osiedlu darł się przez godzinę: "Kartooofleeeee, Ziemniaaaaakiiiii!!!" a Ty krzyczysz Biiigoossss i to jeszcze przed świętami :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie sepie, nie sepie - tylko ja nie posiadam wlasnego aparatu, wiec jak TZ bierze z pracy na weekend na przyklad, to wtedy moge fotki zrobic. Na spacerze robil kolega - ale Bigos czseto tam wychodzi jako ruda smuga 8)

Az tak glosno sie nie dre, zeby ludzie wychodzili z okien :lol: A na dworze ludkow teraz niewiele, bo zimno...

Moja mama byla zdezorientowana, jak jej sie zapytalam, czy moge z Bigosem przyjechac na Święta :lol:

Bigos poznal kolege - mieszanca pitta - o rownie fajnym imieniu - Bajzel 8) :lol: :wink:

Lecimy na spacerek

P.S. Cos te smycze slabe ostatnio robia... Peklo nam to cos do zaczepiania :o Bigos : smycz - 1:0 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tufi coś sępisz tych fotek :roll: dawaj więcej :D

Bigos jest boski :angel: a jak ludzie patrza na Ciebie jak wołasz na ulicy "Biiigooosssss!!!" - nie pytal nikt po ile sprzedajesz?? bo mnie sie to skojarzyła dziś jak kolo na osiedlu darł się przez godzinę: "Kartooofleeeee, Ziemniaaaaakiiiii!!!" a Ty krzyczysz Biiigoossss i to jeszcze przed świętami :wink: :lol:

Moja mama byla zdezorientowana, jak jej sie zapytalam, czy moge z Bigosem przyjechac na Święta :lol:

:roflt: :roflt: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

Nie sepie, nie sepie - tylko ja nie posiadam wlasnego aparatu, wiec jak TZ bierze z pracy na weekend na przyklad, to wtedy moge fotki zrobic. Na spacerze robil kolega - ale Bigos czseto tam wychodzi jako ruda smuga 8)
Moze byc smuga, bedziem sie napawac 8)
Az tak glosno sie nie dre, zeby ludzie wychodzili z okien :lol: A na dworze ludkow teraz niewiele, bo zimno...
Nie boj zaby, to slychac :lol: U Mamy zawsze z okna sie wychylala sasiadka, jak tylko zawolalam moja :lol:
Moja mama byla zdezorientowana, jak jej sie zapytalam, czy moge z Bigosem przyjechac na Święta :lol:

:lol:

Bigos poznal kolege - mieszanca pitta - o rownie fajnym imieniu - Bajzel 8) :lol: :wink:

Lecimy na spacerek

Jekies fotki ze spaceru z Bajzlem? :wink:
P.S. Cos te smycze slabe ostatnio robia... Peklo nam to cos do zaczepiania :o Bigos : smycz - 1:0 :lol:
W marketach dokupisz karabinczyk - pancerny :evilbat:
Link to comment
Share on other sites

Stan na wczoraj:

waga: 10,5 kg

ucho: prawe w gorze, lewe zmienne

jedzenie - 3x sucha karma, 1x skrzydelko od kurczaka [za pierwszym razem prawie z moja reka razem] plus dodatki: bialy lub zolty ser, marchewka, miod, oliwa, sucha bulka, jogurt naturalny...

Link to comment
Share on other sites

25 XII, po energicznym przebiegnieciu przez caly pokoj, sila rozpedu popchnela Bigosa na lozko - jeszcze tak zdziwionego psa nie widzialam :lol: Wczoraj tez raz mu sie udalo wskoczyc :)

Dzis po raz pierwszy nie zrobil w nocy siusiu - tylko jak przystalo na grzecznego psa rano na spcerku :)

Apetyt ma rozny - dwa dni czysci miche do polysku, dwa dni wybrzydza...

A teraz fotki :D

PANIENKA Z OKIENKA

CO MASZ?

ZNALAZŁEM KIJEK

TAM COŚ JEST!

RAZ NA DOLE...

...RAZ NA GÓRZE

Miłego oglądania :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...