Jump to content
Dogomania

Tuffi Boy Buteo


tufi

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale śmieszny grubasek hehe

Super, że mają fajne łóżeczka. Emi miała kiedyś takie ładne łózeczko, ale zjadła całe. Teraz zastanawiam sie jakie jej kupić, żeby było niejadalne

:roll:

Lapidło zjada wszystko co ma służyć jako jego legowisko, chyba dlatego, że chce nam pokazać, ze tamto się nie nadaje do spania i on woli na fotelu a już najlepiej w wyrku

Link to comment
Share on other sites

Tadzik dostal juz troszke marchewki i żółego serka - baaardzo mu smakowalo. Jedzenia z misek suczek nie rusza - wystarczy ostre FE, ale co jakis czas sciemnia i sprawdza, czy to zarcie nadal jest fe 8)

Jutro wyjdziemy na chwilke na dwor - zobaczymy, jak zareaguje 8)

Poza tym to sie zastanawiam, co to w ogole jest, bo zachowuje sie jak mieszanka kangura z pirania :-?

Niestety nadal w nocy miedzy 2 a 3 jest pobudka krotka, pozniej tak kolo 6-7 budzi sie na dluzej :-? Staram sie go przed snem wymeczyc na maksa, dostaje cieplutki posilek i jeszcze sie budzi - wtedy dostaje troche wody do picia (nie stoi u niego caly czas woda, bo nie ma to sensu - rozlewa wiecej niz wypije, a jeszcze nie zajarzyl, ze wode od dziewczynek moze pic).

To tyle z placu boju - uszy zaczyna miec coraz twardsze, co mnie cieszy, bo na poczatku mial cieniutkie i delikatniutkie.

Link to comment
Share on other sites

Tedi tylko na zdjeciach jest taki slodki - tak naprawde to wredna bestia z niego :evilbat:

a ty co...z choinki się urwałaś ?? Nie wiesz, że wszystko co rude to fałszywe i wredne :evilbat:

Widziały gały co brały :lol: :wink:

Złośnica&LUGER nie prawda - rude jest piękne :wink:

Link to comment
Share on other sites

Bigos dzis byl po raz 4 na dworze i w koncu zajarzyl, o co chodzi - zrobil siusiu :D

Jak teraz wychodza same dziewczyny na dwor to piszczy wnieboglosy i trza mala cholere wziac pod pache i zabrac na dwor 8)

Coraz czesciej zdarza mu sie nie nasikac na dywan, tylko na gazety, zluzowal z ustalaniem hierarchii pod siebie. Czasami mu odbija i odzywa sie mieszanka kangura z pirania - skacze wysoko i klapie szczeka :D

Bunia juz sie oswoila, zaczyna mlodego ustawiac - chyba tylko ona z czipsow to jakis morderca normalnie :lol:

Ma bardzo podobne zachowania do Berci - np. siedzenie nad miska Buni i medytowanie :D

Czasami jeszcze klapsa dostanie, jak udaje, ze nie rozumie, co to FE znaczy - probuje po 10 razy zrobic cos, co jest FE, bo moze akurat sie cos zmienilo :-?

Link to comment
Share on other sites

Złośnica&LUGER nie prawda - rude jest piękne :wink:

a czy ja twierdze , że NIE ??

Pewnie, że piękne...ja jestem ruda :lol: 8) ale i wredna :evilbat:

Ja tam też uważam, że ta reguła z rudym się sprawdza :evilbat:

Bigosik jest ekstra. Z czasem będzie też kochany. Przynajmniej czasami :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Złośnica&LUGER nie prawda - rude jest piękne :wink:

a czy ja twierdze , że NIE ??

Pewnie, że piękne...ja jestem ruda :lol: 8) ale i wredna :evilbat:

Ja tam też uważam, że ta reguła z rudym się sprawdza :evilbat:

A Rude JEST wredne :evilbat: Hanka dajmy na to :fadein:

No i widzisz Złośnica&LUGER wydałaś nas (bo ja też ruda i to z wyboru)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...